Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1143
Коментарі: 6
Головна  Кращі    Популярні   Список  
НА ГОСТИНУ ДО БІЛИХ ХОРВАТІВ (Придністерська Хобітанія)
Екскурсійні тури. : від 375 грн.

автобусДати виїзду: під запитНА ГОСТИНУ ДО БІЛИХ ХОРВАТІВ (Придністерська Хобітанія)

НА ГОСТИНУ ДО БІЛИХ ХОРВАТІВ

Заміська одноденна поїздка

Вартість на особу при групі не менше:

4-5чол

6-7чол

13-15чол

625 грн.

425 грн.

375 грн.

 

Виїзд зі Львова: 07.30 год.

Прибуття до Львова: орієнтовний час о 20.30.

Їдемо: у Миколаїв (Стільсько)-огляд печерного комплексу білих хорватів, в Дуброву - огляд печерних комплексів з каменем-диравцем, в Розгірче - огляд скельного монастиря.

По дорозі за бажанням, якщо час дозволить, можна заїхати:

-на бананову ферму(вх.кв. за дод.плату)

або

-інтерактивний музей народної медицини - Дідова аптека -, що в Миртюках, де можна спробувати все на дотик, запах і смак та в чайній кімнаті продегустувати карпатський чай і посмакувати унікальними настоянками та сиропами на плодах, цілющих травах та високогірних коріннях

Львівщина - чудовий край із своїми мальовничими краєвидами, казковою природою з її гірським ландшафтом (Карпатами). Вона манить до себе мандрівників із різних куточків світу.

Вартує лише один раз приїхати на Львівщину і ти закохаєшся в цей казковий край. Львівщина - це не лише чудове природне багатство, а й величезна кількість історико-архітектурних памяток України, багато з яких під охороною Всесвітньої Спадщини Юнеско.

Миколаїв. Місто Миколаїв розташоване неподалік від річки Дністер. Засноване 20 лютого 1570 року і назване на честь сандомирського хорунжого, секретаря короля Сигізмунда ІІ Августа і старости дроговизького Миколи Тарла.

В урочищі Лиса (Чорна) гора на околиці міста розташовані витесані у вапняково-піщаних породах печерні комплекси (VIII-XV ст.), які колись належали до тогочасного міста-мегаполісу Стільська

На території Миколаївського району відомо 15 поселень епохи енеоліту (III тис. до н. е.) поблизу сіл Більче, Верин, Гірське, Криниця, Крупсько, Прийма, Раделичі, Рудники та Тростянець. До І тисячоліття нашої ери на території району відноситься 9 поселень поблизу сіл Верин, Заклад, Крупсько, Рудники та Тужанівці та два скарби римських монет у Стільсько та Миколаєві.

За один день все побачити не реально, але багато чого ми зможемо Вам показати.

Стільсько. Хто знає, що саме тут Хорватія бере початок своєї історії. Це місце вперше згадується в найвідомішій давньоруській хроніці - Повісті минулих літ, як столиця Великої (Білої) Хорватії, про неї повідомив імператор Візантії Костянтин Багрянородний в X столітті у своїй книзі - Про управління імперією -, де зазначив, що - хрещені далматинські хорвати походять від нехрещених хорватів, які живуть за горами Угорськими - (тобто у Північному Прикарпатті), а потім після занепаду цієї держави на теренах Прикарпаття, вже як Резиденція Галицької.

Стільське городище, є найбільшою памяткою давньословянської історії та культури зі всіх аналогічних на європейському континенті, яке розкинулося на 200 кв.км.  Воно складається зі скель, печер, жертовників, підземних лабіринтів. УVIII-Xст. Укріплення Стільського городища охоплювали 250га і є найбільшими зі всіх аналогічних давньословянських місць такого типу, довжина оборонних стін, що оточували місто кількома поясами становить 10 км. У центральній частині столиці розташовувався дитинець - князівська фортеця. Осередки язичницького, а згодом християнського культу білих хорватів виявлені в Миколаєві, Стільську, Дуброві, Ілові. Весь унікальний комплекс є не пересічною памяткою давньої української історії та культури.

Дуброва

Одне з найгарніших місць на Опіллі, т.з. - Український Хоббітон, який розташований  на річці Колодниця за декілька кілометрів від центру Стільського городища, це осередок язичницького культу (VIII-X ст.), який складається із видовбаних у піскових породах печер та храмів. Окрасою цього місця є велетенський камінь Диравець або Столовий камінь, який  має вапняково-пісковикове походження, названий так через наявність в ньому на скрізного отвору або ж через рівну як стіл, горизонтальну його поверхню - столовий, який за припущеннями вчених служив для відправляння обрядів у дохристиянський час. Цікавими є також кімнати -печерки, які в давні часи були житлом для служителів язичницького культу, а служать місцевим мешканцям для зберігання продуктів на зиму.

Розгірче

Карпатське село, розташоване в долині річки Стрий, відоме з 1460 року. На південно-східній околиці села розташований скельний монастир, перші згадки про який відносяться до другої половини XV ст. Імовірно, розбудовувався в XIII-XIV ст. Монастир є унікальним двоярусним печерним комплексом, на першому ярусі якого колись були видовбані в скелі-пісковику житлові і господарські споруди, а на другому була монастирська церква. Скелі використовувалися ще в язичницькі часи, про що свідчать сліди на скелях, а також виявлене тут у 1990 р. Землеробське поселення на городищі VIII-VII ст. до нашої ери. Від монастиря відкривається чудовий краєвид на навколишні хребти Сколівських Бескидів та річку Стрий.

 

У вартість входить:

У вартість не входтиь:

Що взяти в дорогу:

-проїзд за маршрутом на машині/мікроавтобусом

-супровід

 

-екскурсійне обслуговування та вхідні квитки в екскурсійні обєкти

- медичне страхування

- харчування

- плащ-дощовик або куртка

- зручне взуття

- довгі штани

- легкий головний убір

- сонце захисні окуляри

- пляшка з водою

- Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

- Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися НЕ будуть

- Турист несефінансову відповідальність за псування майна автобуса.

- Фірма залишає за собою право змінювати графік поїздок у міру комплектації групи. 

Вартість вхідних квитків та екскурсій може змінюватися, залежно від політики керівництва екскурсійних обєктів!

При замовленні туру ціна та программа підлягають уточненню.

Оплата здійснюється в національній валюті по комерційному курсу на день оплати.


Додатково по даній категорії06.10.2020 - ЯВОРІВСЬКЕ РОЗТОЧЧЯ+Ведмежа столиця Львівщини
01.10.2020 - Гавареччина та Підлисся
24.09.2020 - У пошуках дива-Македонія
22.09.2020 - Сербські мотиви
11.09.2020 - Сиро-Винний тур Закарпаттям
11.09.2020 - Карпатський трамвай і скелі Довбуша
10.09.2020 - Оксамитовий відпочинок у Болгарії (сімейний відпочинок)
10.09.2020 - Релакс-тур -Термальне Закарпаття-
10.09.2020 - Озеро Синевир та водоспад Шипіт
09.09.2020 - Гуцульські Карпати + Буковель

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam