Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 445
Коментарі: 2
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Північна Казка: Берлін+Амстердам+Кейкенхоф+Франкфурт на Майні+Прага
Екскурсійні тури. : від 265 €

автобусДати виїзду: 24.03.18, 14.04.18, 05.05.18    

 

Північна Казка: Берлін+Амстердам+Кейкенхоф+Франкфурт на Майні+Прага Північна Казка: Берлін+Астердам+Кейкенхоф+Франкфурт на Майні+Прага Північна Казка: Берлін+Астердам+Кейкенхоф+Франкфурт на Майні+Прага Північна Казка: Берлін+Амстердам+Кейкенхоф+Франкфурт на Майні+Прага Північна Казка: Берлін+Амстердам+Кейкенхоф+Франкфурт на Майні+Прага

 

 

Дорослий

Діти до 12р.

    ВАРТІСТЬ туру  на одну особу

275 €

265 €

Доплата за одномісне розміщення 110 €

Обовязковий екскурсійний аванс, який можна буде використати на будь-які факультативні екскурсійні програми – 45 €

 

1-й день

Львів

7:00. Виїзд зі Львова. Перетин українсько-польського кордону.

При умові швидкого проходження кордону, пропонуємо факультативно:

Пішохідна екскурсія по Кракову (10). Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс – Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел–базилікау якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

Для тих, хто не хоче відвідати екскурсію по Кракову, пропонуємо трансфер до центральної частини Кракова (5).

Для решти туристів вільний час у торговому центрі.

Поселення в транзитному готелі. Ночівля.

2 день

 

 

Берлін

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Німеччини.

Німеччина ... Дорога проходить через сонні середньовічні міста, повз величні барокові палаци і фантастичні казкові замки ...

Пішохідна екскурсія: «Велич могутнього Берліна» (дор.-15, дит. до 12рр.-10€). Берлін - величезний мегаполіс. Нам здасться, що ми подорожуємо у машині часу, тут можна потрапити в майбутнє і опинитись в минулому, а прогулюючись розкішними вулицями і проспектами, ми зможемо побачити сучасне. Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він зараз: могутній Рейхстаг, палац Шарлоттенбург, величний Берлінський собор, колона Перемоги, і - візитна картка Берліна - Бранденбурзькі ворота, музейний острів.

Кожен, хто приїжджає до Берліна, так або інакше, потрапляє під магічну чарівність цього міста, його живого і невимушеного шарму.

Пропонуємо відвідати факультативно на вибір групи:

1.Музей Пергамон (дор.-25, дит. до 12рр.-15€) - архітектурні шедеври Стародавнього світу: знаменитий вівтар Пергамський - одне з семи чудес світу, ворота Іштар з Вавілона, ворота Мілетського ринку – і всі ці скарби в оригіналі!

2. Новий музей (нім. Neues Museum) (дор.-25, дит. до 12рр.-15)— знаходиться на Музейному острові і є обєктом Світової спадщини ЮНЕСКО. У ньому розміщується Єгипетський музей та зібрання папірусів,  а також Музей доісторичного періоду і ранньої історії. Окрасою музею є знаменитий бюст Нефертіті.  Всі шляхи  в музеї ведуть  до зали  зі смарагдовими стінами і фресками, де зображені сцени з життя давніх єгиптян. Саме тут, в напівкруглій ротонді й перебуває єгипетська цариця.

В музеї, крім єгипетської колекції, присутні колекції  Стародавньої і давньої історії, наприклад археологія неоліта, бронзової ери. Також тут можна побачити і знаменитий «скарб Пріама», він же «Золото Трої», який віднайшов «батько німецької археології» Генріх Шліман.

3.Пішохідна екскурсія «Берлін в контрастах» (дор.-10€, дит. до 12 рр.-5€). Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішої площі Берліна – Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття і церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в минулих століттях… Увечері місто повністю змінює вигляд, запалює ліхтарики як свічки і одягає маску загадковості і романтики...

Нічний переїзд до Амстердаму. 

3-ий день

 

 

Амстердам  

 Екскурсія в Зансе-Сханс та  Волендам (дор.-30€, дит. до 12 рр.-20€).

Зансе-Сханс - музей під відкритим небом, справжнє голландське селище. Неквапливо крутяться млини, гордо несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен вуглик в будинку, кожна вітрякова дошка дихає народним духом голландських промислів. У зелених деревяних будиночках нас познайомлять з секретами виготовлення твердого сиру і традиційних деревяних черевиків - кломпів.

Згодом наш маршрут проляже в бік моря в рибальське містечко Волендам - пряникові будиночки, охайні вулиці, але найголовніше тут – оселедець, приготовлений за старовинними рецептами.

Оглядова екскурсія по Амстердаму «Місто-мрія Амстердам». Сьогодні нас буде дивувати, кликати і манити незвичайне місто. Амстердам, столиця Нідерландів - це унікальне і неповторне місто, рівного якому немає у всьому світі. Тому, якщо ви ще не бували в Амстердамі, то покваптеся відвідати його і насолодитися чудовою пишністю водних каналів, старовинною архітектурою та іншими красотами. Амстердам здатний заворожити своїх гостей! Він радий кожному з нас! Його дивовижної краси вулички та площі несуть відбиток його власної унікальної історії, такої не схожої на інші. Ми здійснимо подорож по лабіринтах вуличок, каналах, танцюючих будинках, квіткових крамничок, милих магазинчиків ...

Вільний час. Пропонуємо факультативно відвідати:

1.    Кораблик по каналах Амстердаму (дор.-15€, дит. до 12 рр.-10€). Ми залишимо за бортом метушню і попливемо по нескінченних каналах Амстердама .... Тут ми побачимо майже весь Амстердам. Вздовж каналів розташовані чудні старовинні споруди різних форм, адміністративні споруди, будинки багатих купців ХVІІ ст., шикарні будинки особнячного типу із гербами ії власників.

ЛИШЕ для ДОРОСЛИХ!!! Екскурсія «Вечірній Амстердам» (квартал Червоних Ліхтарів) (15) – вічно юний, який манить і зачаровує. Він виблискує в ночі, тягне нас за собою, посвячує у свої таємниці.

Ночівля на території Нідерландів.

4-ий день

 

 

 Кейкенхоф

Сніданок. Виселення. В період з 22.03.2018 до 13.05.2018 -Кейкенхоф (20€+вх. кв.: дор.-17, дит. до 11 рр. - 8)

 Кейкенхоф - унікальний, незабутній, найпрекрасніший весняний сад у світі. Вже протягом 60 років є найкрасивішим парком світу, в якому весна перемагає з усією своєю мальовничістю і величчю. Тут Ви можете черпати натхнення і одночасно розслаблятися в мальовничих околицях парку. Крім мільйонів квітучих цибулинних квітів у парку «Кейкенхоф», Вашій увазі будуть представлені чудові виставки квітів, а також найбільший скульптурний парк в Нідерландах. Це найбільш фотографоване місце у світі.

Парк складається із семи садів, неповторних за своєю  формою кущів та дерев. Весною тут розцвітає більше як сім мільйонів різновидів квітів.  Кожного року Кейкенхоф новий і неповторний. Цьогорічна квіткова виставка присвячена РОМАНТИЦІ.

Пропонується на вибір (право вибору за керівником):

1.         Факультативна екскурсія – Утрехт, Делфт, Гаага (дор.35, дит. до 12р.-30)

Утрехт - це живе, пульсуюче серце Голландії, це столиця одноіменної провінції. В 1579р. тут була підписана Утрехтська унія, яка поклала початок обєднанню нідерландських провінцій в єдину республіку.  Місто збудоване навколо вежі Домського собору, яку видно звідусіль, завдяки чому ви не зможете заблукати в красивому пішохідному центрі міста. Утрехт славиться мальовничими каналами з незвичайними підвальчиками  на пристані, біля самої води затишно розташувалися кафе і тераси. Крім вежі Домського собору, в Утрехті є сотні інших памяток. Кожна з них створює особливу атмосферу цього старовинного університетського міста: Будинок Шредер, будинок Діка Бруна, монастир Святої Катаріни, Центральний музей і музей музичних автоматів, Утрехтський університет (1636р.) та ін.

Делфт – старовинне місто, яке розташоване в Південній провінції, на річці Схі. Назва походить від слова delf (канал), а статус міста Делфт отримав в 1246р. від графа Голландії Вільгельма ІІ, таким чином, ставши одним із перших міст Нідерландів. Також Дельфт - це перше в Голландії місто, де побудували фортечні стіни для захисту від набігів ворогів, та місто-усипальниця королівської династії Оранських (у ньому поховані майже всі представники цієї родини)... Делфт - місто бурхливого середньовіччя та академічної сучасності. В центрі міста знаходиться більш як 600 історичних памяток, більшість з яких датується XVI і XVII ст.. Воно спокійне і тихе, зі своїми вузенькими каналами, в яких відображаються церкви та своїми вузенькими середньовічними антикварними вуличками із будиночками, покритими червоними черепичними дахами. З двох сторін місто оточене гаагськими і роттердамськими хмарочосами. Делфт знаменитий ще і тим, що тут знаходиться старовинна Фабрика порцеляни, де виготовляють дуже гарні біло-сині керамічні сувеніри та посуд.

Гаага – третє по кількості населення місто (після Амстердаму та Ротердаму), де  знаходиться  резиденція нідерландського короля та національний уряд і парламент. Неофіційно Гаага є другою столицею Нідерландів. Засноване місто в ХІІ ст.. і до цього часу дбайливо зберігає величезну кількість цінних історичних памяток і місць.  Хоча Гаага може здатися більш спокійним і консервативним містом, ніж вільний і енергійний Амстердам, багато захоплюючих памяток знаходяться саме тут, а також більше, ніж 150 міжнародних організацій. Більшість з численних зелених насаджень Гааги розташовані в 11 кілометровій зоні міста на узбережжі Північного моря. Найвідоміша памятка міста - це Схевенінген, морський курорт розташований всього в чотирьох кілометрах на північний захід від Гааги. Тут же знаходиться і знаменитий Мадуродам  - мініатюрне місто, а точніше вся Голландія в мініатюрі.

Ночівля в транзитному  готелі на території Німеччини.

5-ий день

 

Кельн та Франкфурт-на-Майні

Сніданок. Виселення. Переїзд в Кельн В ПОДАРУНОК. Огляд одного із найбільших готичних соборів Європи -  Кельнського собору Святих Петра і Марії, який вражає своєю монументальністю, величчю та витонченістю.  Це пятинефовий собор із червоного каменю трахіту, площею 8,5 тис.кв.м., довжиною 144м, висотою 60м із двома вежами висотою 157м. Саме тут знаходиться найбільший  дзвін світу «ПЕТЕР» - вагою 24 тонни (1923р.), вилитий із металу пушок захоплених у французів у 1871р., старовинний дзвін «Претиоза» («Витонченість») вагою 11 тонн, який отримав свою назву за чистоту звуку (1448р.).

Факультативна екскурсія у Франкфурт-на-Майні (дор.-15€, дит. до 12 рр.-10).

Це фінансова столиця Європи і пяте по величині місто Німеччини. Саме тут у  Франкфурті, з IX ст. створювалася історія Німеччини. В самому серці міста, на холмі Рьомер в Соборі Святого Бартоломея відбувалися  вибори, а пізніше і коронація сімейства кайзерів Священної Римської Імперії. У Франкфурті народився великий поет Німеччини Іоганн В.Гете. З XII ст.. в місті проводяться найбільш престижні ярмарки  Європи, а в XVI ст.. в місті працює найбільша на континенті фондова Біржа, перед будівлею якої, встановлено відомі символи: Бик та Ведмідь. Франкфурт гордиться своїм архітектурним шедевром: Старою Оперою, де проходять концерти видатних музикантів світу.

Після обіду переїзд на територію Чехії. Ночівля в транзитному готелі.

6-ий день

 

 

Прага

Прибуття в Прагу. Пішохідна екскурсія по Старому місту. В лабіринтах маленьких вуличок ви зануритеся в таємничу атмосферу Старого міста: старовинна Порохова вежа, перший Празький університет, костел діви Марії перед Тином. Староміська площа, Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал, Клементіум, вулиця Карлова і, звичайно,  Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання! Вільний час.

Факультативна екскурсія «Градчани та Празький Град» (дор.-15€, дит. до 12 рр.-10). Відвідавши дану екскурсію, Ви потрапите в атмосферу минулих років! Празький град, заснований в IX ст. – національний символ Чехії, найбільший середньовічний град у Європі. Тут Ви побачите: старовинний готичний собор Святого Віта, який вражає своєю величчю та красою, як зовні так і в середині, розкішний королівський палац, старовинну базиліку Святого Йіржі, відому  Злату вуличку, де жили чародії та мальовничий історичний район Праги- Градчани, в якому знаходиться великий   Страговський монастир та декілька чудових палаців

Для бажаючих пропонується романтична прогулянка на кораблику по річці Влтава з обідом шведський стіл (дор.-25, дит. до 12 рр.-20).

Збір групи. Повернення в Україну.

7-й день

Прибуття до Львова орієнтовно до 14.00 год.

 

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу; 

• проживання в готелях 2*, 3*;

• харчування-сніданки; 

• екскурсія по Амстердаму;

екскурсія по Празі;

• супровід гіда-керівника по всьому маршруту.

• рекомендовані (факультативні) програми; 

• вхідні квитки в екскурсійні обєкти; 

• проїзд в громадському транспорті;

• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри); 

Візова підтримка: документи та біометричні дані туристи здають у ППВА самостійно див.: http:// www.gryntour.lviv.ua/news/cat/44.html (оплачується при кожній подачі, при відмові не повертається)  

• медичне страхування: 5

 

ПРИМІТКИ!!!

Фірма залишає за собою право змінювати графік поїздок у міру комплектації групи.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

 Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

 У вільний час автобусне обслуговування не передбачено.

 Мінімальна кількість для проведення факультативних екскурсій 25 чоловік.

 Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

 Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю!

 

 

 


Додатково по даній категорії29.11.2018 - ГАРАНТОВАНИЙ ТУР!!!Неповторний Краків 02.01.19-05.01.19
06.11.2018 - ШОП ТУРИ В ПОЛЬЩУ: Перемишль , Жешув
30.10.2018 - SPA - вихідні в ХАЙДУСОБОСЛО (виїзди 21.12.2018, 28.12.2018)
12.09.2018 - Дивовижна Італія+Рим (6 дн.)
21.08.2018 - Дивовижна Європа (7 днів)
10.08.2018 - ВИХІДНІ у ПОЛЬЩІ (3дні/1ніч)
03.08.2018 - Чудова Греція (ОЛІМПІЙСЬКА РІВЬЄРА)
26.07.2018 - КРАКІВ + ПАРК РОЗВАГ ЕНЕРДЖІЛАНДІЯ
13.02.2018 - Північне Сяйво Європи:Німеччина+Голландія
02.02.2018 - Італійська подорож+Словенія

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam