Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 94
Коментарі: 0
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Парк розваг «ENERGYLANDIA» - польський «ДІСНЕЙЛЕНД»
Енерджіландія : 75 €

автобусДати виїздів на 2020 р.:  04.04, 08.04, 25.04*, 02.05*, 09.05*, 16.05, 23.05, 30.05, 06.06, 13.06*, 20.06, 27.06*,  04.07*, 11.07*, 18.07*, 25.07*, 01.08*, 08.08*, 15.08*, 22.08*, 29.08, 05.09, 12.09, 19.09, 26.09, 24.10*, 28.11, 05.12*, 12.12

Львів-Ланцут-Велічка-Бохня-Краків-парк розваг Енерджіландія-Львів       ENERGY-ТУР ДО ПОЛЬЩІ  ENERGY-ТУР ДО ПОЛЬЩІ  ENERGY-ТУР ДО ПОЛЬЩІ  Енерджі-Тур до Польщі  

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

040,25*

02*09*,

16, 23, 30

06, 13*, 20, 27*

04*, 11*, 18*, 25*

01*, 08*, 15*, 22*, 29

05, 12, 19, 26

24*

28

05*, 12

 У програмі туру новинка сезону - «польський ДІСНЕЙЛЕНД» неповторний Ланцутсоляна перлина Польщі - Велічка та Бохня, культурна столиця Польщі-королівський Краків, Королівський замок - Вавель та море вражень й емоцій в Парку розваг.

Вартість туру на особу:

75

доплата за SNGL - 20

*- підвищення вартості у святкові дні  на -10

** - підвищення вартості туру на - 20

***-екскурсійна програма, яка замовляється та оплачуєтся разом із замовленням та оплатою туру

Гарантований аванс на екскурсії - 10 €
Гарантований виїзд при групі не менше 7 чол.

 УВАГА!!! Гарантований аванс на екскурсії.

• Гарантовані аванси запроваджено в інтересах справжніх туристів з метою забезпечення їх вибором якнайбільшої кількості гарантованих екскурсій та для запобігання використання турів з не туристичною метою.

• Гарантований аванс буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.

• У разі не замовлення жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається.

1-й день

 

Приїзд до Львова. 5.00. год. -  виїзд до Кракова. Перетин кордону.   

Пропонуємо факультативно:

1.Зупинка в м.Ланцут**заснованому в 1349 р.  Екскурсія по замку (10€+вх.кв.), який був збудований за наказом Станіслава Любомирського. Сьогодні  -  це музей житлового інтерєру та кінних екіпажів. Саме тут Ви гість її «Величності історії» (www.zamek-lancut.pl)

2.Факультативна екскурсія в соляну шахту Велічки**яка занесена до Світової спадщини  ЮНЕСКО (www.kopalnia.pl). Скульптури, храми, гроти зроблені із солі. Унікальне підземне солене озеро - все це у Велічці (10€ + вх. кв.).

Кілька мільйонів років тому на цій території під Краковом було величезне море. Через зміну клімату воно висохло й залишило по собі гори солі. Нині на цьому місці ціле підземне місто, що складається з девяти рівнів. Соляні шахти Велічки - одні із найвідоміших у всій Європі і можуть похвалитися віком у 700 років. Усередині на вас чекають цілі камерні кімнати, величні зали, підземні довгі переходи та загадкові коридори. І все це прикрашене скульптурами, архітектурними виробами та барельєфами із солі. Тут є підземні озера та красиві каплиці. Цікаво, що шахти Велички - єдиний гірничо-видобувний обєкт у світі, що від самого початку й дотепер не припинив своєї роботи. А минуло вже сотні років. За підземними покладами довжиною в 300 кілометрів можна простежити історію видобування солі.

3.   Факультативна екскурсія в Соляну шахту Бохнія** (10€ + вх. кв.) - це найстаріша соляна шахта в Польщі (www.kopalnia-bochnia.pl). Видобування камяної солі на околицях міста Бохнія сягає історично до 3,5 тисяч років до нашої ери. Початок існування бохнійської шахти як закладу видобування солі сягає 1248 р. Соляна шахта - найбільший шедевр Бохнівщини. Сьогодні Соляна шахта Бохнія - це один із найбільших туристичних центрів в регіоні. Для туристів прокладений  туристичний маршрут, який складається з двох рівнів: рівень IV Авґуст і рівень VI Сенкевич. Маршрут додатково збагачує мультимедійна виставка, яка приваблює, зокрема, дітей. Частину маршруту туристи долають пішки, а частково за допомогою підземної залізниці.

 

Прибуття до Кракова

 Пішохідна екскурсія по Кракову «Королівською дорогою». Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс-Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (3), у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

Розселення. Вільний час. Ночівля.

Перший екскурсійний день БРОНЮЄТЬСЯ ТА ОПЛАЧУЄТЬСЯ РАЗОМ ІЗ ТУРОМ!!!

  Парк розваг Енерджіландія Парк розваг Енерджіландія Парк розваг Енерджіландія Парк розваг Енерджіландія

2-й день

 

Сніданок. Виселення.

Переїзд  в найбільший парк розваг Польщі Енерджіландія  https://energylandia.pl/ (10€+вартість квитків  при групі більше 15 чол.: дор.- 119 zł , діти ростом до 140см -  74 zł; при групі менше 15 чол.: дор.- 122,55 zł , діти ростом до 140см -  75.05 zł. Дана ціна зберігається при умові, бронювання та оплаті разом із туром  та дійсна до 26.06.20)який можна прирівняти до «ЄвропаПарку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерголандія - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 60 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

Для відвідувачів: два театри і два амфітеатри, кіно 7D, показ фільмів для дітей та молоді в 3D-технології при підтримці додаткових спецефектів.

В парку 3 зони:

Для найменших  «Байколандія», де Ви потрапите в світ казок. Це і віденська карусель «Сіссі», містичні води «Острів скарбів» або «Джип-сафарі», «Земля карликів».

Для родини, де вся сімя проведе незабутні моменти на найбільшому в Польщі Roller Coasteach, прийме участь у розвагах на воді.

 Екстрим, який є раєм для любителів адреналіну, такі як гірки: Майя і Вікінг, «Apocalipto» або могутній маятник «Ацтек Swing».

  Для гостей, які втомилися, є місця відпочинку та відновлення. У вашому розпорядженні 12 ресторанів, зокрема «Таверна», «Скандинавія» та ін.

-Аквапарк – працює при умові, якщо температура повітря вища +21гр. Тут Ви зможете поплавати, позагаряти та відвести душу на водних атракціонах.https://energylandia.pl/atrakcje/water-park/

- Аквалантік – новинка 2020р - https://energylandia.pl/atrakcje/aqualantis/

Для тих, хто залишився в Кракові, пропонуємо самостійно у вільний час відвідати:

  1. Краківські підземелля(за дод.плату вх.кв.). В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк.

  2. Для шанувальників пива відвідати пивоварню.

  3. Для любителів шопінгу відвідати торгово-розважальний центр «Плаза» (Краківська Галерея).

!!! Туристи, які залишилися в Кракові, можуть приєднатися до групи (при поверненні). Час прибуття автобуса та місце зустрічі туристи уточнюють, подзвонивши керівнику.

Збір групи. Повернення в Україну.

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

1. Зустріч на вокзалі; 

2. Проживання в готелі 2*, 3*; 

3. Харчування ВВ;

4. Транспортне обслуговування згідно програми;

5. Супровід керівника;

6. Курортний збір;

7. Пішохідна екскурсія по  Кракову.

 

  1. Вхідні квитки та екскурсії в музеях та  замках

  2. Мед. Страхівка

  3. Громадський транспорт

  4. Факультативні поїздки та екскурсії

  5. Візова підтримка (оплачується при кожній подачі, при відмові не повертається):

- послуги по опрацюванню документів-10€ (оплачуються разом з туром туроператору).

 

Примітки:

  • Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.
  • Туристи, які подорожують самі, можуть бути розміщені в трьохмісних номерах!!!
  • Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д
  • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
  • У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.
  • Мінімальна кількість для проведення факультативних екскурсій 15 чоловік.
  • Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, пов`язані з проходженням митного і паспортного контролю!
  • Туалети в країнах Євросоюзу можуть  бути платними, середня вартість  від 0,50 до 1 євро. 
  • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.  

При замовленні туру ціна та програма підлягають уточненню.

Оплата здійснюється в національній валюті по комерційному курсу на день оплати.

 


Додатково по даній категорії

01.03.2023 - «ENERGYLANDIA» - тур вихідного дня.
23.02.2023 - Прайс цін 2023р - Парк Розваг «ENERGYLANDIA»
10.01.2023 - «ENERGYLANDIA»-шкільні групи.
04.02.2022 - «Енерджіландія» - найбільший парк розваг Польщі.
23.09.2021 - ВИХІДНІ у ПОЛЬЩІ (3дні/1ніч)
22.05.2021 - «ЗІРКИ ЄВРОПИ» (Відень-Париж-Амстердам-Дрезден)
10.05.2020 - Прочанський тур в Ізраїль: Сторінками Біблії
21.11.2019 - Мить Парижа та Парк Розваг Енерджіландія

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam