Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 90
Коментарі: 0
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Різдво 2023 в ЗАКОПАНЕ 03.01.23-11.01.23 (груповий тур, підвіз до витягів)
Польща : від 290€

ПОЛЬЩАавтобусгрупові туриРіздво ХристовеГруповий тур, підвіз до витягів

                                                 ( 03.01.23-11.01.23)Різдвяний тур в Закопане Різдвяний тур в Закопане Різдвяний тур в Закопане Різдвяний тур в Закопане

title

 РІЗДВО 2023 в Закопане (груповий тур)

УВАГА!!! Чому саме з нами: у вартості туру проїзд Львів-Закопане-Львів, підвіз до витягів на різні гірськолижні комплекси, проживання 6 ночей, харчування (ВВ або НВ), екскурсія по Кракову та  Різдвяна вечеря при свічках

                     а також у програмі туру: гірськолижна столиця Польщі- Закопане (катання на лижах, санках, ковзанах та неповторні термальні басейни), культурна столиця Польщі-  королівський Краків, соляна перлина Польщі – Велічка та НОВИНКА СЕЗОНУ – ПАРК РОЗВАГ «ЕНЕРДЖИЛАНДІЯ»

 

На Вас чекає: море вражень, драйву та задоволення ДІТИ ВЕСЕЛІ-БАТЬКИ ЩАСЛИВІ!!!

Хто один раз побував з нами в Закопане, той не забуде цей чудовий гірсько-лижний курорт ніколи….  Засніжені Татри та термальні басейни манять та кличуть нас...

03.01.23

Прибуття до Львова. Вільний час.

Вечірній виїзд зі Львова автобусом в Закопане. Нічний переїзд. 

04.01.23

Прибуття в Закопане. Знайомство із Закопане. (Поселення, згідно правил готелю)

Організоване отримання лижного спорядження (факультативно від 40€ за весь період і дорожче залежно від класу лиж).

Вільний час. Пропонуємо самостійно:

Катання на лижах, санках, скутерах на горі Поляна Шимашкова (www.szymoszkowa.pl)

Прогулянка центральною вулицею Закопане - Крупувки. Тут Ви зможете відвідати магазини, посидіти в гуральських колибах біля палаючого багаття, послухати гуральську музику та покуштувати оригінальні гуральські страви. А поціновувачів солодкого чекають цукерні.

Факультативно відвідати:

- сауну, пограти теніс чи більярд або ж покататися на ковзанах;
Аквапарк (
www.aquapark.zakopane.pl)

Обідо-вечеря. Ночівля.

05.01.23

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс в Мале Ціхе www.maleciche.com. Туристи можуть скористатися сучасним 4-х крісельним витягом довжиною 1250м та бугельними витягами різної довжини. Тут Ви зможете попрацювати над технікою їзди на лижах та посидіти в затишних барах, любуючись із вершини гори  чудовими краєвидами Татр, саме в цій тихій місцині відчувається душевний спокій та краса природи.

Обідо-вечеря.
Вільний час.  Розбійницький кулік - катання на санях, гуляння біля Розбійничого вогнища (Пікнік). В затишному місці Ви зможете самі посмажити на вогнищі ковбаски, випити гарячого вина та в хорошому настрої  в оточенні друзів провести дозвілля (факультативно 30€, при групі не менше 15 чол.).

Для тих, хто залишився і не приймає участь в куліку, пропонуємо факультативно відвідатитермальні басейни « Termy Szaflary» (автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 20чол.) http://www.termyszaflary.com/                  

Ночівля.

06.01.23

Сніданок.  Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська (25 км від Закопане). Катання на лижах. Тут розташовані траси від 150м до 1500м, 6 крісельних і 8 бугельних витягів. Це цілий комплекс різноманітних зимових атракцій www.bialkatatrzanska.pl. Катання на скутерах, собаках, розважальний куточок для дітей, магазини, бари...

Хто втомився кататися, може відвідати  термальний комплекс «Terma Bania», який працює  з 2011 р, рекреаційні басейни для дорослих та дітей, водні гірки, тиха зона, саунаріум, який складається із 5 видів саун, в т.ч. відкриті сауни «Лазні», SPA-центр - 8 процедурних кабінетів, VIP-зона та ін. www.bialkatatrzanska.pl/baseny-termalne.html. 14.00 - повернення до готелю. Бажаючі продовжити катання повертаються в Закопане самостійно.                                                                            

 Свята Різдвяна вечеря при свічках!!! (або обідо-вечеря залежно від місця поселення). Ночівля.

07.01.23

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!!! СЛАВИТИ ЙОГО!!!

Сніданок. Пропонуємо два варіанти відпочинку:

ВАРІАНТ 1.  ЗРОБІТЬ ДІТЯМ СВЯТО!!! ПОЇХАЛИ в казку емоцій та драйву в ПАРК РОЗВАГ «ЕНЕРДЖИЛАНДІЯ» https://energylandia.pl/ - автобусна факультативна екскурсія (15+ вх..квитки). !!!Дана екскурсія відбудеться при групі не менше 15 чол.!!!

УВАГА!!! Для тих хто залишився в Закопане вільний час.

У вільний час пропонуємо самостійно:

1. При умові сприятливої погоди підйом підвісним вагончиком на гору Каспровий Верх (факультативно). Саме на цій горі себе можуть проявити лижники, які вже впевнені в своїй вправності та вмінні кататися на трасах складнішого рівня. А для початківців пропонуємо  прогулятися вершиною гори, посидіти в ресторанчику та оглянути панораму Закопаного з висоти пташиного польоту( 2000 м над рівнем моря). 
 2. Після Каспрового Верху
пропонуємо  гірськолижний комплекс Поляна Шимашкова або Носаль. Для лижників - катання на лижах. Для любителів милуватися природою, пропонуємо самостійно прогулятися  Папською дорогою (вершиною хребта між горами Поляна Шимашкова та Губаловка), посидіти в затишних барах, випити гарячого вина та скуштувати гуральські страви (ощипек, бігос, голонки, ковбаски та ін..) .

Обідо-вечеря. Ночівля.

ВАРІАНТ 2.

Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська. Катання на лижах.

Хто втомився кататися, пропонуємо відвідати водний комплекс «Терма Буковинська» (автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 15 чол.): 12 басейнів - шість критих і шість відкритих, наповнених водою з термальних джерел, температура -28-36° www.termabukowina.pl  , або ж знову  термальний комплекс «Terma Bania».

Обідо-вечеря. Вільний час. Ночівля.

08.01.23

 

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська. Катання на лижах.

Пропонуємо відвідати водний комплекс «Терма Буковинська» (автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 15 чол.): 12 басейнів - шість критих і шість відкритих, наповнених водою з термальних джерел, температура -28-36° www.termabukowina.pl  , або ж знову  термальний комплекс «Terma Bania».

А для тих, хто не катається, пропонується факультативна екскурсія в замок Недзіце на кордоні з Словаччиною (5€+вх.кв.). Замок оборонний, побудований в стилі ренесанс, знаходиться на скелястому обриві (висотою 566 м), який врізається в води затоки р.Дунаєць.    !!!!! при групі---- чол

Обідо-вечеря. Вільний час. Ночівля.

09.01.23

 

Сніданок. Виїзд на Поляну Шимашкову. Катання на лижах.

А кому сподобався Каспровий Верх, може самостійно піднятися знову на цю чудову гору. Тут ви відчуєте себе частиною цієї чудової природи, немов у зимовій казці засніжених гір.

Повернення лижного спорядження.

Прощання із Закопане. Факультативна прогулянка Папською дорогою, яка тягнеться до г.Губалувка, а під горою розташований гуральський базар. Купівля сувенірів, подарунків. 
Обідо-вечеря. Ночівля.

10.01.23

Сніданок. Виселення. Виїзд до Кракова. Оглядова екскурсія по КраковуЕкскурсія на Вавельський пагорб (10€) під час екскурсії відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном  «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанованіших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні памятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

Пішохідна екскурсія по Кракову: Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (3€), в якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

Вільний час. Пропонується самостійно:

    1. Пішохідну факультативну екскурсію «Єврейський квартал Казімеж і Подгуже» (15€).  Казімеж - це історичний єврейський район Кракова.  Малесенькі вулички, затишні дворики та площі цієї частини міста наповнені унікальною єврейською архітектурою. Назва «Казімеж» походить від короля Казімежа Великого, який заснував його. А пізніше це місце стало частиною Кракова.

Подгуже до Другої світової війни було звичайним робітничим районом на околиці. А у війну фашисти зробили із нього закрите єврейське гетто - головне місце збору євреїв для відправки в табори. Його центром була площа Згоди (сьогодні Площа героїв гетто). Саме тут відбирали «на роботи», про що нагадує меморіал в центрі площі - 70 пустих крісел, частина яких підсвічується.

Вхідні квитки в екскурсійні обєкти:  музей «Фабрика Шиндлера», синагоги та єврейське кладовище Ремус за дод.плату.

    2.  Екскурсія  по Краківському підземеллі(10€). В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк. Це варто побачити!

    3.  Для шанувальників пива відвідати пивоварню (факультативно)

    4. Для любителів шопінгу відвідати торгово-розважальний центр «Плаза» (Краківська Галерея). 
В другій половині дня - факультативний виїзд у Велічку (10€ + вх. кв. ). Відвідування Королівських Соляних Копалень (
www.kopalnia.pl) - одного із найпопулярніших в Польщі туристичних обєктів. Це найстаріша у Європі соледобувна шахта із підземними озерами, галереями та чудовими скульптурами з камяної солі на глибині 125 метрів.

Туристи, які залишилися у Кракові,  самостійно доїжджають до Велічки.
Повернення в Україну.

11.01.23

Прибуття до Львова.


 

 

УВАГА!!! Для бронювань після 08.12.22 вартість туру піднімається: дорослі на 25євро, діти до 12р. на 15 євро.

Вартість на 1 особу:

З А К О П А Н Е

04.01.23 -10.01.23

 

Апарт.

1-но місн

(вигоди в номері)

2-х місн

(вигоди в номері)

3-х місн

(вигоди в номері)

4-х місн

(вигоди в номері)

5-6-ти місн

(вигоди в номері)

CHD

(3-12)
1дор.+1дит.

CHD

(3-12) 2дор.
+1дит.

CHD

(до 3-х р. на одному ліжку із батьками

Вілла

 «Зося 1»   6НВ

----

390

370

360

360

360

315

290

160€

Вілла

«Стахонь», «Стахонь2» 6НВ

----

395€

380€

370€

370€

370€

320€

295€

165€

Пансіонат «Марія 5», «Марія 4» 6ВВ

(Обідо-вечеря за дод.вартість - 10€/ос./день)

470€

-----

420€

410€

410

----

355€

(3-9,99рр.)

330

(3-9,99рр.)

180

 Вілла

«Маленька Хатка» 6ВВ

 

 

   435

420€ 

420€ 

- 

370€ 

(3-9,99рр.)

340€ 

(3-9,99рр.) 

180

Пансіонат «Кубик» 6ВВ

(Обідо-вечеря за дод.вартість - €/ос./день)

 

 

---

----

 €

(3-8рр.)

(3-8рр.)

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

1. Проживання - 6 ночей;

2. Харчування залежно від обраного: ВВ або НВ (На віллах: «Зося1», «Стахонь», «Стахонь2»  06.01.23 замість обідо-вечері - Свята Різдвяна Вечеря. Для проживаючих у інших готелях є можливість приєднатися до Святої Різдвяної Вечері  за дод. плату - 30€/ос.).

3. Проїзд Львів-Закопане-Львів;

4. Автобусне  обслуговування групи по Закопане (груповий підвіз до витягів!!!);

5. Екскурсія по Кракову;

6. Супровід керівника;

7. Курортний збір. 

1. Факультативні програми, екскурсії та вхідні квитки в музеї, замки,в Парк розваг «Енерджиландія»,  термальні басейни, Аквапарк, Розбійничий Кулік;

2. Оплата витягів та абонементів при катанні;

3. Прокат лижного спорядження - від 40€ на весь період;

4. Проїзд в громадському транспорті.

5. Мед.страхівка (гірськолижна та  від ковіду) ОБОВЯЗКОВО.

 

При замовленні  туру ціна належать  уточненню.

Груповий підвіз до витягів організовується на такі гірськолижні комплекси: Поляна Шимашкова (www.szymoszkowa.com.pl), «Kotelica» в Бялці Татранській (https://bialkatatrzanska.pl/), Носаль(www.nosal.pl), Мале Ціхе (www.maleciche.com),  «Hawran» в Jurgowie (http://www.jurgowski.pl/) відповідно до  міжнародних правил на перевезення.

При узгодженні із керівником та при згоді усієї групи, можливе взамін денного катання вечірнє катання.

Для лижників, які катаються професійно, пропонуємо відвідати такі витяги: Носаль(www.nosal.pl), Харенда (http://www.harendazakopane.pl/) , Каспровий Верх (www.pkl.pl)

 

ПРИМІТКИ:

Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю! 

Туроператор не несе відповідальність за ті чи інші заборони у військовий час.

Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму, обєднати схожі програми чи змінити дату виїзду/приїзду, а також заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

Туроператор залишає за собою право заміни виїзду на той чи інший витяг.

У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.

Туроператор не несе відповідальність за погодні умови та проходження кордонів в РП  в умовах COVID -19  (достовірність тестів, сертифікатів вакцинації та ін.), а також прямих заборон  від МОЗ в умовах COVID -19, які можуть вплинути на виконання програми туру .

Туроператор не має впливу на комендантську годину чи заборони у військовий час.

Туалети в країнах Євросоюзу можуть  бути платними, середня вартість  від 0,50 до 1 євро. 

При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ. 

Мінімальна кількість для проведення факультативних програм та виїзних екскурсій  15 чоловік.

Оплата туру здійснюється в гривнях по  курсу на день оплати!!!

 !!! При групових замовленнях передбаченні знижки!!!

Skype: gryntour

моб. +38 050 132 40 28 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Анна Володимирівна

 

 

 

 

 


Додатково по даній категорії18.02.2022 - Весняна казка в ЗАКОПАНЕ (гірсько-лижний груповий тур)
30.01.2022 - ЗИМОВА КАЗКА в ЗАКОПАНЕ (07.02.22-13.02.22, 18.02.22 -24.02.22))
17.09.2021 - Різдвяна казка в ЗАКОПАНЕ 03.01.22-10.01.22
23.09.2020 - ЗАКОПАНЕ 2018 (НР+Різдво) для індивідуалів
21.01.2020 - ЗИМОВА КАЗКА в ЗАКОПАНЕ(бліц). Виїзди: 21.02.20, 03.03.20
04.10.2019 - ЗИМОВІ КАНІКУЛИ в ЗАКОПАНЕ (03.01.2020-10.01.2020; 03.01.2020-11.01.2020)
03.10.2019 - Новий Рік/Новый Год 2020 в Закопане (груповий тур)-28.12.19-03.01.20
20.09.2019 - Різдвяна казка в Закопане 03.01.20-11.01.20
18.09.2019 - Гірськолижний тур в Закопане (03.01.20-10.01.20)
11.09.2019 - Закопане для індивідуалів (Приватні Вілли): Новий рік та Різдво

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam