Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 446
Коментарі: 2
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Новий Рік/Новый Год 2019 в Закопане (груповий тур)-28.12.18-03.01.19
Польща : від 250€

ПОЛЬЩАtitle
автобусгрупові туриРіздво Христове
Груповий тур (28.12.18-03.01.19)

 НОВИЙ РІК В ЗАКОПАНЕ

28.12.18-03.01.19 (груповий тур)

Новорічний тур в Закопане Новорічний тур в Закопане Новорічний тур в Закопане Новорічний тур в Закопане

                УВАГА!!! Чому саме з нами: у вартості туру проїзд Львів-Закопане-Львів, підвіз до витягів  на різні гірськолижні комплекси, проживання 4 ночі, харчування (сніданки+обідо-вечері), пішохідна екскурсія по Кракову

                     а також у програмі туру: гірськолижна столиця Польщі- Закопане (катання на лижах, санках, ковзанах та неповторні термальні басейни), культурна столиця Польщі-  королівський Краків, соляна перлина Польщі - Велічка. 

28.12.18

Прибуття до Львова.

16.00. Запрошуємо усіх бажаючих на пішохідну екскурсію «Старовинними вуличками міста Лева»

20.00 - збір групи. Виїзд зі Львова автобусом до Закопане. Нічний переїзд. 

29.12.18

Сніданок. Знайомство з Закопане. Організоване отримання лижного спорядження (факультативно від 35 € за весь період і дорожче залежно від класу лиж). title

Катання на лижах, санках, скутерах на горі Поляна Шимашкова або на витягу в Сухе(www.skisuche.com).
Обідо-вечеря. Вільний час. Пропонуємо самостійно:

 1. Прогулятися центральною вулицею Закопане - Крупувки. Тут Ви зможете відвідати магазини, посидіти в гуральських колибах біля палаючого багаття, послухати гуральську музику та зїсти оригінальні гуральські страви. А на поціновувачів солодкого чекають цукерні.

 2. Факультативно відвідати:

- сауну, пограти теніс чи більярд, або ж покататися на ковзанах;
Аквапарк. (www.aquapark.zakopane.pl)

Ночівля.

30.12.18

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс в Мале Ціхе  www.maleciche.com (12 км відЗакопане). Туристи можуть скористатися сучасним 4-х крісельним витягом довжиною 1250 м та  бугельними витяги різної довжини). Тут Ви зможете попрацювати над технікою їзди на лижах та посидіти в затишних барах, любуючись із вершини гори  чудовими краєвидами Татр, саме в тій тихій місцині  відчувається душевний спокій та краса природи. 
Обідо-вечеря.

Вільний час. Розбійницький кулік - катання на санях, гуляння біля Розбійничого вогнища (Пікнік). В затишному місці Ви зможете самі посмажити на вогнищі ковбаски, випити гарячого вина та хорошому настрої  в оточенні друзів провести дозвілля   (факультативно 25).

Для тих, хто залишився і не приймає участь в куліку, пропонуємо факультативно відвідатитермальні басейни «Termy Szaflary»(автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 20 чол. ) http://www.termyszaflary.com/           

 Ночівля.

31.12.18

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська (25 км від Закопане). Тут розташовані траси від 150м до 1500м, 6 крісельних і 8 бугельних витягів. Це цілий комплекс різноманітних зимових атракційwww.bialkatatrzanska.pl. Катання на лижах.

Хто втомився кататися, може відвідати термальний комплекс «Terma Bania», який відкритий в 2011 р, рекреаційні басейни для дорослих та дітей, водні гірки, тиха зона, саунаріум, який складається із 5 видів саун, в т.ч. відкриті сауни «Лазні», SPA-центр - 8 процедурних кабінетів, VIP-зона та ін. https://www.termabania.pl/ (факультативно) 
Обідо-вечеря. Підготовка до Нового року.

Зустріч Нового 2019 року. Ночівля.

01.01.19

З НОВИМ РОКОМ!!!

Cніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська. Катання на лижах. 
Факультативне  відвідування водного комплексу «Терма Буковинська» (автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 15 ос.): 12 басейнів - шість критих і шість відкритих, наповнених водою з термальних джерел, температура -28-36С.

Обідо-вечеря. 
Прощання із Закопане. Факультативнапрогулянка Папською дорогою, яка тягнеться до г.Губалувка, а під горою розташований гуральський базар. Купівля сувенірів, подарунків. Ночівля.

02.01.19

Сніданок. Виселення. Переїзд до Кракова.

Екскурсія на Вавельський пагорб (10) -відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанованіших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні памятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

Пішохідна екскурсія по Кракову: Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (), у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар. 
Вільний час. Пропонується самостійно:

1. Пішохідну факультативну екскурсію «Єврейський квартал Казімеж і Подгуже» (15€).  Казімеж - це історичний єврейський район Кракова.  Малесенькі вулички, затишні дворики та площі цієї частини міста наповнені унікальною єврейською архітектурою. Назва «Казімеж» походить від короля Казімежа Великого, який заснував його. А пізніше це місце стало частиною Кракова. 

Подгуже до Другої світової війни було звичайним робітничим районом на околиці. А у війну фашисти зробили із нього закрите єврейське гетто - головне місце збору євреїв для відправки в табори. Його центром була площа Згоди (сьогодні Площа героїв гетто). Саме тут відбирали «на роботи», про що нагадує меморіал в центрі площі - 70 пустих крісел, частина яких підсвічується.

Вхідні квитки в екскурсійні обєкти:  музей «Фабрика Шиндлера», синагоги та єврейське кладовище Ремус за дод.плату.

2. Екскурсія  по Краківському підземеллі. В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк. Це варто побачити!

 3.  Для шанувальників пива відвідати пивоварню (факультативно)

 4. Для любителів шопінгу відвідати торгово-розважальний центр «Плаза» (Краківська Галерея)
В другій половині дня - факультативний виїзд у Велічку (10€ + вх. кв.: дор.~ 20€, діти до 12р. ~ 15€ при групі не менше 20 чол. або при умові приєднання до збірної групи) Відвідування Королівських Соляних Копалень(www.kopalnia.pl) - одного із найпопулярніших в Польщі туристичних обєктів. Це найстаріша у Європі соледобувна шахта із підземними озерами, галереями та чудовими скульптурами з камяної солі на глибині 125 метрів.

Туристи, які залишилися у Кракові,  самостійно доїжджають до Велічки.
Повернення в Україну.

03.01.19

Прибуття до Львова.

 
 

title

Вартість на 1 особу:

 

Проживання

з 29.12.18 до 02.01.19

 

Апартам.

1-но місн

(вигоди в номері)

2-х місн

(вигоди в номері)

3-х місн

(вигоди в номері)

4-х місн

(вигоди в номері)

CHD

(3-12)
1дор.+1дит.

 

CHD

(3-12)

2дор.+1дит.

 

 

CHD

(до 3-х рр. на одному ліжку із батьками)

Наявність вільних

номерів 

 

З А К О П А Н Е

Вілла «Зося1»  НВ  

(у всіх номерах роздільні ліжка)

 

-----

 

-----

320

310€

310€

270€

250€

140€

 

 є

Вілла «У Звіячі» ВВ

 

----

 

----

345

345

345

----

345€

(на дод.місці)

160€

 

є

Пансіонат «Кубик»3НВ

 ----

 420€

 370

360

355

300

(3-10рр.)

290

(3-10рр.)

160€

 

 є

Пансіонат «Марія5» 4* НВ

 

---

---

410

395

390

330

(3-10рр.)

320

(3-10рр.)

160€

є

 

Під запит можемо запропонувати інші варіанти розміщення!!!

У вартість входить:

У вартість не входить:

1. Проживання -4 ночі;

2. Харчування: дворазове (у віллі  «У Звіячі» лише сніданки);

3. Проїзд Львів-Закопане-Львів;

4. Автобусне обслуговування групи по Закопане (груповий підвіз до витягів!!!);

5. Екскурсія по Кракову;

6. Супровід керівника;

7. Курортний збір («У Звіячі» - туристи оплачують самостійно).

.

 

 

1. Вхідні квитки в музеї, замки, термальні басейни і Аквапарк;

2. Оплата витягів та абонементів при катанні;
 3. Прокат лижного інвентаря - від 40за весь період;
4. Факультативні програми та екскурсії;
Візова підтримка 

послуги по опрацюванню документів-10€ (оплачуються разом з туром туроператору),

послуги  ППВА та консульський збір туристи оплачують  самостійно в «КРЕДО БАНК» або банк «ІДЕА» - більш детальна інформація див.:http://www.gryntour.lviv.ua/news/cat/44.html  або на сайті ППВА http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment.html

6. Проїзд в громадському транспорті;

7. Мед.страхівка (гірськолижна)ОБОВЯЗКОВО.

 

 НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ!

При замовленні  туру ціна та перелік документів належать  уточненню.

Груповий підвіз до витягів організовується на такі гірськолижні комплекси: Поляна Шимашкова (www.szymoszkowa.com.pl), «Kotelica» в Бялці Татранській(www.kotelnica.polturizm.ru/ua.html), Носаль(www.nosal.pl),Мале Ціхе (www.maleciche.com),  «Hawran» в Jurgowie(www.ski-plus.pl) відповідно до  міжнародних правил на перевезення

Для лижників, які катаються професійно, пропонуємо відвідати такі витяги:

 Носаль(www.nosal.pl), Харенда (www.harenda-ski.polturizm.ru) ,Каспровий Верх (www.pkl.pl)

 

Примітки:

1.Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, пов`язані з проходженням митного і паспортного контролю.

2. Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму, а також заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

3. Туроператор залишає за собою право заміни виїзду на той чи інший витяг.

4. У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.

5. Мінімальна кількість для проведення факультативних програм та виїзних екскурсій  20 чоловік.

 

 !!! При групових замовленнях передбаченні знижки!!!

                       Skype: gryntour                                                      gryntour1

                         Анна Володимирівна                                    Наталія 

 

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ЗАМОВЛЕННЯ!!!

 

Додатково по даній категорії


05.11.2018 - ЗИМОВА КАЗКА в ЗАКОПАНЕ (26.01.19-02.02.19)
11.10.2018 - Закопане для індивідуалів (Приватні Вілли): Новий рік та Різдво
03.10.2018 - Різдво 2019 в Зaкoпaнe 02.01.19-11.01.19 (груповий тур)
25.09.2018 - Різдво 2019 в Закопане (готелі:BELVEDERE Resort & Spa, CZARNY POTOK)
08.09.2018 - Різдвяний груповий тур/Рождественский тур в Зaкoпaнe 03.01.19-11.01.19

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam