Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як вплинула криза на ваші плани відпочинку?

- як відпочивав так буду
- все одно поїду
- змінив місце відпочинку
- навіть і не збирався відпочивати
- відмовився від поїздок
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 973
Коментарі: 1
Головна  Кращі    Популярні   Список  
ЗИМОВІ КАНІКУЛИ в ЗАКОПАНЕ (03.01.2020-10.01.2020; 03.01.2020-11.01.2020)
Польща : від 255€

  ***автобусПодмигиваетДати виїздів: 03.01.2020-10.01.2020; 03.01.2020-11.01.2020***

Зимові канікули в Закопане Зимові канікули в Закопане Зимові канікули в Закопане Зимові канікули в Закопане

УВАГА!!! Чому саме з нами: у вартості туру проїзд Львів-Закопане-Львів, підвіз до витягів на різні гірськолижні комплекси, проживання 6 ночей/7 ночей, харчування (6 сн./7сн.+5 обідо-вечері/6обідо-вечері + Різдвяна вечеря при свічках).

при групі 10чол.+1чол.(супроводжуючий) безкоштовно!!!

                     а також у програмі туру: гірськолижна столиця Польщі- Закопане (катання на лижах, санках, ковзанах та неповторні термальні басейни), культурна столиця Польщі -  королівський Краків, соляна перлина Польщі - Велічка.

03.01.20-10.01.20

03.01.20-11.01.20

03.01.20

Ранковий виїзд зі Львова автобусом в Закопане.

Приїзд в Закопане. Поселення. Обідо-вечеря. Ночівля. 

04.01.20

Сніданок.  Знайомство із Закопане. Організоване отримання лижного спорядження (факультативно від 40€ за весь період і дорожче залежно від класу лиж).

Катання на лижах, санках, скутерах на горі Поляна Шимашкова (www.szymoszkowa.pl)

Обідо-вечеря.

Прогулянка центральною вулицею Закопане - Крупувки. Тут Ви зможете відвідати магазини, посидіти в гуральських колибах біля палаючого багаття, послухати гуральську музику та зїсти оригінальні гуральські страви. А поціновувачів солодкого чекають цукерні.

Факультативно відвідати:

- сауну, пограти теніс чи більярд або ж покататися на ковзанах;

Аквапарк (www.aquapark.zakopane.pl)

Ночівля.

05.01.20

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс в Мале Ціхе www.maleciche.com. Туристи можуть скористатися сучасним 4-х крісельним витягом довжиною 1250м та бугельними витягами різної довжини. Тут Ви зможете попрацювати над технікою їзди на лижах та посидіти в затишних барах, любуючись із вершини гори  чудовими краєвидами Татр, саме в цій тихій місцині відчувається душевний спокій та краса природи.

Обідо-вечеря.

Вільний час.  Розбійницький кулік - катання на санях, гуляння біля Розбійничого вогнища (Пікнік). В затишному місці Ви зможете самі посмажити на вогнищі ковбаски та в хорошому настрої  в оточенні друзів провести дозвілля (факультативно 25€/чол.).

Для тих, хто залишився і не приймає участь в куліку, пропонуємо самостійно відвідати термальні басейни «Termy Szaflary» (автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 25 чол.) http://www.termyszaflary.com/                     

Ночівля.

06.01.20

Сніданок.  Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська (25 км від Закопане). Катання на лижах. Тут розташовані траси від 150м до 1500м, 6 крісельних і 8 бугельних витягів. Це цілий комплекс різноманітних зимових атракцій www.bialkatatrzanska.pl. Катання на скутерах, собаках, цілий розважальний куточок для дітей, магазини, бари...

Хто втомився кататися, може відвідати  термальний комплекс «Terma Bania», який відкритий в 2011 р, рекреаційні басейни для дорослих та дітей, водні гірки, тиха зона, саунаріум, який складається із 5 видів саун, в т.ч. відкриті сауни «Лазні», SPA-центр - 8 процедурних кабінетів, VIP-зона та ін. https://www.termabania.pl/(факультативно). 14.00 - повернення до готелю. 

Свята Різдвяна вечеря при свічках!!! Ночівля.

07.01.20

Христос народився!!! Сніданок. Пропонуємо два варіанти відпочинку:

*  1.При умові сприятливої погоди підйом підвісним вагончиком на гору Каспровий Верх (факультативно). Саме на цій горі себе можуть проявити лижники, які вже впевнені в своїй вправності та вмінні кататися на трасах складнішого рівня. А для початківців пропонуємо  прогулятися вершиною гори, посидіти в ресторанчику та оглянути панораму Закопаного з висоти пташиного польоту( 2000 м над рівнем моря).

  Після Каспрового Верху виїзд на гірськолижний комплекс Поляна Шимашкова або Носаль. Для лижників - катання на лижах. Для любителів милуватися природою, пропонуємо самостійно прогулятися  Папською дорогою (вершина хребта між горами Поляна Шимашкова та Губаловка), посидіти в затишних барах та скуштувати гуральські страви (ощипек, бігос, голонки, ковбаски та ін..) .

  2. Якщо погода не сприятлива для Каспрового верху, виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська.  Катання на лижах.

А для тих, хто не катається, пропонується факультативна екскурсія в замок Недзіце на кордоні з Словаччиною (10€+вх.кв.). Замок оборонний, побудований в стилі ренесанс, знаходиться на скелястому обриві (висотою 566 м), який врізається в води затоки р.Дунаєць.

Обідо-вечеря. Вільний час. Ночівля.

08.01.20

 

Сніданок. 

ФАКУЛЬТАТИВНА ПОЇЗДКА ДО КРАКОВА (20€). Туристи, які їдуть до Кракова отримують ланч-бокси замість обідо-вечері.

Оглядова пішохідна екскурсія по Кракову

1.    Екскурсія по Кракову: Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (3€), в якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

2.    Екскурсія на Вавельський пагорб (10€) під час екскурсії відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном  «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанованіших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні памятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

 Вільний час. Пропонується факультативно:

1. Пішохідну факультативну екскурсію «Єврейський квартал Казімеж і Подгуже» (15€).  Казімеж - це історичний єврейський район Кракова.  Малесенькі вулички, затишні дворики та площі цієї частини міста наповнені унікальною єврейською архітектурою. Назва «Казімеж» походить від короля Казімежа Великого, який заснував його. А пізніше це місце стало частиною Кракова. Подгуже до Другої світової війни було звичайним робітничим районом на околиці. А у війну фашисти зробили із нього закрите єврейське гетто - головне місце збору євреїв для відправки в табори. Його центром була площа Згоди (сьогодні Площа героїв гетто). Саме тут відбирали «на роботи», про що нагадує меморіал в центрі площі - 70 пустих крісел, частина яких підсвічується.

Вхідні квитки в екскурсійні обєкти:  музей «Фабрика Шиндлера», синагоги та єврейське кладовище Ремус за дод.плату.

2. Екскурсія  по Краківському підземеллі (10€). В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк.

3. Для любителів шопінгу відвідати торгово-розважальний центр «Плаза» (Краківська Галерея).

 Пропонуємо в другій половині дня - виїзд у Велічку (10€ + вх. кв.). Відвідування Королівських Соляних Копалень (www.kopalnia.pl) - одного із найпопулярніших в Польщі туристичних обєктів. Це найстаріша у Європі соледобувна шахта із підземними озерами, галереями та чудовими скульптурами з камяної солі на глибині 125 метрів.

Туристи, що залишилися в Кракові, самостійно доїжджають до Велічки. Повернення в Закопане. Ночівля.

 ДЛЯ ТУРИСТІВ, ЯКІ ЗАЛИШИЛИСЯ В ЗАКОПАНЕ - вільний час. Обідо-вечеря. Ночівля.

09.01.20

 

Сніданок. Пропонуємо на вибір 2 варіанти (первинне право голосу за супроводжуючим):

Варіант 1. Відстій автобуса. Вільний час.

Пропонуємо самостійне катання на лижах на Поляні Шимашковій, а кому сподобався Каспровий Верх, може самостійно піднятися знову на цю чудову гору. Тут ви відчуєте себе частиною природи, немов у зимовій казці засніжених гір. Прощання із Закопане. Самостійна прогулянка Папською дорогою, яка тягнеться до г.Губалувка, а під горою розташований гуральський базар. Купівля сувенірів, подарунків. Повернення лижного спорядження. Обідо-вечеря за дод.плату.

Варіант 2. Здача лижного спорядження. Переїзд на Бялку Татранську. Відстій автобуса. Катання на лижах. Обідо-вечеря - за дод. плату.

Збір групи. Повернення в Україну. Нічний переїзд.

09.01.20

 

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська. Катання на лижах.

Хто втомився кататися, пропонуємо відвідати водний комплекс «Терма Буковинська» (автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 15 чол.): 12 басейнів - шість критих і шість відкритих, наповнених водою з термальних джерел, температура -28-36° www.termabukowina.pl  , або ж знову  термальний комплекс «Terma Bania» (факультативно).

Обідо-вечеря. Вільний час. Ночівля.

10.01.20

 

Сніданок. Пропонуємо на вибір 2 варіанти (первинне право голосу за супроводжуючим):

Варіант 1. Відстій автобуса. Вільний час.

Пропонуємо самостійне катання на лижах на Поляні Шимашковій, а кому сподобався Каспровий Верх, може самостійно піднятися знову на цю чудову гору. Тут ви відчуєте себе частиною природи, немов у зимовій казці засніжених гір. Прощання із Закопане. Самостійна прогулянка Папською дорогою, яка тягнеться до г.Губалувка, а під горою розташований гуральський базар. Купівля сувенірів, подарунків. Повернення лижного спорядження. Обідо-вечеря за дод.плату.

Варіант 2. Здача лижного спорядження. Переїзд на Бялку Татранську. Відстій автобуса. Катання на лижах. Обідо-вечеря - за дод. плату.

Збір групи. Повернення в Україну. Нічний переїзд.

10.01.20

Прибуття до Львова.

11.01.20

Прибуття до Львова.

 

 

4-х - 6-ти місне

(вигоди в номері)

Приватний пансіонат

6ночей/7днів/6НВ

255€

 

 

4-х - 6-ти місне

(вигоди в номері)

Приватний пансіонат

7ночей/8днів/7НВ

270

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

1. Проживання згідно програми;

2.  Харчування згідно програми;

3. Проїзд Львів-Закопане-Львів;

4. Автобусне  обслуговування групи по Закопане (груповий підвіз до витягів!!!);

5. Супровід керівника.

1. Факультативні програми, екскурсії та вхідні квитки в музеї, замки, термальні басейни, Аквапарк, Розбійничий Кулік;
2.
Оплата витягів та абонементів при катанні;
3. Прокат лижного інвентаря - від 40€ 
на весь період;

4. Візова підтримка (оплачується при кожній подачі, при відмові не повертається):

-  послуги по опрацюванню документів-10€ (оплачуються разом з туром туроператору),

5. Проїзд в громадському транспорті.

6. Мед.страхівка (гірськолижна) ОБОВЯЗКОВО.

 title

 При замовленні  туру ціна  належать  уточненню. 

Груповий підвіз до витягів організовується на такі гірськолижні комплекси: Поляна Шимашкова (www.szymoszkowa.com.pl), «Kotelica» в Бялці Татранській (https://bialkatatrzanska.pl/), Носаль(www.nosal.pl), Мале Ціхе(www.maleciche.com),  «Hawran» в Jurgowie (http://www.jurgowski.pl/) відповідно до  міжнародних правил на перевезення.

При узгодженні із керівником та при згоді усієї групи, можлива заміна денного катання  на вечірнє катання.

Для лижників, які катаються професійно, пропонуємо відвідати такі витяги: Носаль(www.nosal.pl), Харенда (http://www.harendazakopane.pl/) , Каспровий Верх (www.pkl.pl)

 

ПРИМІТКИ:

Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю! 

Фірма залишає за собою право вносити зміни в програму, обєднати схожі програми чи змінити дату виїзду/приїзду, а також заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

Туроператор залишає за собою право заміни виїзду на той чи інший витяг.

У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.

Туалети в країнах Євросоюзу можуть  бути платними, середня вартість  від 0,50 до 1 євро. 

При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ. 

Мінімальна кількість для проведення факультативних програм та виїзних екскурсій  25 чоловік.

Оплата туру здійснюється в гривнях по комерційному курсу на день оплати!!!

 

 !!! При групових замовленнях передбаченні знижки!!!


 

 

Skype: gryntour                                                                                         gryntour1

Анна Володимирівна                                                                                       Наталія

 

 

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ЗАМОВЛЕННЯ!

 


Додатково по даній категорії


21.01.2020 - ЗИМОВА КАЗКА в ЗАКОПАНЕ(бліц). Виїзди: 21.02.20, 03.03.20
05.01.2020 - ЗИМОВА КАЗКА в ЗАКОПАНЕ (27.01.20-03.02.20)
26.11.2019 - Різдво 2020 в Зaкoпaнe 03.01.20-11.01.20 (груповий тур)
03.10.2019 - Новий Рік/Новый Год 2020 в Закопане (груповий тур)-28.12.19-03.01.20
20.09.2019 - Різдвяна казка в Закопане 03.01.20-11.01.20
19.09.2019 - Різдвяна казка в Закопане 03.01.20-10.01.20
18.09.2019 - Гірськолижний тур в Закопане (03.01.20-10.01.20)
11.09.2019 - Закопане для індивідуалів (Приватні Вілли): Новий рік та Різдво
25.09.2018 - Різдво 2019 в Закопане (готелі:BELVEDERE Resort & Spa, CZARNY POTOK)

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam