Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як вплинула криза на ваші плани відпочинку?

- як відпочивав так буду
- все одно поїду
- змінив місце відпочинку
- навіть і не збирався відпочивати
- відмовився від поїздок
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 981
Коментарі: 1
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Велика Прогулянка - Італія + Швейцарія (10 днів/9ночей)
Екскурсійні тури. : від 395 €

автобусВиїзди на 2016 р.:   18.06, 23.07, 19.08, 15.09

Львів -Егер-Шопрон-Відень- Зальцбург - Інсбрук -Вадуц-  Люцерн - Цюріх - Берн - Мілан - Флоренція - Рим - Венеція -Хевіз- Будапешт - ЛьвівЛюцерна

Венеція Рим Швейцарія+Італія

Вартість туру при оплаті:

Готель 3 *, 2-3 місне розміщення:

більше 6 тижнів

 395 €

більше 4 тижнів

435 €

менше 4 тижнів

455 €

 Доплата за 1-місне розміщення = 128 €

Знижка за місце в останньому ряді - 20 €


1 день

Львів - Егер

07:30  - зустріч і реєстрація на залізничному вокзалі м. Львова (автобусний паркінг).

08:00 - виїзд зі Львова. 

- 12:30 - приєднання в м. Чоп (окружна - заправка ОККО).

Перетин українсько-угорського кордону.

Переїзд в м. Егер - місто - перлину угорського бароко і батьківщину вогненно - червоних вин.

- Відвідування винних підвалів в Долині прекрасних жінок з дегустацією вин і гуляшем (дорослі -15 €; діти до 12 рр. - 12 € ) .

Один з найвідоміших регіонів Угорщини - Долина Красунь, який славиться великою кількістю винних погребів. Тут продають вино, зроблене з винограду, вирощеного в околицях, а найзнаменитішим вважається червоне вино Бича кров. Господиня льоху пригостить пятьма сортами вина. Шосту склянку безкоштовно наповнюють вином, яке сподобалося найбільше!

Увечері розміщення в готелі. Ночівля.

 

2 день

Шопрон - Відень

Сніданок. Звільнення номерів.

Переїзд в Шопрон - найсередньовічніше місто Угорщини.

- Прогулянка по місту.  Історичний центр Шопрона являє собою добре збережений памятник міського планування XVI-XVIII століття. Більшість історичних будівель центру міста - памятники австрійського бароко. Центральна площа (Fő tér) оточена старовинними будинками, більшість з яких є памятками архітектури. Найбільш примітні будинок Шторно (нині музей), будинок генерала (музей сучасної скульптури) і будинок Гамбрінус. У центрі площі стоїть чумна колона або колона Святої Трійці. Церква домініканців- відома також під назвою Козина церква, побудована в готичному стилі наприкінці XIII століття, неодноразово перебудовувалася. У сучасному вигляді церкви вже більше барокових рис, ніж готичних. Церква Святого Георгія, XVII-XVIII століття, бароко, до 1674 р. належала протестантам, потім передана католицькому ордену єзуїтів. Дзвіниця зведена в 1882 році. Стара синагога-одна з найстаріших синагог Центральної Європи, побудована у 1379 році.

Розміщення в готелі.

-Трансфер у Відень і назад (без оглядової екскурсії 25 €) 

-Трансфер у Відень і оглядова екскурсія по Відню (дорослі-35 € , діти до 12 рр.- 25 €) 

- Екскурсія до Відня (дорослі - 35 €, діти до 15 років - 25 €)

Столиця Австрії, імператорський вигляд якої, помітний у будь-якому куточку міста і майстерно поєднується з сучасним мистецтвом, музикою і стилем життя. У ході екскурсії перед Вами зявляться памятники, що несуть блиск і славу столиці Великої Імперії Габсбургів: Ринг, Оперний театр, пл. Марії Терези, Хофбург, Грабен, собор св. Стефана та ін.

- Відвідування Імператорської Скарбниці (дорослі-20 €, діти до 12 рр.-15

Де ви побачите Корону Священної Римської Імперії та австрійську імперську корону, окремий зал Бургундської скарбниці (регалії, церемоніальні шати, коштовності і реліквії ордена Золотого руна і герцогів Бургундських, в тому числі і -Священний спис-, яким був пронизаний розпятий Христос).

 - Автобусна екскурсія Вечірній Відень (дорослі-25 €, діти до 12 рр.-20 )

Захоплююче проведення часу (- 3 год.) в компанії кваліфікованого гіда і незабутні враження розкриються перед Вами панорамою Австрійської столиці. Подорож починається поїздкою по кільцю бульварів, феєричному Рингу, ми побачимо Відень із висоти пташиного польоту на горі Каленберг.

Повернення в готель в Шопрон. Ночівля.

 

3 день

Зальцбург - Інсбрук

Сніданок. Звільнення номерів.

Переїзд територією Австрії.

Оглядова екскурсія по Зальцбургу (екскурсійний збір 10 €).

Місто Моцарта і Герберта фон Караяна, місто розбагатів сіллю, але прославився своєю музикою і неземною красою. Сади і палац Мірабель, Дім Моцарта, набережна річки Зальцах, монастир Святого Петра і величезна фортеця Хоензальцбург, Фестивальний палац і Кафедральний собор.

Переїзд в Інсбрук.

- Вечірня оглядова екскурсія по Інсбруку  (екскурсійний збір 10 €). 

Інсбрук має майже девятистолітню історію і буквально напханий історичними памятниками. У місті та його околицях - десятки музеїв і картинних галерей, середньовічні замки Амбрас, Хофбург, Бергізель-Шанц, музей -Кришталеві світи Сваровскі-, і все це легко доступно завдяки добре продуманій туристичній інфраструктурі.

Переїзд в готель. Розміщення . Ночівля.

 

4 день

Вадуц - Люцерна

Сніданок. Звільнення номерів.

Переїзд в карликову державу Ліхтенштейн. Прогулянка по столиці - містечку Вадуц - маленької столиці маленької держави.

Вадуц - столиця князівства Ліхтенштейн - славиться багатою історією і чималою кількістю памяток. У місті, яке розташувалося у верхівї Рейну, проживають близько пяти тисяч жителів. А кафедральний собор Вадуца є резиденцією архієпископа Римо-католицької церкви. Офіційною датою заснування міста прийнято вважати 13 століття, а його засновником - графа Верденбергського. Крім княжого замку, який видно з будь-якої точки міста, головними памятками міста є кафедральний собор св. Флоріна, будинок уряду і мерія, які демонструють різноманітну міську архітектуру на різних етапах її історії. Головна вулиця столиці - Штедле - півколом оточує гору з замком. Саме на ній зосереджене вся життя Вадуца і більшість памяток: міська ратуша, «Банк Ліхтенштейн», будівлі правлінь фірм, акціонерних товариств, музей, магазини. У центрі міста розташована триповерхова будівля, над якою майорить блакитний з червоним із золотою короною прапор - резиденція всіх державних установ Ліхтенштейну. Чудовим і унікальним сувеніром на память буде відправлена з Вадуца листівка або штамп про перетин кордону Ліхтенштейну. Штамп у паспорт можна поставити в туристичному офісі інформації менше, ніж за 5 EUR. Листівку і марку можна купити на пошті, яка знаходиться навпроти офісу інформації. Там же її і відправити.

Переїзд до Швейцарії.

- Оглядова екскурсія по м. Люцерні (екскурсійний збір 10 €)..

Люцерна є володаркою найкрасивіших мостів Європи. Одним з них вважається міст Капелльбрюкке, перекинутий через річку Ройс. Цей найстаріший в Європі міст з деревяною покрівлею був побудований на початку XIV століття. Розташована посередині моста вежа Вассертурм, служила в давнину і скарбницею, і архівом, і вязницею. Неподалік, на південному березі Ройса, знаходиться двовежева Церква єзуїтів, зведена в 1666 - 1669 роках, вона вважається найстарішою будівлею в стилі бароко в Швейцарії. У Люцерні є ще один старовинний критий міст - Шпроербрюкке. На цьому місці в річку колись скидали полову та інші відходи. Біля підніжжя церковного пагорба знаходиться Ротенбургерхаус-найстаріша житлова деревяна будівля Швейцарії (близько 1500 року). Завершить нашу екскурсію відвідування знаменитого монумента  «Вмираючий Лев», за висловом Марка Твена, найсумніший памятник на світі. Монумент сумного лева встановлений в память про швейцарських гвардійців, загиблих під час Французької революції в 1792 році при обороні палацу Тюїльрі, в якому перебував король Людовик XVI. Автором монумента є знаменитий датський скульптор Торвальдсен.

На вибір, за погодженням з керівником групи:

- Поїздка і оглядова екскурсія в місто Берн (40 €). Бернський кафедральний собор вважається найважливішим готичним храмом Швейцарії. Годинникова вежа (Zytglogge) з воротами. У минулому вона була частиною міських укріплень. Бернські фонтани (Berner Brunnen). Всесвітньо відомі бернські фонтани-свердловини. Кожен має власну довгу історію. Між 1542 і 1546 роками наявні деревяні фонтани були замінені на камяні з типовими для Берна скульптурами, велика частина яких була створена Фрайбурзьким скульптором Гансом Гінга. Стара частина міста, в якій і сконцентрована більшість памяток, в 1983 році була внесена ЮНЕСКО до списку Всесвітньої спадщини. Відмінною особливістю старої частини міста є наявність безлічі аркад - навісів, що проходять над боковими сторонами вулиць.

- Поїздка і оглядова екскурсія в місто  Цюріх (30 €).

Цюріх - ділова та фінансова столиця Швейцарії. Ми побачимо найбагатшу вулицю міста - Банхофштрассе. Набережні Цюріхського озера і знаменитий Липовий двір (Ліндерхоф). Гроссмюнстер - найбільший собор Цюріха і Фраумюнстер - жіноче абатство, знамените вітражами Марка Шагала. Церква Святого Петра - найстаріша церква Цюріха і міська Ратуша.

Ввечері збір всієї групи в Люцерні.

Переїзд в готель. Розміщення . Ночівля.

 

5 день

Мілан

Сніданок. Звільнення номерів.

Переїзд в Італію, в Ломбардію.

- Оглядова екскурсія в Мілан (30 €).

Мілан - європейська столиця моди, місто-трудоголік, місто-бізнесмен, місто-футболіст: у нього чимало прізвиськ, і всі вони більш, ніж виправдані. Під час автобусно - пішохідної екскурсії ми побачимо всі головні визначні памятки міста. Міланський кафедральний собор, Амвросіанська базиліка, Замок Сфорца, Галерея Віктора Еммануїла, театр Ла Скала, дизайнерську вулицю Монте Наполеоні і багато, багато іншого.

УВАГА! Туристи, які не приєдналися до факультативу, очікують групу в місці обраному керівником групи за межами Мілана.

Переїзд в район Флоренції. Розміщення в готелі. Ночівля.

 

6 день

Флоренція

Сніданок в готелі.

- Оглядова екскурсія в місто Пізу  (дорослі - 30€, діти до 12рр. - 25€, вх.квиток на Пізанську вежу не входить у вартість екскурсії

Відвідування знаменитого пізанського Поля Чудес (Пьяцца деї Міраколі) - Кафедральний собор і всесвітньо відомий символ міста - Падаюча вежа, яка все падає, але ніяк не впаде (вх. квиток - 15 €). Місто знамените також своїм найстарішим університетом.

- Оглядова екскурсія у Флоренції - (проїзд громадським транспортом оплачується додатково).

Місто-батьківщина італійської літературної мови і Ренесансу, Батьківщина Данте і Петрарки, пройдемо до собору Санта-Марія-дель-Фіоре і баптистерію з чудовими воротами, до собору Санта-Марія-дель-Крочче, будинку Галілео Галиллея, пройдемося по мосту Понте Веккьо, Площі Синьорії, побачимо Ратушу - Палаццо Веккьо, замок Барчелл, будиночок Данте і т.д. Вільний час. Самостійне повернення в готель.

Повернення в готель. Ночівля.

 

7 день

Рим

 Сніданок. Пропонуємо автобусно-пішохідну екскурсію в місто Рим (дорослі - 65€, діти до 12 рр.- 55€). 

Один їх найбільш відвідуваних міст в світі. Відчуйте дух легендарного вічного міста, розташованого на семи пагорбах. Важко сказати, що запамятається Вам найбільше!

УВАГА! У Римі пересуваємося на громадському транспорті!

Знайомство починаємо з Колізею - символу могутності Римської Імперії, побачимо безсмертний Римський Форум, площу Венеції,   Пантеон - храм усіх богів, найвідоміший фонтан Риму - фонтан Треві. За стародавнім повірям, туристи, охочі повернутися в Рим, повинні, стоячи спиною до фонтану, кинути монетку правою рукою через ліве плече. Далі пройдемо на площу Навона, схожу на просторий овальний зал з фонтанами. Тут вирує життя - ярмарки, карнавали, грають музиканти, і публіка поблажливо дивиться на події під вечірній келих вина або ранкове капучіно. Площа Святого Петра і Базиліка Святого Петра   ансамбль, який підкреслює розкіш Ватикану ... І багато чого іншого ...

Увага! Відвідування собору Св. Петра в програмі екскурсії, за винятком дат, коли собор закритий для відвідувачів. 
Вічна магія Риму полягає в умінні поєднувати стародавнє і сучасне. Імперії підносилися і переживали занепад, старі боги змінювались новими, але Рим залишається Римом.

Увечері повернення в готель. Ночівля.

 

8 день

Венеція

Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Ранній виїзд. Переїзд в провінцію Венетто.

Екскурсія в романтичну столицю північно - східної Італії - Венецію (45 €).

УВАГА! Туристи, які не приєдналися до екскурсії, очікують групу в місці визначеному за рішенням керівника групи.

У знамените місто на островах ми потрапимо скориставшись морським трамвайчиком - катером вапоретто. Площа і Собор Святого Марка побудований у візантійському стилі, поруч з ним Палац Дожів і мармурова морська набережна. За додаткову плату можна піднятися на оглядову площадку вежі поряд з собором і покататися на гондолах по каналах. Побачимо Великий Канал - Канале Гранде і найбільший міст Венеції - Ріальто.

Переїзд до Угорщини.

Розміщення в готелі. Ночівля.

 

9 день

Хевіз - Будапешт

Сніданок. Звільнення номерів.

Переїзд на озеро Хевіз.

- Група проводить час на одному з кращих і знаменитих з угорських курортів. Озеро Хевіз! Повний РЕЛАКС! (вх.квиток оплачуються додатково).

Хевіз - бальнеологічний курорт на унікальному термальному озері, єдиному в Європі. Озеро розташоване в мальовничому лісовому масиві, в 193 км від Будапешта, недалеко від самого відомого угорського озера Балатон. Цілющі властивості озерної води були відкриті ще в часи Римської імперії, а перший санаторій був побудований в кінці XVIII століття.

Озеро живлять потужні теплі і мінеральні джерела, тому температура води влітку - 30-35 оС, а взимку не опускається нижче 24 оС, що робить курорт цілорічним. Озеро Хевіз - це природний величезний теплий SPA-басейн, купання в якому приносить особливе задоволення в зимовий час року, коли озеро парить.

Основа бальнеотерапії - тепла озерна вода, унікальна за своїм складом - вона містить вуглекислоту, сірку, магній, гідрокарбонат, слаборадіоактивний радон, органічні й неорганічні речовини і мікроелементи. При купанні в озері тепла вода покращує кровообіг та обмінні процеси в шкірі і тканинах, суглобах і внутрішніх органах. Озерний мул має лікувальні та бактерицидні властивості, а вода з мінеральних джерел придатна для проведення питних курсів.

Переїзд в Будапешт.

- Вечірня оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Будапешту.

Місто - перлина Дунаю. Знайомство з Будапештом: Площа Героїв, парк Варошлігет (Міська Роща), проспект Андраші, базиліка Святого Іштвана, будівля Парламенту. Ланцюговий міст, звідки туристи насолоджуються панорамою центральної Будайської частини міста, яка занесена ЮНЕСКО до списку Світової Спадщини планети. І звичайно ж ... Будайська частина: Рибальський Бастіон, Собор Святого Матяша, Королівський Палац.

Розміщення в готелі. Ночівля.

 

10 день

Будапешт-Львів

Сніданок у готелі. Звільнення номерів. 

Денний переїзд по території Угорщини.

Перетин українського кордону.

Прибуття в:

- Чоп  (окружна) - орієнтовно  15:00.

- Львів  (автобусний паркінг біля залізничного вокзалу) - орієнтовно після 21:00.

УВАГА! Просимо купувати квитки з відправленням після 22:30

 

У вартість туру входить: 

У вартість туру не входить:

▪ проїзд автобусом туристичного класу;

▪ Проживання в готелях 3 * - 2-х і 3-х місне розміщення (9 ночей);

▪ Харчування - сніданки в готелях;

▪ ваучер, групова медична страхівка;

▪ супровід керівником групи;

Екскурсії:

прогулянка по Шопрону, оглядова екскурсія в Флоренції, вечірня оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Будапешту.

- Консульський збір (угорська віза): 36€ + 20 -дорослі, 20 -студенти/пенсіонери/діти до 18 рр.;

- Проїзд в громадському транспорті;

- Рекомендовані екскурсії; вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д.;

- Особисті витрати;

- Харчування обід / вечеря (вартість за запитом);

 Орієнтовні ціни на вхідні квитки та проїзд:

вхідний квиток на озеро Хевіз: квиток на 3 години - 2600Ft, цілий день 4000Ft;

квитки на громадський транспорт від 3 € до 5 € (готель-Флоренція-готель).

ПРИМІТКИ:

*** Туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вх. квитків і коливання курсу валют;

*** Обіди та вечері проводяться у вільний від екскурсійного обслуговування час;

*** Заставна сума при розміщенні дитячих груп у готелі (20 € / чол.) Повертається при звільненні номерів у належному стані.


Додатково по даній категорії06.04.2021 - Дрогобич - місто солі та наскельна фортеця- Тустань
19.03.2021 - VIP- тур: «КВІТИ ЗАКАРПАТТЯ»!!!
09.02.2021 - ТРИМІСТО: БОРИСЛАВ, ТРУСКАВЕЦЬ, ДРОГОБИЧ
05.02.2021 - Легенди гуцульського краю (3 дні/2ночі)
06.10.2020 - ЯВОРІВСЬКЕ РОЗТОЧЧЯ+Ведмежа столиця Львівщини
01.10.2020 - Гавареччина та Підлисся
24.09.2020 - У пошуках дива-Македонія
23.09.2020 - НА ГОСТИНУ ДО БІЛИХ ХОРВАТІВ (Придністерська Хобітанія)
22.09.2020 - Сербські мотиви
11.09.2020 - Сиро-Винний тур Закарпаттям

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam