Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1155
Коментарі: 6
Головна  Кращі    Популярні   Список  
ВИХІДНІ у ПОЛЬЩІ (3дні/1ніч)
Енерджіландія : від 100 €

автобус  ВИХІДНІ у ПОЛЬЩІ (3дні/1ніч)

           Увага!!! ТУРИ ДЛЯ тих,  ХТО зробив щепленя !!!                                                                                                                             У програмі туру: культурна столиця Польщі-королівський Краків,   соляна перлина Польщі - Велічка, незабутнє - Закопане та термальні басейни або найцікавіше  - ПАРК РОЗВАГ ЕНЕРДЖІЛАНДІЯ

Дати виїздів на 2021р.: 17.09., 01.10., 15.10., 29.10., 12.11.,26.11. , 03.12., 17.12.Вихідні у Польщі Енерджіландія Закопане Вавель

вересень

жовтень

листопад

грудень

17

01, 15*, 29

12,  26

03, 17

 

 

 Дорослі

 Діти до 12 рр.

 
 

ВАРТІСТЬ туру

105 €

100 €

 

доплата за SNGL - 26 €

 

 * -  На виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата - 10 €.

 

Гарантований аванс на екскурсії   - 10 €

 

** - Гарантований виїзд при групі не менше 15 чол.

 

 

1-й день

22:30- збір групи.

23:10 - виїзд  до Польщі. Нічний переїзд по території Польщі.

2-й день

 

    Пішохідна екскурсія по Кракову «Королівською дорогою»Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс-Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (3), у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

    Екскурсія на Вавельський пагорб (10€+ вх..кв. в Кафедральний собор та крипту – ~4€ дорослі,  2€ - діти до 12рр.) - відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.),який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербець і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшановніших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні памятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

     Факультативна екскурсія в соляну шахту Велічки** (10€ + вх.. кв. ), яка занесена до Світової спадщини  ЮНЕСКО (www.kopalnia.pl). Скульптури, храми, гроти зроблені із солі. Унікальне підземне солене озеро - все це у Велічці.

Кілька мільйонів років тому на цій території під Краковом було величезне море. Через зміну клімату воно висохло й залишило по собі гори солі. Нині на цьому місці ціле підземне місто, яке складається з девяти рівнів. Соляні шахти Велічки - одні із найвідоміших у всій Європі і можуть похвалитися віком у 700 років. Усередині на вас чекають цілі камерні кімнати, величні зали, підземні довгі переходи та загадкові коридори. І все це прикрашене скульптурами, архітектурними виробами та барельєфами із солі. Тут є підземні озера та красиві каплиці. Цікаво, що шахти Велички - єдиний гірничо-видобувний обєкт у світі, що від самого початку й до тепер не припиняв своєї роботи. Поселення. Вільний час.

Для любителів шопінгу запрошуємо відвідати самостійно:

1.    Галерею Краківську. До Ваших послуг більше як 200 магазинів, супермаркет, кафе, бари. www.galeria-krakowska.pl

2.    Найбільший в Кракові торговельно-розважальний комплекс BONARKA CITY CENTER www.bonarkacitycenter.pl. Тут ви зможете не тільки купити брендові речі, але і гарно провести час, скуштувати смачну кухню у  затишних ресторанчиках.

 Ночівля.

Перший екскурсійний день БРОНЮЄТЬСЯ ТА ОПЛАЧУЄТЬСЯ РАЗОМ ІЗ ТУРОМ!!!

3-й день

 

Сніданок. Виселення. Пропонуємо на вибір:

1. Залишитися в Кракові.  

     1) Пішохідна факультативна екскурсія «Єврейський квартал Казімеж і Подгуже» (15€).  Казімеж – це історичний єврейський район Кракова.  Малесенькі вулички, затишні дворики та площі цієї частини міста наповнені унікальною єврейською архітектурою. Назва «Казімеж» походить від короля Казімежа Великого, який заснував його. А пізніше це місце стало частиною Кракова.

Подгуже до Другої світової війни було звичайним робітничим районом на околиці. А у війну фашисти зробили із нього закрите єврейське гетто – головне місце збору євреїв для відправки в табори. Його центром була площа Згоди (сьогодні Площа героїв гетто). Саме тут відбирали «на роботи», про що нагадує меморіал в центрі площі - 70 пустих крісел, частина яких підсвічується.

     2) Екскурсію  по Краківському підземеллі (10€+вх..кв).  В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк.

УВАГА!!! Туристи, які залишилися в Кракові, можуть приєднатися до групи (при поверненні) в Мишленіцах чи у Кракові залежно від вибраної факультативної програми. Час прибуття автобуса туристи уточнюють, подзвонивши супроводжуючому.

 

2. Поїздка в найбільший Парк розваг Польщі – Енерджіландія*** (10€+вх.кв.),  який можна прирівняти до «Європа Парку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерджіландія - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 60 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

Для відвідувачів: два театри і два амфітеатри, кіно 7D, показ фільмів для дітей та молоді в 3D-технології при підтримці додаткових спецефектів.

В парку  зони різної тематики та різної складності відповідно віку та інтересів:

Для найменших  «Байколандія», де Ви потрапите в світ казок. Це і віденська карусель «Сіссі», містичні води «Острів скарбів» або «Джип-сафарі», «Земля карликів». https://energylandia.pl/atrakcje/bajkolandia/

Для родини, де вся сім`я проведе незабутні моменти на найбільшому в Польщі Roller Coasteach, прийме участь у розвагах на воді. https://energylandia.pl/atrakcje/strefa-familijna/

-  Екстрим, який є раєм для любителів адреналіну, такі як гірки: Майя і Вікінг, «Apocalipto» або могутній маятник «Ацтек Swing» та ін.. https://energylandia.pl/atrakcje/strefa-ekstremalna/

  Для гостей, які втомилися, є місця відпочинку та відновлення. У вашому розпорядженні 15 ресторанів, зокрема «Таверна», «Скандинавія» та ін..

-Аквапарк – працює, якщо температура повітря вище як +21гр. тут Ви зможете поплавати, позагаряти та відвести душу на водних атракціонах. https://energylandia.pl/atrakcje/water-park/

- Аквалантік – новинка 2021р - https://energylandia.pl/atrakcje/aqualantis/

Парк відкритий -http://www.gryntour.lviv.ua/pages/view/709.html

 - та багато ін..цікавинок….

3. Поїздка в Закопане (15€) - зимову столицю Польщі, а також екологічно чисту відпочинкову зону, яка приймає туристів цілорічно. Тут Ви зможете побачити мальовничі краєвиди польських Татр, відчути неповторний колорит місцевих жителів (гуралів), побачити деревяну архітектуру.

Огляд панорами Татр із вершини гірського хребта між горами Поляна Шимашкова та Губаловка (Папська дорога). Тут Ви зможете факультативно покататися на возах, запряжених кіньми, скутерах, посидіти в колибах, милуючись краєвидом Татр, купити сувеніри. На г. Поляна Шимашкова ми піднімаємося крісельним витягом, а з г. Губаловка спускаємося фунікулером (вх.кв на витяги оплачуються додатково).

Вільний час. Пропонуємо провести на гуральському базарі під г. Губаловка. Тут Ви зможете придбати сувеніри, купити гуральський сир (ощипек) і побачити багато цікавинок, а також прогулятися центральною вулицею Закопане - Крупувки. Тут Ви зможете відвідати магазини, посидіти в гуральських колибах біля палаючого багаття, послухати гуральську музику та зїсти оригінальні гуральські страви. А на любителів солодощів чекають цукерні.

13:30- Переїзд на Буковину Татранську/Бялку Татранську (10€)Пропонуємо відвідати на вибір (право вибору за керівником):

1) Термальний комплекс «Terma Bania» (вх.кв. оплачуються дод.), який відкритий в 2011 р. Рекреаційні басейни для дорослих та дітей, водні гірки, тиха зона, саунаріум, який складається із 5 видів саун в т.ч. відкриті сауни «Лазні», SPA-центр - 8 процедурних кабінетів, VIP-зона та ін. (https://www.termabania.pl/terma)

2) Водний комплекс «Терма Буковинька» (вх.кв. оплачуються дод.): 12 басейнів - шість критих і шість відкритих, наповнених водою з термальних джерел із глибини 2500 м , температура -28-36° С(www.termabukowina.pl)

Збір групи. Повернення до Львова (година виїзду уточнюється у супроводжуючого).

Повернення до Львова вночі після 24:00. 

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

1. Проживання: 1 ніч в готелі 2*, 3*. 

2. Харчування - сніданок.

3. Транспортне обслуговування згідно програми.

4. Послуги гіда.

5. Супровід керівника.

 

 1. Екскурсії та вхідні квитки в музеях та замках, вхідні квитки: в  Аквапарках, термальних 

басейнах, в Парку розваг «Енерджіландія».

 2. Факультативні програми Мекскурсії.

 3. Особисті витрати та проїзд в громадському транспорті.

 4. Оплата витягів та фунікулерів.

 5. Візова підтримка

 6. Медичне страхування (5)

УВАГА!!! 

                       ТУРИ ДЛЯ тих,  ХТО зробив щепленя вакцинами: FaizerModernaAstra і JonsonДіти до 11.99рр. в супроводі вакцинованих батьків можуть подорожувати без щеплення.

 * -  На виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата.

** - дана факультативна програма бронюється та оплачується разом із бронюванням та оплатою туру.

*** Вартість квитків в Парк розваг Енерджіландія:

1.    З пятниці до неділі:

- При групі більше 15 чол.: дор.- 139 zł , діти зросту до 140см -  89 zł;

- При групі менше 15 чол.: дор.- 170,05 zł , діти зросту до 140см -  94.05 zł. )

2. З понеділка по четвер  в несвяткові польські дні:

При групі не менше 10 чол.:

          - Діти від 3 до 6 рр. – 49 зл.

            - Діти від 7 до 13 рр. - 69 зл.

            - Діти від 14 до 16 рр. - 79 зл.

            - Діти від +16 рр. – 109 зл.

            - Дор.- 119 зл.

!!! Дана вартість квитків зберігається, при умові  бронювання та оплаті разом із туром й дійсна до 31.10.21 р.

 УВАГА!!! Гарантований аванс на екскурсії.

• Гарантовані аванси запроваджено в інтересах справжніх туристів з метою забезпечення їх вибором якнайбільшої кількості гарантованих екскурсій та для запобігання використання турів з не туристичною метою.

• Гарантований аванс буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.

• У разі не замовлення жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається. 

ПРИМІТКИ!!!

·         Фірма залишає за собою право змінювати графік поїздок у міру комплектації групи.

·         Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

·         Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

·         У вільний час автобусне обслуговування не передбачено.

·         Мінімальна кількість для проведення факультативних екскурсій 15 чоловік.

·         Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

·         Туристи, які подорожують одні, можуть бути розселені в 2-х чи в 3-х місних номерах.

·         Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю!

·         Туроператор не несе відповідальність за погодні умови та проходження кордонів в РП  в умовах COVID -19  (достовірність тестів, сертифікатів вакцинації та ін.), а також прямих заборон  від МОЗ в умовах COVID -19, які можуть вплинути на виконання програми туру .

 

                 При замовленні туру ціна та програма підлягають уточненню.

Оплата здійснюється в національній валюті по  курсу на день оплати.

Skype: gryntour -   Анна Володимирівна   
 


Додатково по даній категорії

01.03.2023 - «ENERGYLANDIA» - тур вихідного дня.
23.02.2023 - Прайс цін 2023р - Парк Розваг «ENERGYLANDIA»
10.01.2023 - «ENERGYLANDIA»-шкільні групи.
04.02.2022 - «Енерджіландія» - найбільший парк розваг Польщі.
22.05.2021 - «ЗІРКИ ЄВРОПИ» (Відень-Париж-Амстердам-Дрезден)
10.05.2020 - Прочанський тур в Ізраїль: Сторінками Біблії
21.11.2019 - Мить Парижа та Парк Розваг Енерджіландія
13.01.2019 - Парк розваг «ENERGYLANDIA» - польський «ДІСНЕЙЛЕНД»

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam