Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як вплинула криза на ваші плани відпочинку?

- як відпочивав так буду
- все одно поїду
- змінив місце відпочинку
- навіть і не збирався відпочивати
- відмовився від поїздок
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 978
Коментарі: 1
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Дивовижна Європа (7 днів)
Екскурсійні тури. : від 149 €

автобусВиїзди на 2020р.:  09.05, 23.05, 27.06, 25.07, 22.08, 26.09,

 24.10, 05.12, 19.12.

Львів - Чоп - Будапешт - Відень - Прага - Регенсбург - Дрезден - Карлові Вари - Чеський Крумлов - Прага - Львів  

Ч.Крумлов Карлові Вари Прага Регенсбург

 


Вартість туру:

Готель 3*, 2-3 місне розміщення:

Дорослі:

Діти до 12 рр.:


від 149

+обовязкова екскурсія в Регенсбург (40€/дор., 30€/діти до 12 рр.)

від 149

Доплата за 1-місне розміщення - 75 €

Знижка за місце в останньому ряду -20 €

 

1 день

Львів-Чоп

Виїзд з м. Львів ≈ 18:30- залізничний вокзал, автобусний паркінг;

≈ 23:30  - м. Чоп, заправка ОККО (окружна).

Виїзд на кордон.

 

2 день

Будапешт

Прибуття в БУДАПЕШТ.

Самостійне відвідування однієї з найбільших водолікарень в Європі купальні Сечені ( вх. квиток оплачується додатково) .

Будапешт заслужив не тільки назву «Перлина Дунаю», але немає в світі ще однієї такої столиці, в якій є майже сто джерел термальної води, тут знаходиться 12 водолікарень і щодня з глибини виходить на поверхню 30 мільйонів літрів термальної води.

 - Оглядова екскурсія по місту. Особливу притягальну силу для міста становить те, що він визнаний однією з найкрасивіших столиць світу. І лише Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент у Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна побачити фортеці та залишки будівель періоду Римської Імперії, що використовуються і в даний час, турецькі лазні, памятники стилю готики, бароко і ряд памяток архітектури інших періодів.

Увечері запрошуємо на пішохідну екскурсію «Квартал контрастів» (15 €).

Запрошуємо на екскурсію, яка буде цікава кожному туристу, і тому, хто вперше і тому, хто вже мав можливість тут побувати! Наша мета - познайомити вас з справжнім духом міста і захопити його сучасним життям. Ми побачимо з якою любовю були побудовані будинки на межі XIX-XX століть. Фрески і мозаїка на фасадах, скульптури на сходових прольотах і дахи, покриті майолікою, статуї на просторих площах і вузьких вулицях, вітрини кафе і магазинів, лотки торговців на ринках і тераси на тротуарах - всі вони розкажуть історію міста, і ніщо не вислизне від нашого погляду. Ми вирушимо в «незнайомий» Будапешт, туди - куди місцеві жителі радять відправитися своїм друзям і близьким, і самі насолоджуються життям!!! Ми познайомимо вас з архітектурними перлинами такими, як Парламент, набережна бронзового взуття, памятник Імре Надю, Площа Свободи, Собор Св. Іштвана, кафе Джерба, Площа Верешмарті, вул. Ваца, Синагога Дохань, Єврейський квартал ... Загалом, запрошуємо поринути у вир місцевого життя! Ви почуєте те, що знають лише місцеві жителі. Цю інформацію не друкують в путівниках! Просто квартал контрастів, де народжуються і живуть душевні таємниці міста. Ласкаво просимо в реальний Будапешт! 

Розміщення в готелі. Ночівля на території Угорщини.

 

3 день

Відень

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Переїзд до Відня.

Оглядова екскурсія по місту (10€).

Відень - місто розкішних палаців і величних площ, живописних вулиць і численних скверів. Відень - стародавнє місто з гучним імям, що будять мрії. Столиця на Дунаї є сумішшю старовини і сучасності, високого мистецтва і кічу. Це місто художників і цінителів мистецтва. Відень по праву вважається одним з найчарівніших міст Європи. Колишня столиця Австрійсько-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом та теплотою ... Це незвичайно багатолике місто. Відень по праву називають серцем Європи. В цьому прекрасному місті Вас не буде залишати відчуття свята, коли б Ви його не відвідали, влітку або взимку. Незалежно від пори року, увечері Відень перетворюється на одне з найпрекрасніших європейських міст. Культурне життя вливається в оперу і концертні зали. Ресторани міста пропонують багатий вибір - від маленьких місцевих кафе до ресторанів для гурманів і цінителів спеціальної кухні.

Екскурсія по основних палацово-паркових комплексах Відня (огляд зовні): Хундертвассер-Бельведер-Шенбрунн (25 €).

Хундертвассер. Однією з найбільш авангардних будівель Відня вважається Будинок художника Фриденсрайха Хундертвассера, дизайн якого не піддається ніякому стилістичному узагальненню. Він став викликом всьому рівному, прямому і функціональному. Фасад у вигляді терас, незліченна кількість вікон різної форми, нерівні стіни, прикрашені хаотичним мозаїчним малюнком, - фантазія архітектора розійшлася не на жарт.

Бельведер. Спроектований і побудований на початку ХVIII століття, палац - це дві будівлі в стилі бароко, розташовані фасадами один до одного, а між ними знаходиться прекрасний сад. Палац був побудований для принца Євгенія Савойського, який врятував Відень від Османської Імперії.

Шенбрунн. Кожна деталь літньої резиденції Габсбургів підкреслює витончений смак і прагнення імператорської династії. Чудовий палацовий парк вражає кожного архітектурними композиціями, фонтанами, лабіринтами; палац показує простоту і скромність, пишність і багатство; найстаріший зоопарк світу. 

Збір групи.  Переїзд в Прагу.  Розміщення в готелі. Ночівля. 

 

4 день

Регенсбург або Дрезден

Сніданок в готелі.

На вибір пропонуємо відвідати:

- Екскурсія в найромантичніше місто Німеччини Регенсбург (40 €/дор., 30 €/діти до 12 років).

Батько міст німецьких ... найпівнічніше місто Італії ... Регенсбург, зі Старим містом, Камяним мостом та кварталом Штадтамхоф, є найкращим в Німеччині прикладом відмінно збереженого великого німецького міста часів Середньовіччя. Історія Регенсбурга налічує більше 1800 років. Заснували його римляни. Свою фортецю, споруджену на злитті річок Реген і Дунай, римські легіонери назвали Castra Regina. У місті збереглося близько тисячі середньовічних будинків та інших архітектурних памяток цього історичного періоду. У 2006 році вони були внесені в список Всесвітнбої спадщини ЮНЕСКО. Малоймовірно чи в центрі Європи знайдеться інше місто, де повсюди захопленому погляду відкриються фантастичні ретроспективи 2000-річної історії.  Регенсбург налічує 1500 будинків, які охороняються державою як архітектурні памятки. 984 з них входять в ансамбль історичного центру з районом Штадтамхоф, внесеного до Списку обєктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У Регенсбурзі безліч памяток.  Щоб оцінити їх історичну цінність, досить лише к-ка прикладів: середньовічний міст через Дунай Штайнерне-Брюкке, собор і площа Краутерермаркт з монастирською церквою Св. Іоанна, скарбницею при соборі, особняк Хойпорт, який  нагадує фортецю  і старовинна аптека «Адлер». Біля колишнього соляного складу Амбергер-Штадель трохи вище за течією Дунаю розташована площа Фішмаркт з фонтаном, прикрашеним статуєю Роланда, а також будинок-музей астронома Йоганна Кеплера, де вчений провів останні місяці життя. Інші визначні архітектурні ансамблі міста - церква Св. Ульріха та Єпархіальний музей при ній, парафіяльний архітектурний комплекс при соборі, площі Дахауплац, Нойпфаррплац, Альтер-Корнмаркт, Коленмаркт і Цірольдсплац, Ратхаусплац і Хайдплац, головні міські ворота Порта Преторія і родові вежі, одна з яких, вежа Гольденер-Турм висотою 28 м -  найвища середньовічна житлова споруда на північ від Альп. 

Вільний час. Шопінг.

- Екскурсія в давню столицю Саксонії Дрезден (30 €/дор., 20 €/діти до 12 років).

Дрезден, який ще називають Флоренцією на Ельбі, відомий своєю архітектурою і музеями. Це і скарбниця саксонських князів, і збройна палата, яка є однією з найбільших в Європі,  поряд з Мадридом і Віднем, і,  звичайно ж, галерея Старих майстрів, з полотнами Рафаеля, Тиціана, Рубенса, Веласкеса і багатьох інших, галерея Нових майстрів, музей гігієни зі скляною людиною, музей порцеляни. Дрезден - одна з найбільших культурних столиць Європи.

Відвідування Дрезденської картинної галереї (вх. квитки оплачуються додатково).

Повернення в Прагу. Ночівля. 

 

 5 день

Карлові Вари або Чеський Крумлов+замок Крумлов або  Замок Глубока 

Сніданок в готелі.

На вибір пропонуємо відвідати: 

1. Екскурсія в місто - курорт Карлові Вари і на Королівський пивзавод Крушовіце  (40 €/дор., 30 € діти до 12 років) з дегустацією декількох сортів пива в необмеженій кількості ( ТІЛЬКИ для дорослих! Вх.квиток оплачується додатково).

Карлові Вари - курорт міжнародного значення, відомий своїми термальними джерелами, перше з яких було відкрите в 14 ст ., засновником якого був чеський король і римський імператор Карл 4 . Оглядова пішохідна екскурсія по старій частині міста, дегустація води з цілющих термальних джерел. А також Ви зможете самостійно піднятися на фунікулері на оглядову вежу Діана. Можливість поплавати в басейні з термальною водою в готелі Termal 3 * (вх.квиток оплачується додатково, мати з собою купальні приналежності).

Повернення до Праги. Ночівля. 

2. Замок Крумлов або замок  Глубока над Влтавою + м. Чеський Крумлов + відвідування фірмового магазину з сертифікованим Чеським гранатом від єдиного власника відкритої розробки чеського граната в світі ( 40 €/дор., 30 €/діти до 12 років).

Квітень- Жовтень- відвідування замкової споруди ХІІІ століття Глубока над Влтавою ( вх. квиток оплачується додатково).

Замок Глубока над Влтавою вважається найромантичнішим і найбільш відвідуваним замком на території Чеської Республіки. Його унікальність полягає в тому, що він є єдиним замком у Чехії, виконаним у стилі англійської готики , хоча насправді є копією Віндзорського замку в Англії.

Сьогодні тут знаходиться найбільша колекція гобеленів в Чеській Республіці. Замок містить багатющу колекцію голландського живопису XVI - XVII століть, зброї, порцеляни, скла та меблів. Відвідувачі зможуть побачити багате деревяне облицювання стін, безліч дорогоцінних знарядь. Навколо замку розбитий прекрасний англійський парк з рідкісними видами дерев. На території, прилеглій до фортеці, розташовані заповідники і мисливські замки.

Січень-березень, листопад-грудень - відвідування замку Крумлов, який по праву визнано одним з найбільш значущих архітектурних памяток Центральної Європи і є другим за величиною чеським замково-фортечним комплексом після Празького граду ( вх. квиток оплачується додатково). Величний замковий комплекс розташовується на схилі гори, що омивається на півдні річкою Влтавою, а на півночі - течією Полечінце. Він налічує 40 палаців і споруд, зібраних в єдине ціле навколо 5-ти площ і 7- гектарного парку. Вежі замку Чеський Крумлов, помітні здалеку, гордовито височать над архітектурними міськими будівлями бароко і ренесансу. З оглядової вежі відкривається чудовий вид на місто.
Переїзд в м.Ч.Крумлов, біля 40 км.  Можливість пообідати в ресторані з нац. кухнею(оплачується додатково) .

Відвідування ювелірного магазину від кооперативу Granát , duv Turnov, де можна купити справжній Чеський гранат.
Чеські гранати, відомі у всьому світі як богемські, славляться своєю витонченістю і красою. Жоден камінь на землі, навіть рубін , не має такого дивовижного червоного кольору, як чеський гранат.

Гранат найбільш повно виражає головні містичні властивості дорогоцінних каменів : вкрадений , він сприяв загибелі свого незаконного власника ; куплений , він перетворюється на талісман через багато років ; подарований або переданий у спадок, він стає добрим чарівним каменем.

Чарівне і незабутнє місто - Чеський Крумлов. Оглядова пішохідна екскурсія.
Тричі річка Влтава, петляючи, повертається майже на теж саме місце, щоб оточити історичний центр міста. Окрім краси видимої, Вас напевно зачарує атмосфера міста, яке, здається анітрохи не змінилося за останні кілька сотень років. Ті ж казкові будиночки, вузькі провулки, корчми з відкритими вогнищами і ті ж ремесла. Його винятковість підтверджує той факт, що всесвітня організація ЮНЕСКО включила весь середньовічний міський ансамбль у списки найбільш гідних уваги європейських міст відразу слідом за Венецією. Чеськокрумловський град є найбільшим у Чехії після Празького граду.

Повернення до Праги.  Ночівля.

 

 6 день

Прага

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Пересуваємося на громадському транспорті (квитки оплачуються додатково ~ 1,5 €)! 

Пішохідна екскурсія по Празькому ГРАДУ. Празький град - це і національний символ, і центр столиці, і предмет особливої гордості чехів. Страговський монастир, скарбниця Лоретта, Празький Град, собор св. Віта, Президентський палац, Золота вуличка, Карлів міст з загадуванням бажань.

Пішохідна екскурсія по Старому місту(10€). Прагу недарма називають серцем Європи. Вона не схожа  на жодне місто світу. Тільки  Прага є унікальним місцем зосередження чудових архітектурних памяток, готичних замків і фортечних споруд, вузьких звивистих вуличок і величезних площ, мощених бруківкою. Не варто забувати і про чудові природні ландшафти чеської столиці та її околиць. Навіть найдосвідченіший турист знайде в Празі щось цікаве для себе.

 Прогулянка на теплоході по романтичній річці Влтава з вечерею шведський стіл  (30 €/дор., 25 €/діти до 12 років). Ви зможете помилуватися прекрасними празькими набережними, пропливете під найкрасивішими празькими мостами. Вашим очам постануть незабутні краєвиди Празького Граду, собору святого Віта, Карлового мосту, Національного театру і Вишеграду, пагорба Петржін, характерний зелений купол храму святого Миколая.

Вільний час.

18:00 - збір групи. Виїзд в Україну.

 

7 день

Львів

 

Перетин польсько-українського кордону.

Прибуття в м. Львів ~ 11:00-11:30, залізничний вокзал, автобусний паркінг;

 УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизним!

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

- Проїзд автобусом туристичного класу;
- проживання в готелях 3 * в 2-3-х місних номерах з вигодами;

- Харчування -  сніданки; 
 -Супровід представником фірми.

Екскурсії:

- Оглядова екскурсія по Будапешту;

- Оглядова екскурсія по Празькому Граду.

-При відсутності біометричного паспорта обробка документів - 10 €; консульський збір (чеська віза): 35 € + 20 € -взрослие; 20 € -все категорії осіб до 26 років / пенсіонери (оплата візи відбувається ОСОБИСТО туристами при подачі документів)

проїзд в громадському транспорті;

особисті витрати;рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д .;

харчування обід / вечеря. 

 

 

 Орієнтовні ціни на вхідні квитки та проїзд:

купальні «Сечені» : вх. квиток 4600Ft в будні, вх. квиток 4800Ft у вихідні і свята;

Дрезденська картинна галерея (вх. квиток 12 € / дор., 3 € - аудіогід на рос.мові, діти до 16 років-вхід безкоштовно).

Карлові Вари: басейн з термальною водою в готеле Termal 3 * (100 крон / 1 година, мати з собою купальні приналежності);

Відвідування замку Глубока над Влтавою (вх. квиток 270 крон /дор., 190 крон/діти до 12 років);

Замок Крумлов (вх. квиток 150 крон/дор., 100 крон/діти до 12 років). 

ПРИМІТКИ:

*** Туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вх. квитків і коливання курсу валют;

*** Обіди та вечері проводяться у вільний від екскурсійного обслуговування час;

*** Заставна сума при розміщенні дитячих груп у готелі (20 €/чол.) Повертається при звільненні номерів у належному стані.


Додатково по даній категорії22.09.2020 - Сербські мотиви
11.09.2020 - Сиро-Винний тур Закарпаттям
11.09.2020 - Карпатський трамвай і скелі Довбуша
10.09.2020 - Оксамитовий відпочинок у Болгарії (сімейний відпочинок)
10.09.2020 - Релакс-тур -Термальне Закарпаття-
10.09.2020 - Озеро Синевир та водоспад Шипіт
09.09.2020 - Гуцульські Карпати + Буковель
09.09.2020 - Камянець-Подільський, Чернівці + Бакота
21.05.2020 - Одноденна поїздка: Старосільський замок - Свірзький замок - Пятничанська
02.05.2020 - Календар щоденних заміських одноденних екскурсій по Україні

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam