Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 446
Коментарі: 2
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Весняні канікули у Львові
Дитячі тури : від 820 грн.

***2дні/1ніч, 3дні/2ночі


Весняні канікули у Львові Весняні канікули у Львові Весняні канікули у Львові Весняні канукули у Львові

Екскурсійна програма для дитячих груп

 

1 ДЕНЬ

Зустріч групи на вокзалі представником фірми.

Автобусна оглядова екскурсія по місту - прекрасна нагода ознайомитися з історичними памятками, багатством та різноманітністю архітектурних стилів: церква Св. Єлизавети-неоготика, «Львівська Політехніка» (неокласицизм), костел святої Марії Магдалени (поєднання рис ренесансу та бароко), Кафедральний собор Св.Юра-шедевр бароко та усипальниця кардиналів.

За сприятливих погодних умов огляд панорами міста з оглядового майданчика Високого Замку. За умови непогоди огляд центральної частини міста з нижнього майданчика.

Пропонуємо на вибір:

1.     Відвідування музею народної архітектури та побуту під відкритим небом Шевченківський гай (в музеї зібрані оригінальні сільські будівлі, що висвітлюють побут селян Бойківщини, Гуцульщини, Лемківщини XVIII-XXст.). Вхідні квитки за дод.плату.

або

2.     Екскурсія  в Історико-меморіальний музей-заповідник Личаківське кладовище, де поховані видатні діячі української,  польської, німецької, вірменської, багатьох інших культур (поети, письменники, художники, вчені, військові).  Вхідні квитки за дод.плату.

Обід.

Поселення.

Пішохідна екскурсія «Старовинний Львів»:  під час якої Ви пройдетеся вуличками старовинного Львова та оглянете визначні памятки архітектури: Порохова вежа і фортифікаційні споруди (Королівський, Міський Арсенали), ансамбль Успенської церкви, Бернардинський костел та монастир (XVIIст.), Латинський кафедральний собор , каплиця Боїмів, костел єзуїтів св.Петра та Павла (XVIIст.), вірменський та єврейський квартали, Домініканський собор (один з найгарніших храмів Львова в стилі бароко), і, звичайно ж, славнозвісна площа Ринок - своєрідний музей просто неба - всі 45 будинків на даній площі є памятками архітектури. Під час екскурсії Ви познайомитеся з незвичними пам`ятниками нашого міста: памятником усмішці, Лавочкою для закоханих, памятником Швейкові, а також  з маленькими батярчиками.

Пропонуємо піднятися на оглядовий майданчик міської Ратуші - вежі міської мерії, звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок. Ви почуєте дзвін головного годинника Львова - серця нашого міста (вх.кв. за дод плату - 30 грн./ос.).

 

Вільний час. Пропонуємо для дітей організувати свято та відвідати майстер-класи за дод. плату:

-майстер -клас по розпису пряників (80 грн./чол..). Ви не тільки створюєте свій шедевр власноруч, але  маєте можливість скуштувати його на місці або забрати з собою.

або

-майстер-клас із виготовлення марципанів (100 грн./чол.). Майстерня марципанів-це справжній солодкий музей з оригінальними марципановими виробами. Діти зможуть власноруч зліпити кумедного мультяшного персонажа та почути багато  цікавих історій про марципани.

Самостійне повернення в готель (громадським транспортом).

Ночівля.

2 ДЕНЬ

 

Сніданок. Виїзна автобусна екскурсія «Замками Львівщини» - памятки оборонного будівництва 14-18ст.:

Олеський замок - замок-фортеця на пагорбі є одним з найстаріших на українських землях (1390р.), його експозиція відтворює атмосферу культурно-мистецького життя минулих століть, замок славиться однією з найбільших в Європі колекцією деревяної скульптури, в т.ч. Іоанна Георгія Пінзеля.

Підгорецький замок - замковий комплекс з оборонними спорудами 17-18ст., костелом в стилі бароко 18ст. Підгорецький замок Конєцпольських з парком (1635р.) колись вважався одним із найгарніших в Європі і є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Цей замок бачили майже всі мешканці колишнього СРСР, можливо, і не здогадуючись, що він розташований в Україні. У фільмі «ДАртаньян і три мушкетери» він став Лувром.

Золочівський замок - замковий комплекс 17-18ст., Китайський палац-виставки східного мистецтва.

≈19.00 - Повернення до Львова.

Вечеря.

Продовжити знайомство з Львовом, пропонуємо під час вечірніх театралізованих екскурсій (факультативно):

- екскурсія «Містичний Львів» (легенди Львова, які оживуть в розповіді: Кожне старе місто має свої таємниці та легенди... Львів - не виняток). Екскурсія відбувається при світлі смолоскипів та під звуки середньовічної музики. На Вас чекають зустрічі з багатьма дійовими особами в середньовічних костюмах: лицарі, кат, бургомістр та ін. А на завершення екскурсії у групи буде чудова можливість з ними сфотографуватися.(Вартість екскурсії - ~100 грн./ос.)

 або

екскурсія «Нічна варта Львова» (~175 грн./ос.), в ході якої гід в одязі нічного бургомістра (мера) розкаже безліч легенд, повязаних з історією міста. На вас чекають неймовірні пригоди, зустріч з міським катом, вогняне шоу.

Самостійне повернення в готель. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Звільнення номерів (залишаємо речі в контрольному номері готелю або в камері схову).

Пішохідна екскурсія «Підземелля Львова», під час якої Ви побуваєте у келіях Домініканського костелу - найстаріших львівських підземеллях, що сягають ще XIII століття; у найтаємничіших підземеллях Єзуїтського монастиря, де оглянете рештки княжих мурів (ХІV ст.), фрески (1741-1742 р.), різьблений алебастровий саркофаг (ХVІІІ ст.), у кавових підземеллях  Львівської копальні кави, де ви почуєте розповідь про те, як кава зявилася у нашому місті та опинилася у підземеллях одного з будинків Львова.

Обід.

Після обіду пропонуємо на вибір факультативне відвідування музеїв:

-музей зброї «Арсенал», відкритий 18 травня 1981 року в  приміщенні колишнього Міського арсеналу- визначної памятки архітектури XVI століття,  де виставлена чудова колекція  холодної зброї та голограми орденів ХVI ст. різних держав світу;

- історичний музей «Королівські зали». Інтерєри залів оформлені у стилі пізнього класицизму, де виставлені унікальні памятки ХVІ - ХІХ ст. із фондових збірок музею - меблі, живопис, скульптура, годинники, музичні інструменти, порцеляна, ордени різних країн Європи та ін.

-перший інтерактивний музей фармації у Львові - «Таємна Аптека», знаходиться у «таємному» підвалі однієї з найдавніших аптек Львова - аптеки «Під Угорською короною». В експозиції представлені раритетні експонати.

Час прощатися. Перед дорогою пропонуємо поринути в світ духмяних солодощів, відвідавши популярні заклади: «Вероніка», «Цукерня», «Львівська майстерня шоколаду», тут можна не лише спробуати цікаві та оригінальні шоколадні фігурки, але й побачити процес їх виготовлення.  Домашні торти, тістечка, руляди (рулети), запашний чай на травах, звичайна кава  справлять на Вас незабутнє враження.

Самостійний відїзд на вокзал громадським  транспортом.

До зустрічі у Львові!

ВАРТІСТЬ ТУРУ в ГРН. на одну особу

Проживання

Вартість туру з особи в грн.,  при групі

2 дні/1 ніч

1+3 день

3 дні/2 ночі

1+2+3 день

Хостел готельного типу-15хв їзди від центру

2х, 3х місні номери.

Вигоди (ТУД) на блок з 2х номерів.

14+1

890

1660

24+1

855

1625

33+2

820

1500

                                                              

У вартість входить:

За додаткову плату: 

1. Проживання згідно програми;

2. Харчування: при дводенній програмі: 1 сніданок, 2 обіди; при триденній програмі: 2 сніданки, 2 обіди, 1 вечеря;

3. Екскурсії згідно програми;

4.Супровід гіда-екскурсовода згідно програми;

5. Зустріч групи;

6. Автобусне обслуговування згідно програми;

7. Вхідні квитки в Латинський кафедральний собор, Вірменський собор;

8. Комісія для тур агентів.

1. Трансфер готель-вокзал;

2. Вхідні квитки в театри, музеї,  замки, ,екскурсійне обслуговування в музеях та замках;

3. Факультативні екскурсії;

4. Майстер-класи;

5. Проїзд громадським транспортом;

6. Медичне страхування по Україні.

7. Особисті витрати.

ПРИМІТКИ!!!

Програма може бути змінена згідно ваших вимог. 

Фірма залишає за собою право змінювати послідовність екскурсійної програми без зміни вартості туру.

При замовленні МАРШРУТ І ВАРТІСТЬ належать уточненню. 

 

 


 Додатково по даній категорії21.03.2019 - Болгарія 2019/ Дитячий табір «КАМЧІЯ»
19.10.2018 - ЗИМОВІ КАНІКУЛИ в ЗАКОПАНЕ (груповий тур для дитячих груп шкільного віку)
20.09.2018 - Осінні фарби Львова. Програми на канікули для шкільних груп
19.09.2018 - КРАКІВ + ПАРК РОЗВАГ ЕНЕРДЖІЛАНДІЯ для дитячих груп
07.05.2018 - Болгарія 2018/ Дитячий табір MISTRAL 2 (св.Влас) з 14.07.18 до 27.07.18
02.02.2018 - Фестиваль «Сонце-Радість-Краса» (12.06.18-22.06.18), Несебр, Болгарія
25.10.2017 - Різдвяні канікули у Львові (05.01.18-07.01.18)
23.09.2017 - ЗИМОВІ КАНІКУЛИ в ЗАКОПАНЕ (03.01.2018-11.01.2018)-груповий тур
21.09.2017 - Львівські осінні етюди
19.09.2017 - Осінні канікули: Львів+Карпати

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam