Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 72
Коментарі: 0
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Сербські мотиви
Екскурсійні тури. : 55 €

автобусДати виїзду в 2020: 09.10, 16.10, 30.10, 13.11, 27.11

Львів-Белград-Новий Сад-Львів


Сербські мотиви Сербські мотиви Сербські мотиви Сербські мотиви

День 1

Львів

10:30 збір групи на автостоянці старого терміналу Міжнародного аеропорту "Львів".

11:00 виїзд зі Львова. Перетин українcько-румунського кордону.

Нічний переїзд.

День 2

Прибуття в Белград. Оглядова екскурсія в Белграді - життєлюбному місті гостинних оптимістів, яке впродовж тисячоліть його існування неодноразово завойовували і нищили. Сьогодні багатолюдні пішохідні вулички і величні храми, відновлені з руїн будинки, барвисті квіткові композиції, фонтани, лавочки і дитячі майданчики прикривають шрами останньої кровопролитної війни 1999 року.  Прогуляйся аристократичною вулицею Князя Михайла, заглянь у величні храми Святого Марка із початку ХХ ст. чи найбільший у Сербії храм Святого Сави,  помилуйся неймовірними панорамами злиття двох річок - Сави та Дунаю, скуштуй страви національної кухні - сербська столиця щедра на приємні враження і незабутні емоції!

Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно.

Також факультативно пропонуємо : 

-Підземелля Белградської фортеці -10/7€. Спустися в Підземелля Белградської фортеці - в місто під містом, у тисячолітні пласти історії фортеці Калемегдан, білий колір стін якої дав назву самому Белграду. Бункери з давніх часів і до Холодної війни, тунелі до берега Дунаю чи в центр міста, великі і малі печери, звивисті ходи, просторі зали з рядами колон, механізми для тортур, захопливі легенди, теорії змов і таємниці шпигунства римського, сербського, османського, австрійського періодів - це справді те, заради чого варто їхати до сербської столиці!

-Музей Ніколи Тесли -10/7€.  Спробуй на дотик електричний розряд у музеї генія, який «вигадав ХХ століття», - розташований у Белграді єдиний у світі музей Ніколи Тесли так само незвичний, як і сам винахідник, що свої відкриття знищив у вогні, адже людство не готове було їх використовувати. Тут у руках присутніх загоряються ні до чого не підключені лампи денного світла, працює копія пульта до радіокерованого човна Ніколи Тесли від 1898 року з назвою «автоматичний диявол», миготять блискавки і сипляться іскри, під стелею на півсферу проектуються різні зображення і розкривається суть дослідів науковця, завдяки якому ми маємо світло, радіо, робототехніку, люмінісцентні лампи, двигуни, сонячні батареї... Тут кожен може стати учасником дивовижних експериментів і повірити в незбагненні можливості людського розуму.

-Земун - місто в місті 12/7€. Відвідай один із найколоритніших районів столиці Земун - сербське містечко із угорським присмаком, основною домінантою якого є Вежа тисячоліття, споруджена 1896 року до річниці віднайдення батьківщини угорським народом. Саме тут розташований один із найстаріших храмів Белграда - церква Св. Миколая, а ще - численні дзвінниці католицьких костелів, не характерних для загалом православної Сербії, площа Магістрату і Головна вулиця, стійкий запах фруктів, риби і міцної кави з відкритих вікон, улюблена для туристів та місцевих набережна із затишними кафанами, ресторанами і їхніми просторими терасами, з яких відкривається мальовнича картина: безліч квітів, благородні лебеді та хвильки Дунаю...

Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія в м.Новий Сад 35€. Культурна столиця Європи -2021 Новий Сад - місто з європейським шармом і сербською душею, місто численних храмів і студентських клубів, яке з легкої руки австрійської імператриці Марії Терезії 1748 року отримало латинське імя Neoplanta, що сербською звучить як «новий сад». Від того часу, коли тут був осередок сербської культури, а також важливий торговий центр XVIII-XIX ст., залишилися школи й університети, гімназії й бібліотеки, розкішні камяниці та перший Сербський національний театр. Удосталь находившись містом із незвичною історією, відпочинь у одній із знаменитих кафан, де полюбляли поговорити про життя Альберт Айнштайн із дружиною-сербкою...

Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно.

Також факультативно пропонуємо : 

Петроварадинська  фортеця 12/7€.  Скористайся нагодою без бою зайти до Петроварадинської фортеці - найкраще збереженої оборонної споруди на Дунаї, що вистояла на бурхливому перехресті численних воєн поблизу міста Петроварадин - «міста на скелі, міцній, як віра». Сьогодні фортеця - це місце паломництва для тих, хто вміє по праву оцінити генія інженерної думки ХVІІІ століття: тут на площі 112 гектарів - фортеця, низка колишніх казарм і бастіонів, башта з годинником, підземні військові галереї завдовжки понад 16 кілометрів на чотирьох рівнях, ідеальна панорама на тихоплинний Дунай та місто Новий Сад - уява посвячених у військове мистецтво малює неймовірні сюжети відваги і героїзму, якими неможливо не захоплюватися!

Збір групи . Нічний переїзд у Львів. 

День 4

Прибуття до Львова орієнтовно о 12:00.

 

Вартість туру

 

55€*

 

 *При купівлі екскурсії в Новий Сад 35€

У вартість туру входить:

 • проїзд автобусом єврокласу;
 • проживання у готелях 2-3*;
 • харчування - сніданки в готелях;
 • супровід керівника групи;
 • оглядові екскурсії згідно програми туру;
 • медична страхівка (*якщо вік туриста перевищує 64р.,- передбачена доплата 3€/день).

У вартість туру не входить:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
 • особисті витрати;
 • курортний збір в готелях від 1 до 3 євро (оплата на місці);
 • при груповому бронюванні дітей/студентів потрібно забронювати обовязково екскурсію + одну додаткову:

Важлива інформація:

 • туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку;
 • туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
 • туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
 • мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб;
 • під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено;
 • фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • закордонний паспорт дійсний не менш ніж 90 днів після повернення з туру

 


 


Додатково по даній категорії06.10.2020 - ЯВОРІВСЬКЕ РОЗТОЧЧЯ+Ведмежа столиця Львівщини
01.10.2020 - Гавареччина та Підлисся
24.09.2020 - У пошуках дива-Македонія
23.09.2020 - НА ГОСТИНУ ДО БІЛИХ ХОРВАТІВ (Придністерська Хобітанія)
11.09.2020 - Сиро-Винний тур Закарпаттям
11.09.2020 - Карпатський трамвай і скелі Довбуша
10.09.2020 - Оксамитовий відпочинок у Болгарії (сімейний відпочинок)
10.09.2020 - Релакс-тур -Термальне Закарпаття-
10.09.2020 - Озеро Синевир та водоспад Шипіт
09.09.2020 - Гуцульські Карпати + Буковель

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam