Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 67
Коментарі: 0
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Камянець-Подільський, Чернівці + Бакота
Екскурсійні тури. : 1495 грн.

автобусДати виїздів на 2020 р.: 18.09, 25.09, 02.10, 09.10, 16.10, 23.10, 30.10

3 дні / 2 ночіКАМЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, ЧЕРНІВЦІ + БАКОТА КАМЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, ЧЕРНІВЦІ + БАКОТА КАМЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, ЧЕРНІВЦІ + БАКОТА КАМЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, ЧЕРНІВЦІ + БАКОТА

Краса Поділля, мальовничі каньйони річок, печери, нездоланні фортеці,

круїз на теплоході, чекають на Вас під час туру

"Камянець-Подільський, Чернівці + Бакота"

 

1 день:

 Виїзд зі Львова (08:00) – Чернівці (обід, екскурсія університетом та містом, вільний час та вечеря) – Кам’янець-Подільський (поселення в готель о 21:30).

2 день:

Сніданок і виїзд (08:00) – Кам’янець-Подільський (екскурсія по старому місту та фортеці, обід) – Бакота (огляд панорам та скельного монастиря) – К.-Подільський (вечеря, повернення в готель о 20:30).

3 день:

Сніданок і виїзд (08:00) – круїз на кораблі по каньйону Дністра – Хотин (екскурсія по фортеці) – Кривче (обід) – Більче-Золоте (огляд печери) – Львів (повернення о 23:00).

 

Детальний опис екскурсійних обєктів:

 

Чернівці. По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур.

Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину Юнеско. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.

Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде "Алея зірок" - майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. "пяна" церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.).

Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!

 

Хотин. Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запамятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.

 

Бакота. Надзвичайно гарне місце на березі річки Дністер, що знаходиться на місці села Бакота, колишньої столиці Пониззя, котре затопили в 1981р. під час побудови Новодністровської ГЕС. Зараз тут знаходиться Михайлівський монастир та можна оглянути чудову панораму Подільських товтр. Тутешній клімат, за свідченнями науковців, аналогічний ялтинському.

 

Круїз по Дністру. Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику "Подільські Товтри", і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запамятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.

 

Камянець-Подільський. Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних памяток. Камянець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю памяток в Україні.

На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

 

Більче-Золоте. "Наддністрянська Помпея", саме так називають печеру Вертебу, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох вона не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, в ній зажди однакова температура +11 градусів. Дуже цікавим є лабіринт "Камяна Соломка", поверхня його стелі вкрита густими заростями сталактитів довжиною 10-12 см.

Вертеба гостинно запрошує Вас до першого в Україні та світі підземного музею археології, трипільської культури та епохи неоліту, в ньому можна оглянути діораму з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок.

 

* * 

 

ВАРТІСТЬ туру: 1495 грн./особа.

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання у комфортних 2-х місних номерах зі зручностями у номері, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних обєктах, страхування на час подорожі.

ДОДАТКОВО оплачуються: вхідні квитки в музеях і харчування.

      Вартість вхідних квитків:

- Чернівецький університет (загальний, пенсійний - 60 грн/особа; студенти, учні - 20 грн/особа);;

- Хотинська фортеця (загальний, пенсійний - 70 грн/особа, студенти і учні - 35 грн/особа);

- Національний парк "Подільські Товтри" (дорослі, студенти - 20 грн/особа; діти 6-12 років - 10 грн/особа; діти до 6 років - безкоштовно);

- круїз на кораблі по каньйону Дністра (загальний - 120 грн/особа, діти до 6 років - 100 грн/особа);

- Камянецька фортеця (загальний, пенсійний - 60 грн/особа, студенти і учні - 40 грн/особа);

- печера Вертеба (загальний, пенсійний, студентський - 25 грн/особа, учні - 20 грн/особа).

     Харчування:

Сніданок в 1-й день - можна поснідати під час стоянки автобуса в с. Ямниця, або взяти з собою канапки.

Обід в 1-й день - відбувається в ресторані "Київ" міста Чернівці. Пропоноване меню: салат зі свіжих овочів з олією, зупа з фрикадельками, ескалоп в сметанному соусі з рисом, хліб, компот. Вартість 85 грн./порція.

Вечеря в 1-й день відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Чернівці.

Сніданок в 2-й день - відбуватиметься в Камянці-Подільському в ресторані "Ешер". Меню: млинці з куркою та сиром, сметана, джем, круасан зі згущеним молоком, чай/кава. Вартість сніданку 95 грн./порція.

Обід в 2-й день - відбувається в ресторані Камянця-Подільського. Меню: салат овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, мясо по-французьки, хліб, узвар. Вартість: 85 грн.

Вечеря в 2-й день - відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Камянець-Подільського.

Сніданок в 3-й день - відбуватиметься в Камянці-Подільському в ресторані "Ешер". Меню: яєшня-скрембл, шинка, огірок, сир український, масло, джем, хлібні булочки, круасан зі згущеним молоком, чай/кава. Вартість сніданку 95 грн./порція.

Обід в 3-й день - відбувається в кафе с. Кривче. Меню: салат з капусти, борщ з пампушками, картопляне пюре з курячою відбивною, узвар. Вартість 75 грн./порція.

Альтернативних закладів харчування поруч нема.

Вечеря в 3-й день - можна повечеряти під час стоянки автобуса в кафе "Зупинка" в с. Озерна (дешево і смачно) або взяти з собою канапки.

 Додатково по даній категорії22.09.2020 - Сербські мотиви
11.09.2020 - Сиро-Винний тур Закарпаттям
11.09.2020 - Карпатський трамвай і скелі Довбуша
10.09.2020 - Оксамитовий відпочинок у Болгарії (сімейний відпочинок)
10.09.2020 - Релакс-тур -Термальне Закарпаття-
10.09.2020 - Озеро Синевир та водоспад Шипіт
09.09.2020 - Гуцульські Карпати + Буковель
21.05.2020 - Одноденна поїздка: Старосільський замок - Свірзький замок - Пятничанська
02.05.2020 - Календар щоденних заміських одноденних екскурсій по Україні
10.02.2020 - ВИХІДНІ у ПОЛЬЩІ (3дні/1ніч)

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam