Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 90
Коментарі: 0
Головна  Кращі    Популярні   Список  
День Львова (06.05.17-07.05.17)
Тури для індивідуалів : від 840 грн.

КвіткаЛЬВІВ

06.05.2017-07.05.2017, 07.05.2017-08.05.2017Травневі свята у Львові День Львова Травневі свята у Львові Травневі свята у Львові

1-ий день

Прибуття до Львова.

Самостійне поселення в готель (згідно правил готелю: check-in -14:00, check out -12:00).

Пішохідна екскурсія «Середньовічний Львів»:  під час якої Ви пройдетеся вузькими середньовічними вуличками Львова та оглянете визначні памятки архітектури: Порохова вежа і фортифікаційні споруди (Королівський, Міський Арсенали), ансамбль Успенської церкви, Бернардинський костел та монастир (XVIIст.), Латинський кафедральний собор, каплиця Боїмів, костел єзуїтів св.Петра та Павла (XVIIст.), вірменський та єврейський квартали, Домініканський собор (один з найгарніших храмів Львова в стилі бароко), і, звичайно ж, славнозвісна площа Ринок - своєрідний музей просто неба - всі 45 будинків на даній площі є памятками архітектури.

Підйом на оглядовий майданчик міської Ратуші - вежі міської мерії, звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок. Ви почуєте дзвін головного годинника Львова - серця нашого міста (факультативно - 15 грн./ос.).

Вільний час. У вільний час запрошуємо (факультативно):

- Відвідати музей-скансен народної архітектури та побуту під відкритим небом «Шевченківський гай» (Scansen) (в музеї зібрані оригінальні сільські будівлі, що висвітлюють побут селян Бойківщини, Гуцульщини, Лемківщини XVIII-XXст. Львівський скансен є одним з найбільших музеїв під відкритим небом в Європі. На території, що становить 50 гектарів, відтворено 105 памяток народної деревяної архітектури.). В цей день на території музею відбуватиметься  Фестиваль середньовічної культури «Львів Стародавній» - справжнє середньовічне дійство! Усі гості фестивалю зможуть поринути в романтичну епоху Середньовіччя - епоху хоробрих лицарів та прекрасних дам.  Основними подіями фестивалю мають стати лицарський турнір, масові битви воїнів та давні лицарські забави. Кульмінацією свята стане турнір лицарів, переможець якого обере королеву Любові і Краси за старовинним звичаєм. Усі розваги супроводитиме концерт середньовічних гуртів на головній сцені.

- ознайомитися з експозиціями музеїв Львова: Аптека-музей, Музей історії релігії, Львівська галерея мистецтв, Музей етнографії та народного промислу.

Продовжити знайомство з Львовом, пропонуємо під час нічної факультативної екскурсії «Нічна варта Львова» (175грн./ос.)., в ході якої гід в одязі нічного бургомістра (мера) або його дружини розкаже безліч легенд, повязаних з історією міста. На вас чекають неймовірні пригоди, зустріч з міським катом, нічне вогняне шоу.

Самостійне повернення в готель. Ночівля.

2-ий день

 

Сніданок.  Звільнення номерів.

Пішохідна екскурсія «Австрійський Львів»: під час якої Ви потрапите  в старовинний Львів XVIII - XIX століття, часи правління австрійських імператорів, котрі збагатили Львів будівлями та цілими кварталами неперевершеної краси: перлина архітектури Оперний театр, «Гранд-готель» (на місці якого стояв будинок, де народився майбутній співець «солодкого насилля» Леопольд Захер-Мазох), палац Потоцьких- найрозкішніший палац Львова, фінансове серце австрійського Львова- вул. Січових Стрільців, головний корпус Львівського університету-колишня будівля Галицького Сейму, Будинок вчених-колишнє Шляхетське казино і одна з найгарніших та архітектурно найдовершеніших будівель Львова, Кафедральний собор Св.Юра-шедевр бароко та усипальниця кардиналів, парк ім. Івана Франка-найстаріший парк Львова, найгарніша вулиця-проспект Т.Шевченка, готель «Жорж» (де у свій час зупинявся Оноре де Бальзак, коли їхав до своєї коханої Евеліни Ганської).

   Пропонуємо  факультативну оглядову екскурсію  одним з найкращих театрів Європи - театром опери та балету ім.Соломії Крушельницької  (50 грн/ос.) - огляд театру залежить від репертуару.

Вільний час. У вільний час запрошуємо (факультативно):

- відвідати щорічний Великодній Ярмарок. Для львівян та гостей міста свої твори репрезентуватимуть майстри лозоплетіння, вишивки, гончарства, різьбярства, національного одягу, художніх виробів зі шкіри, бісеру, ковальської  справи, а також  проводитимуться безкоштовні майстер-класи з писанкарства, ковальства, гутництва, кераміки, лялькарства, вишивки, ткацтва, соломо- і травоплетіння.

-відчути себе на хвилинку львівянином та спробувати львівську каву в цукернях та кавярнях міста:

 «Віденська кавярня» - найдавніша в місті, яка була збудована в 1829 році і не втратила свого шарму до сьогодення, «Цукерня» на Староєврейській, «Вероніка» на пр.Шевченка, кавярня «Мазох» на Сербській, побачити народження кави в єдиній в світі Копальні кави, кавярня «Світ кави» на площі Катедральній, де не тільки можна насолодитися смаком запашної кави, але й придбати її собі в подарунок.

- відвідати численні сувенірні крамнички та «Вернісаж» - виставку-продаж подарунків й сувенірів ручної роботи місцевих майстрів та придбати для себе частку Львова на згадку.

Самостійний відїзд на вокзал громадським  транспортом.

До зустрічі у Львові!

За бажанням один із днів можна замінити виїзною екскурсією «Замки Львівщини» за дод. плату. Виїзд о 9.00, повернення у Львів після 18.00.

 

Категорія готелю

Вартість в грн.  на 1 ос.

Хостел  готельного типу-15 хв.їзди до центру. Сніданки «шведський стіл»  у вартості.

3х місні номери, вигоди (ТУД) на блок.

 

 

840 грн.

2х місні номери, вигоди (ТУД) на блок.

950 грн.

Хостел  типу люкс-центр. Сніданки у вартості.

 

3х, 4х місні номери , вигоди на поверсі

 

 

845 грн.

2х  місні номери, вигоди на 2-3 номери

1005 грн.

Готель 3*-15хв.їзди до центру.

Сніданки у вартості.

3х місні номери стандарт з вигодами

 

 

1010 грн.

2х місні номери стандарт з вигодами

1120 грн.

Готельцентр міста. Сніданки «шведський стіл»  у вартості.

3х місні номери стандарт з вигодами, ТВ, мінібар, сейф, фен. 

                                   1140 грн.
2х місні номери стандарт з вигодами, ТВ, мінібар, сейф, фен.                                    1375 грн.

Для Турагентів передбачена комісія.

 

У вартість входить:

Проживання: 1 ніч

Харчування:  сніданок 

Пішохідні екскурсії : «Середньовічний Львів», «Австрійський Львів»

У вартість не входить:      

Трансфер вокзал-готель-вокзал

 Вхідні квитки в музеї, театри, храми, фестивалі

Проїзд громадським транспортом

Страхівка

Фірма залишає за собою право змінювати послідовність екскурсійної програми без зміни вартості туру.

МОЖЛИВІ ЗМІНИ. ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МАРШРУТ І ВАРТІСТЬ ПІДЛЯГАЮТЬ УТОЧНЕННЮДодатково по даній категорії

25.05.2021 - На пиво до Львова
19.09.2014 - Львів-кавовий рай (програма для індивідуалів 3 дні/2ночі)
09.07.2014 - Романтика Львова - програма для індивідуалів 2дні / 1ніч
14.06.2014 - Львівське Ретро

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam