Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 48
Коментарі: 0
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Італійська подорож+Словенія
Екскурсійні тури. : від 269€

автобусВиїзди на 2019 р.: 09.03, 23.03, 30.03, 06.04, 20.04, 27.04, 04..05, 18.05, 25.05, 08.06, 22.06, 29.06, 13.07, 27.07, 10.08, 24.08, 14.09, 28.09, 05.10, 19.10...

Львів - Птуй - Марибор - Грац - Венеція - Флоренція - Піза - Рим - Печери Постойна - Любляна - Озеро Хевіз - Будапешт - Львів Італійська Подорож+Словенія

Італійська Подорож+Словенія Італійська Подорож+Словенія Італійська Подорож+Словенія Італійська Подорож+Словенія

Переваги туру

У вартості туру: Оглядова екскурсія у Венеції; Екскурсія в Римі; Відпочинок на озері Хевіз; Вечірня оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Будапешту


Вартість туру Дорослі Діти до 12 рр.

 

       279 € 

269 € 

 • Доплата за 1-місне розміщення -105 €

1 день

Львів

07:30 - зустріч і реєстрація на залізничному вокзалі м.Львова (автобусний паркінг).

08:00 - виїзд зі Львова.

Переїзд по території України.

Перетин українсько-угорського кордону.

Переїзд по території Угорщини та Словенії.

Розміщення в готелі. Ночівля.

2 день

Птуй - Марібор - Грац

Сніданок в готелі.

Пропонуємо екскурсію на цілий день по містах Птуй, Марібор, Грац (50 € / дор., 40 € / діти до 12 років).

Птуй є одним з найстаріших міст Словенії. Середньовічна фортеця зявилася на пагорбі в XI столітті. За свою 300-річну присутність в місті графи заснували - Домініканський і Мінорітський монастирі та побудували на Птуйській горі паломницьку церкву. Надгробний камінь останнього графа Птуя, Фрідріха IX, вбудований в стіну першого поверху замку. Останні власники замку, графи Герберштейн, жили в замку з 1873 по 1945. На території замкового музею виставлено багато артефактів, повязаних з епохою феодалізму в Європі, тут можна також розглянути колекції музичних інструментів і зброї. Памятник Орфею вважається однією з найвідоміших римських реліквій Птуя. Це 5-метровий мармуровий надгробний камінь II століття. На камені вирізьблено фрагменти з міфу про Орфея.

Переїзд в Марібор.

Марібор вважається другим за величиною містом Словенії. У найстарішій частині міста ви зможете побачити найстарішу виноградну лозу в світі, середньовічні вежі і руїни міських стін. Всі вулиці міста ведуть в один з найкрасивіших міських парків Словенії. Стара виноградна лоза Марібор вважається найстарішим представником флори на планеті, і що найдивніше, так це те, що лоза до сих пір плодоносить. Вік лози складає більше 400 років, рослина занесена в книгу рекордів Гіннеса. Відростки цієї лози ростуть по всьому світу і в багатьох частинах самої Словенії. Виноград лози належить до сорту Жаметовка, це один з найбільш старовинних шляхетних сортів винограду в Словенії. Церква Святого Алоізія з її чудовою огорожею в стилі рококо була побудована в 1769 р. Центральна частина церкви увінчана статуями Святих Андрія та Павла. Одним з найбільш значних архітектурних памятників міста - Маріборський замок,  оточений багатолюдними площами. Замок, сучасний вигляд якого поєднує в собі багато стилів, відтворених в ході численних перебудов, був побудований імператором Фредеріком III в період від 1478 по 1483 рр. з метою зміцнення північно-східної частини міської стіни. Загальний середньовічний вигляд міста підкреслюють також старовинні фортечні вежі на березі річки Драви.

 - Дегустація вина в фірмі «ВІНАГ» (оплачується додатково).

Поїздка в столицю Штирії - місто Грац.

Грац, розташований в південно-східній Австрії на території землі Штирія, є другим за величиною містом країни. Грац наповнений зеленню парків і звуками, протікаючої через центр міста річки, а його архітектурний вигляд гармонійно доповнюють палаци в стилі Ренесансу та бароко впереміш з передовими сучасними конструкціями, які і надають йому особливий шарм і колорит.

Історичний центр Граца, внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1999 р. завдяки гармонійному співіснуванню будівель різних епох і архітектурних стилів від готичного до сучасного, представляє найбільшу культурну цінність.

Центральною частиною площі Старого міста є площа Хауптплац, а найвидатнішими памятками Граца вважаються замок Шлоссберг і символ Граца - вежа з годинником Уртурм, розташовані на горі на висоті 475 метрів над рівнем моря. Також цікаві: музей мистецтв Neue Galerie; будівля земельного парламенту Ландхаус, побудована в стилі Ренесанс; мавзолей, зведений на початку 17 ст., представляє собою усипальницю імператора Фердинанда II, та музей сучасного мистецтва «Кунстхаус» (Kunsthaus). Викликають зацікавлення також Грацький замок, розташований неподалік від кафедрального собору Святого Егідія, та замок Еггенберг на околиці Граца, який внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Повернення в готель. Ночівля.

 

3 день

Венеція

Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Переїзд в провінцію Венетто (Італія).

УВАГА! Кораблик-вапоретто і взд туриста на туристичному автобусі (оплата додатково).

- Оглядова екскурсія у Венеції.

Площа і Собор Святого Марка, побудований у візантійському стилі, поруч з ним Палац Дожів і мармурова морська набережна. За додаткову плату можна покататися на гондолах по каналах. Побачимо Великий Канал - Каналі Гранде і найбільший міст Венеції - Ріальто.

 

Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:

- Екскурсія в Палац Дожів (35 €/дор., 30 €/діти до 12 років; вх. Квиток в Палац Дожів входить у вартість екскурсії).

- Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу (35 €/дор., 30 €/діти до 12 років; у вартість екскурсії входить екскурсійне обслуговування та проїзд на водному таксі).

Переїзд по території Італії.

Розміщення в готелі. Ночівля.

 

4 день

Флоренція - Піза

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Переїзд по території Італії.

- Екскурсія «В серце чудової Тоскани»: Флоренція, Піза (60 €/дор., 50 €/діти до 12 років).

Увага!!! Туристи, які не приєдналися до екскурсії в Пізу і Флоренцію, очікують групу в торговому центрі або в місці визначеному керівником групи.

Піза. Перше, що спадає на думку при згадці Пізи, - це, звичайно ж, її знаменита падаюча вежа. Однак ця дзвіниця - тільки одна з численних памятників архітектури і культури, готових задовольнити цікавість численних туристів з усього світу, які вважають своїм обовязком відвідати це місто. «Підперти» Пізанську вежу пальцем, обома руками або всім тілом реально - на фотографії, зрозуміло.

Піза не була б Пізою без свого Університету. Більше половини населення міста складають студенти.

Розташувавшись на берегах річки Арно, неподалік від моря, Піза містить в собі неоціненні шедеври архітектури, скульптури, живопису. А її памятники, будівлі та музеї досі жваво зберігають спогади про колишню славу і силу Пізи часів морської республіки, коли протягом тривалого періоду Піза вважалася беззастережною господинею Середземноморя.

Переїзд в столицю Тоскани - м. Флоренцію.

Флоренція, імя якої викликає трепетне биття серця у шанувальників класичного мистецтва. Відносно невеликий центр дозволяє оглянути всесвітньо відомі памятки пішки, так ніби даючи можливість заблукати і скуштувати аромат минулих епох на вулицях, площах і набережних.

На головній Соборній площі панує прикрашений різнокольоровим мармуром Санта Марія дель Фьоре - кафедральний собор міста, третій за величиною в світі! Над однією з найкрасивіших площ Пьяцца Синьйорії височить Палаццо Веккьо, перед яким можна побачити найцінніші скульптури різних художніх епох і найзнаменитіших майстрів Відродження. На площу Синьйорії виходить Галерея Уффіці, архітектурний шедевр Дж. Вазарі, одна з найзнаменитіших картинних галерей світу.

А далі мальовнича панорама набережних річки Арно, старовинний міст Понте Веккьо, який ось уже сотні років «тримає» на собі «золоті» ювелірні крамниці, площа Санта Кроче поруч з базилікою або Палаццо Пітті - грандіозний флорентійський палац епохи Відродження і резиденція всіх правителів Тоскани.

Переїзд по території Італії.

Розміщення в готелі. Ночівля.

5 день

Рим

 

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

- Екскурсія в Рим (груповий трансфер до Рима (на італійському автобусі) оплачується додатково).

УВАГА!!! У Римі пересуваємося на громадському транспорті (квитки оплачуються додатково)!

Відчуйте дух легендарний «вічного міста», розташованого на семи пагорбах. Важко сказати, що запамятається Вам найбільше! Знайомство починаємо з Колізею - символу могутності Римської Імперії, побачимо безсмертний Римський Форум, Площу Венеції, Пантеон - «храм усіх богів», найвідоміший фонтан Риму - фонтан Треві. За давнім повірям, туристи, охочі повернутися в Рим, повинні, стоячи спиною до фонтану, кинути монетку правою рукою через ліве плече. Далі пройдемо на площу Навона, схожу на просторий овальний зал з фонтанами. Тут вирує життя - ярмарки, карнавали, грають музиканти, і публіка поблажливо дивиться на те, що відбувається під вечірній келих вина або ранковий капучино.

- Екскурсія в Музеї Ватикану і Собор Св. Петра (35 €/дор., 25 €/діти до 12 років; вх. квиток в Музеї Ватикану входить у вартість екскурсії).

Історія міста-держави Ватикан, який став резиденцією римських пап в кінці XIV століття. Як створювалися безцінні музейні зібрання найбільшого музейного комплексу в світі. Ви побачите шедеври колекції античної скульптури в Піо-Клементійському Музеї - серці Ватиканського комплексу музеїв. Відвідайте Зал Муз і Зал Звірів. Галереї географічних карт і Гобеленів, оздоблення яких саме по собі є витвором мистецтва ... Станці Рафаеля - апартаменти Юлія II. Великий майстер розписавши фресками станці подарував їм своє імя. Сикстинська капела - вершина творчості Мікеланджело (фрески Створення світу і Страшний Суд). На завершення - відвідини Базиліки Святого Петра - найбільшого християнського храму в світі, побудованого на могилі першого верховного апостола Св.Петра.

Збір групи. Нічний переїзд.

 

6 день

Печери Постойна - Любляна

 

Ласкаво просимо до Словенії!

- Поїздка в печери Постойна (40 €/дор., 35 €/діти до 12 років).

УВАГА! Туристи, які  не приєдналися до екскурсії, очікують групу в місці визначеному за рішенням керівника групи.

Грандіозний лабіринт залів, проходів, спусків, тунелів і коридорів, який простягнувся майже на двадцять кілометрів, був відкритий і досліджений вченими в середині минулого століття. Зараз печера стала популярним місцем, куди прагнуть потрапити мандрівники з усіх кінців Європи. Постойна добре обладнана для прийому туристів. Вузькоколійна залізниця протяжністю в сім кілометрів дозволяє відвідувачам зазирнути у віддалені куточки підземного царства. Чимало камяних шедеврів можна побачити в підземних залах. Серед них великий сталагміт Кипарис, і справді схожий на струнке дерево, виліплений природою Хлопчик з Пальчик, що виглядає з-за камяної колони, ажурна сталактитова Драпіровка, зіткана з найтонших нитковидних напливів. Освітлена зсередини, вона переливається різними відтінками червоного кольору, від рожевого до яскраво-червоного. Стіни залів здаються то відлитими з металу, то зробленими зі слонової кістки. Величезні колони найхитромудріших форм підпирають склепіння, прикрашені багатотонними камяними «бурульками».

Найбільше вражають в Постойній Ямі гігантські розміри залів і галерей. Наприклад, Великий зал, пристосований для концертів, може вмістити до десяти тисяч глядачів! Причому акустика його чудова. Навіть невеликий камерний оркестр звучить тут з силою небаченого органу. Знаменита Кизил-Коба - Червона печера в Криму з усіма своїми кількастометровими галереями, гротами і водоспадами могла б вміститися в одному-двох залах Постойни Ями. В Європі з підземним дивом Словенії може зрівнятися хіба що відкрита зовсім недавно (в 1971 році) в Італії система печер Фразассі.

Збір групи переїзд в Любляну.

- Оглядова екскурсія по Любляні (15 €).

Під час пішохідної екскурсії ми побачимо головні і неповторні визначні памятки столиці Словенії: Старе Місто з його старими міщанськими будинками і черепичними дахами, будівля Парламенту. На лісистому схилі гори височить Люблінський замок, потрійний міст, Палац Архієпископа. На старій бруківці тут і там тісняться модні кафе, а запах кави і свіжих булочок кружляє над стародавньою ратушею і квітковим ринком, який існує на одному місці вже понад 500 років.

Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля.

 

7 день

Озеро Хевіз - Будапешт

 

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

- Група проводить час на одному з кращих і знаменитих угорських курортів. Повний РЕЛАКС! Переїзд на озеро Хевіз.

Хевіз - бальнеологічний курорт на унікальному термальному озері, єдиному в Європі. Озеро розташоване в мальовничому лісовому масиві, в 193км від Будапешта, недалеко від найвідомішого угорського озера Балатон. Цілющі властивості озерної води були відкриті ще за часів Римської імперії, а перший санаторій був побудований в кінці XVIII століття.

Озеро живлять потужні теплі і мінеральні джерела, тому температура води влітку - +30-35 С, а взимку не опускається нижче +24С, тому курорт відвідують круглорічно. Озеро Хевіз - це природний величезний теплий SPA-басейн, купання в якому приносить особливе задоволення в зимову пору року, коли озеро «парує».

Основа бальнеотерапії - тепла озерна вода, унікальна за своїм складом - вона містить вуглекисень, сірку, магній, гідрокарбонат, радіоактивний радон, органічні та неорганічні речовини і мікроелементи. При купанні в озері тепла вода покращує кровообіг і обмінні процеси в шкірі і тканинах, суглобах і внутрішніх органах. Озерний мул має лікувальні і бактерицидні властивості, а вода з мінеральних джерел придатна для проведення питних курсів.

- Вечірня оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Будапешту.

 Місто - «перлина Дунаю». Знайомство з Будапештом: Площа Героїв, парк Варошлігет ( «Міський Гай»), проспект Андраші, базиліка Святого Іштвана, будівля Парламенту. Ланцюговий міст, звідки туристи насолоджуються панорамою центральної Будайської частини міста, яка занесена ЮНЕСКО в список Світової Спадщини. І звичайно ж ... Будайська частина: Рибацький Бастіон, Собор Святого Матяша, Королівський Палац.

 

Увечері переїзд в готель в Будапешті. Розміщення. Ночівля.

 

8 день

Львів

 

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Денний переїзд по території Угорщини.

Перетин угорсько-українського кордону.

Переїзд по території України.

~ 22: 00 - прибуття до Львова (автобусний паркінг біля залізничного вокзалу).

УВАГА! Просимо купувати квитки з відправленням після 22:30.

 

У вартість туру входить: 

У вартість туру не входить:

 

Оглядова екскурсія у Венеції;

 • Екскурсія в Римі;
 • Відпочинок на озері Хевіз;
 • Вечірня оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Будапешту;
 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • Проживання в готелі 3 * 2-х і 3-х місне розміщення;
 • Харчування: сніданок в готелі;
 • Супровід керівником групи.

 

 

 • обробка документів + страхівка на 30000 € - 10 €;
 • консульський збір (словенська віза): 35 € + 25 € - дорослі; 25 € -Студенти / пенсіонери / діти до 18 років (оплата візи відбувається ОСОБИСТО туристами при подачі документів);
 • проїзд в громадському транспорті;
 • кораблик-вапоретто і вїзд туриста на туристичному автобусі (Венеція);
 • рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д.
 • харчування обід / вечеря;
 • особисті витрати.

 


Орієнтовні ціни на вхідні квитки та проїзд:

Кораблик-вапоретто (Венеція) + туристичний збір: 25 €/чол.

Рим: квитки на громадський транспорт ~ 2 € /1 проїзд;

Груповий трансфер до Рима (на італійському автобусі): при групі 26-30 чол. - 11 € / чол., 31-35 чол. - 9 €/чол., 36-40 чол. - 8 €/чол., понад 41 чол. - 7 €/чол .;

Послуга радіонавушник (1 екскурсія від 1,5 € до 2,5 €).

 

ПРИМІТКИ:

*** Додаткові екскурсії підтверджуються при групі не менше 20 чол.

*** туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вх. квитків і коливання курсу валют;

*** обіди і вечері проводяться у вільний від екскурсійного обслуговування час;

*** заставна сума при розміщенні дитячих груп в готелі (20 € / чол.) Повертається при звільненні номерів в належному стані. 

 


Додатково по даній категорії15.03.2019 - Вікенд як в казці! Будапешт, Любляна та Венеція!
14.03.2019 - Ульотний вікенд: Краків + Прага + Відень + Будапешт!!!
14.03.2019 - Угорський чардаш! Відень та Будапешт
13.03.2019 - Свято в три дні (Будапешт - Відень). 3 дні/2ночі
07.03.2019 - СПОКУСЛИВА ТА РОМАНТИЧНА ІТАЛІЯ (9 ночей)
05.03.2019 - Малопольські мотиви та казка Енерджіландії
11.02.2019 - SPA - вихідні в ХАЙДУСОБОСЛО
09.01.2019 - ПРАГА+ДРЕЗДЕН (3 дні/1ніч)
02.01.2019 - МАЛОПОЛЬСЬКІ МОТИВИ (4 дні/3ночі)
18.11.2018 - Казковий світ Енерджіландії (Парк розваг)!!!

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam