Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 445
Коментарі: 2
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Казковий світ Енерджіландії (Парк розваг)!!!
Екскурсійні тури. : від 50€

автобусДати виїздів на 2018: 13.04, 29.04*,  02.05*, 18.05, 15.06*, 29.06*, 13.07*, 27.07*, 10.08*, 24.08*, 14.09, 18.09, 12.10, 26.10

Львів-Краків-парк розваг Енерджіландія-Львів   Казковий світ Енерджіландії  Казковий світ Енерджіландії  Казковий світ Енерджіландії  Казковий світ Енерджіландії   

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

13, 29*

2*, 18

15 *, 29 *

13 *, 27 *

10 *, 24 *

14, 18

12, 26

 * На виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата 10 €

ВАРТІСТЬ туру на особу   при оплаті:

БІЛЬШЕ 5 ТИЖНІВ

50 €

БІЛЬШЕ 4 ТИЖНІВ

55 €

МЕНШЕ 4 ТИЖНІВ

60 €

Гарантований аванс на екскурсії

10 €

УВАГА!!! Гарантований аванс на екскурсії.

• Гарантовані аванси запроваджено в інтересах справжніх туристів з метою забезпечення їх вибором якнайбільшої кількості гарантованих екскурсій та для запобігання використання турів з не туристичною метою.

• Гарантований аванс буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.

• У разі не замовлення жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається.

1-й день

22:30- збір групи.

23:10 - виїзд  до Польщі. Нічний переїзд по території Польщі.

 

2-й день

Прибуття до Кракова. Пішохідна факультативна екскурсія по Кракову «Королівською дорогою» (15€-дорослі,  10€ - діти до 12рр.)Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс-Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (3), у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

Факультативна поїздка в найбільший парк розваг Польщі (парк відкритий з 02.04.18 по 28.10 18)– Енерджіландія * (при групі не менше 15 чол. - 10€ + вхідний квиток  109 zl/ дорослі, 59 zl/ діти зростом до 140 см.; при групі менше 15 чол.10€ + вхідний квиток  113,05 zl/ дорослі, 65,55 zl/ діти зростом до 140 см ), який можна прирівняти до «Європа Парку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерджіландія - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 60 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

Для відвідувачів: два театри і два амфітеатри, кіно 7D, показ фільмів для дітей та молоді в 3D-технології при підтримці додаткових спецефектів.

В парку 3 зони:

- Для найменших  «Байколандія», де Ви потрапите в світ казок. Це і віденська карусель «Сіссі», містичні води «Острів скарбів» або «Джип-сафарі», «Земля карликів».

- Для родини, де вся сім`я проведе незабутні моменти на найбільшому в Польщі Roller Coasteach, прийме участь у розвагах на воді.

Екстрим, який є раєм для любителів адреналіну, такі як гірки: Майя і Вікінг, «Apocalipto» або могутній маятник «Ацтек Swing».

  Для гостей, які втомилися, є місця відпочинку та відновлення. У вашому розпорядженні 12 ресторанів, зокрема «Таверна», «Скандинавія» та ін..

Збір групи. Повернення до Львова. (Година виїзду уточнюється у супроводжуючого).

 

УВАГА!!!

Для туристів, які залишаються в Кракові, вільний час. Пропонуємо відвідати : 

1) Пішохідну факультативнау екскурсію «Єврейський квартал Казімеж і Подгуже» (15€).  Казімеж – це історичний єврейський район Кракова. Малесенькі вулички, затишні дворики та площі цієї частини міста наповнені унікальною єврейською архітектурою. Назва «Казімеж» походить від короля Казімежа Великого, який заснував його. А пізніше це місце стало частиною Кракова.

Подгуже до Другої світової війни було звичайним робітничим районом на околиці. А у війну фашисти зробили із нього закрите єврейське гетто – головне місце збору євреїв для відправки в табори. Його центром була площа Згоди (сьогодні Площа героїв гетто). Саме тут відбирали «на роботи», про що нагадує меморіал в центрі площі - 70 пустих крісел, частина яких підсвічується.

 2)Екскурсія  по Краківському підземеллі (15€).  В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк.

Туристи, які  залишилися в Кракові, можуть приєднатися до групи (при поверненні автобусу із Парку розваг). Час прибуття автобуса туристи уточнюють, подзвонивши супроводжуючому.

Повернення до Львова вночі після 24.00. 

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

 1. Транспортне обслуговування згідно програми.

 2. Супровід керівника.

 

 1. Вхідні квитки та екскурсії в музеї, храми та  в Парк розваг Енерджіландія.

 2. Факультативні програми та екскурсії.

 3. Особисті витрати та проїзд в громадському транспорті.

4. Медичне страхування - 3євро.

 

УВАГА!!!

* - дана факультативна програма бронюється та оплачується разом із бронюванням та оплатою туру.

ДАНИЙ ТУР МОЖЛИВИЙ ЛИШЕ ДЛЯ ТУРИСТІВ З  БІОМЕТРИЧНИМИ ПАСПОРТАМИ ЧИ МУЛЬТИВІЗАМИ!!!

ПРИМІТКИ!!!

·         Фірма залишає за собою право змінювати графік поїздок у міру комплектації групи.

·         Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

·         Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

·         У вільний час автобусне обслуговування не передбачено.

·         Мінімальна кількість для проведення факультативних екскурсій 15 чоловік, якщо в програмі не вказана інша кількістьосіб.

·         Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

·         Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю!

 

                 При замовленні туру ціна та програма підлягають уточненню.

Оплата здійснюється в національній валюті по комерційному курсу на день оплати.

Skype: gryntour -   Анна Володимирівна    gryntour1  - Наталія

 

 


Додатково по даній категорії12.09.2018 - Дивовижна Італія+Рим (6 дн.)
24.08.2018 - SPA - вихідні в ХАЙДУСОБОСЛО (виїзд 11.10.2018)
21.08.2018 - Дивовижна Європа (7 днів)
10.08.2018 - ВИХІДНІ у ПОЛЬЩІ (3дні/1ніч)
03.08.2018 - Чудова Греція (ОЛІМПІЙСЬКА РІВЬЄРА)
26.07.2018 - КРАКІВ + ПАРК РОЗВАГ ЕНЕРДЖІЛАНДІЯ
14.02.2018 - Північна Казка: Берлін+Амстердам+Кейкенхоф+Франкфурт на Майні+Прага
13.02.2018 - Північне Сяйво Європи:Німеччина+Голландія
02.02.2018 - Італійська подорож+Словенія
05.01.2018 - ВСІ на ШОПІНГ у чарівний ДРЕЗДЕН!!!

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam