Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 455
Коментарі: 2
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Мить Парижа та Парк Розваг Енерджіландія
Енерджіландія : 249 €

автобусВиїзд: 17.06.20

Львів - Дрезден - Париж- Прага -Енерджіландія- Львів 

(тур для школярів та випускників шкіл) Дрезден Париж Париж Прага Енерджіландія

 

Чому саме із нами: у вартості туру 3 екскурсії, 10+1 супроводжуючий-безкоштовно, 2 дні у Франції.

а також у програмі турунеповторний - Дрезден, неперевершений Париж, золотоверха  - Прага, чудовий Парк Розваг - Енерджіландія!!!

 

Дата виїзду: 17.06.20

 

ВАРТІСТЬ туру  на одну особу

249 €

Доплата за одномісне розміщення - 80€

 

              

1 день

17.06

середа

Львів

05:00-Виїзд зі Львова. Перетин кордону.

При умові швидкого проходження кордону, пропонуємо факультативно на вибір:

Екскурсія в Ланцутський замок* (5€ + вх. кв.), який був збудований за наказом Станіслава Любомирського. Сьогодні  -  це музей житлового інтерєру та кінних екіпажів. Саме тут Ви гість її - Величності історії.

Пішохідна екскурсія по Кракову (дор.-15€, діти до 12р-10€+вх.кв.). Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел -базиліка,у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

Вільний час.

Переїзд по території Польщі. Поселення в транзитний готель. Ночівля.

день

18.06

четвер

Дрезден

Прибуття в Дрезден. Запрошуємо на оглядову екскурсію «Столиця Саксонії - Дрезден»Дрезденський оперний театр - один з найкрасивіших в світі, чудовий Цвінгер з його різноманітними колекціями, резиденція саксонської правлячої династії Веттинів - величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав імя «Флоренція-на-Ельбі», уздовж якої простягається тераса Брюля!

Факультативно пропонуємо відвідати:

1.   Всесвітньо відому дрезденську картинну галерею, де нам призначила зустріч її величність «Сікстинська Мадонна» кисті божественного Рафаеля Санті і «Шоколадниця» незрівнянного Ліотара. (10€ + вхідний квиток для дор. від 16.рр.)

2.   Якщо ви полюбляєте дорогоцінності - то просто зобовязані відвідати музей, який розмістився в Королівському палаці «Грюне Геволбе» (в перекладі - Зелені склепіння). Там ви побачите найбільший в світі зелений діамант, вітрильник зроблений зі слонової кістки, а снасті з золотої нитки, кавовий сервіз з чистого золота і багато-багато чудових ювелірних виробів. (10€ + вхідний квиток для дор. від 16 рр.)

Вільний час.  Рекомендуємо відвідати найбільший торгівельний центр Дрездена- Altmarkt Callery, рай для любителів шопінга.

Збір групи. Нічний переїзд до Парижа.

3 день

19.06

пятниця

 

Париж

Прибуття в Париж (орієнтовно о 14.00 -15.00). Поселення в готель.

Пересування по Парижу на громадському транспорті (проїзд на метро - 3-10 євро в одну сторону).

Факультативна екскурсія «Легендарний і неповторний Монмартр» (дор.- 15€-дорослі, діти до 12 р.- 10)- найвища точка Парижа. На вершині горба знаходиться базиліка Сакре-Кер, одна з найпопулярніших памяток французької столиці. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа - Віктор Гюго, Жорж Санд, Огюст Ренуар. Свої творчі майстерні відкривали на Монмартрі найбільш відомі художники. І зараз тут можна купити і взяти з собою маленький шматочок Парижа, збережений на полотні.

Рекомендуємо вечірню прогулянку на кораблику по Сені (16).

Також у вільний час ви можете самостійно піднятися на Ейфелеву вежу (вх. кв. оплач.дод.) або вежу Монпарнас вежу (вх. кв. оплач.дод.),  із якої Ви побачите чудову панораму, яка включає і Ейфелеву вежу.

Ночівля.

день

20.06

субота

 

Париж

Сніданок. Виселення. Автобусна екскурсія по Парижу. Ви побачите  Елісейські поля, Тріумфальну Арку, Латинський квартал, Пантеон, Ейфелеву вежу, Марсове поле, Будинок і Собор Інвалідів, Люксембурзький сад, Лувр, сад Тюїльрі, Оперу, площу Трокадеро.

Екскурсія до найбільшого музею світу -  Лувра ( 23€ + вх.квиток  для  дор. від 18 р.- 17€). Займає близько 40 га землі в самому серці Парижа, на правому березі р. Сени. У стінах його виставкових залів зберігаються предмети, що яскраво ілюструють 11 тисячоліть розвитку культури цивілізацій.

Вільний час.

Збір групи. ~22.00 виїзд до Праги, нічний переїзд.

день

21.06

неділя

 

Прага

Прибуття до Праги. Пішохідна екскурсія по Старому місту. В лабіринтах маленьких вуличок ви зануритеся в таємничу атмосферу Старого міста: старовинна Порохова вежа, перший Празький університет, костел діви Марії перед Тином. Староміська площа, Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал, Клементінум, вулиця Карлова і, звичайно,  Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання!

Вільний час.

Факультативна екскурсія «Мала сторона та градчани» (10): Страховський  монастир, (ХХІІст), Лоретанська площа з Чернинським палацом і Лоретою, Градчани з чудовими палацами, Празький град із костелами Св. Віта і Св. Георгія., костел Св. Мікулаша на Малій стороні та костел Діви Марії Непереможної, де ми побачимо відому воскову скульптуру празького Езулатка.

 Для бажаючих пропонується романтична прогулянка на кораблику по річці Влтава з обідом шведський стіл(25).

Збір групи та переїзд у транзитний готель.  Ночівля.

6 день

22.06

понеділок

 

Енерджіландія

Сніданок. Виселення. Переїзд в Парк розваг Енерджіландія.

Переїзд у Парк розваг Енерджіландія (вх.кв.: діти - 99зл., дор.-119зл.), який можна прирівняти до «Європа Парку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції.  Парк є місцем, де Ви проведете незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів.  Енерджіландія - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 70 га розташовані близько 70 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі ці атракціони без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

Для відвідувачів: два театри і два амфітеатри, кіно 7D, показ фільмів для дітей та молоді в 3D-технології при підтримці додаткових спецефектів.

В парку  зони різної тематики та різної складності відповідно віку та інтересів::

Для найменших  «Байколандія», де Ви потрапите в світ казок. Це і віденська карусель «Сіссі», містичні води «Острів скарбів» або «Джип-сафарі», «Земля карликів». https://energylandia.pl/atrakcje/bajkolandia/

Для родини, де вся сімя проведе незабутні моменти на найбільшому в Польщі Roller Coasteach, прийме участь у розвагах на воді. https://energylandia.pl/atrakcje/strefa-familijna/

-  Екстрим, який є раєм для любителів адреналіну, такі як гірки: Майя і Вікінг, «Apocalipto» або могутній маятник «Ацтек Swing» та ін.. https://energylandia.pl/atrakcje/strefa-ekstremalna/

  Для гостей, які втомилися, є місця відпочинку та відновлення. У вашому розпорядженні 15 ресторанів, зокрема «Таверна», «Скандинавія» та ін..

-Аквапарк - працює, якщо температура повітря вище як +21гр. тут Ви зможете поплавати, позагаряти та відвести душу на водних атракціонах.https://energylandia.pl/atrakcje/water-park/

- Аквалантік - новинка 2020р. - https://energylandia.pl/atrakcje/aqualantis/

20.00 - збір Групи. Повернення в Україну.

 

 

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

 • проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
 • проживання в готелях 2*, 3*, 2-х, 3-х, 4-х місне розміщення;
 • харчування-сніданки;
 • 3 екскурсії згідно програми;
 • супровід гіда-керівника по всьому маршруту.
 • рекомендовані (факультативні) програми;
 • вхідні квитки в екскурсійні обєкти;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • Візова підтримка
 • медичне страхування -5€.
 • курортний збір в готелях від 1 до 3€ (оплата на місці)

 

*БРОНЮЄТЬСЯ ТА ОПЛАЧУЄТЬСЯ РАЗОМ ІЗ ТУРОМ!!!

Туроператор не несе відповідальності за погодні умови, дії  консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах  та черги,  повязані з проходженням митного і паспортного контролю!

Туроператор не несе відповідальності за зміни вартості на вхідні квитки та коливання курсу валют.

Оплата туру здійснюється в гривнях по комерційному курсу на день оплати!!!

 

ПРИМІТКИ:

Туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вх. квитків і коливання курсу валют;

Обіди і вечері проводяться у вільний від екскурсійного обслуговування час;

Заставна сума при розміщенні дитячих груп в готелі (15 € / чол.). Повертається при звільненні номерів в належному стані.

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні.

 Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативних програм – 20 осіб.

 Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

 Виконання факультативу у перший день можливе при оплаті даного факультативу разом із оплатою туру та при швидкому проходженні кордону!!!

 У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час відїзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

Туристи, які подорожують самі, можуть бути розміщені в трьохмісних номерах!!! Де третім ліжком може бути додаткове ліжко або диван.

Про тривалість і наявність Нічних переїздів (ночівля в автобусі) прохання уточнювати заздалегідь, при замовленні туру в компанії-агента. Або ознайомитись з програмою туру на сайті нашої компанії.

Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.Додатково по даній категорії

01.03.2023 - «ENERGYLANDIA» - тур вихідного дня.
23.02.2023 - Прайс цін 2023р - Парк Розваг «ENERGYLANDIA»
10.01.2023 - «ENERGYLANDIA»-шкільні групи.
04.02.2022 - «Енерджіландія» - найбільший парк розваг Польщі.
23.09.2021 - ВИХІДНІ у ПОЛЬЩІ (3дні/1ніч)
22.05.2021 - «ЗІРКИ ЄВРОПИ» (Відень-Париж-Амстердам-Дрезден)
10.05.2020 - Прочанський тур в Ізраїль: Сторінками Біблії
13.01.2019 - Парк розваг «ENERGYLANDIA» - польський «ДІСНЕЙЛЕНД»

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam