Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як вплинула криза на ваші плани відпочинку?

- як відпочивав так буду
- все одно поїду
- змінив місце відпочинку
- навіть і не збирався відпочивати
- відмовився від поїздок
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 980
Коментарі: 1
Головна  Кращі    Популярні   Список  
РІЗДВЯНІ САМОЦВІТИ ЗАКАРПАТТЯ (3 дні/2 ночі)
Різдво : від 2850 грн.

 Різдвяні самоцвіти Закарпаття!!!

Львів-Плай-водоспад Шипіт-о.Синєвир-Міжгіря-Іза-Вечорниці-замок Паланок-Чинадієво-Львів

Дати виїзду: 05.01.21-07.01.21Різдвяні самоцвіти Закарпаття Різдвяні самоцвіти Закарпаття Різдвяні самоцвіти Закарпаття Різдвяні самоцвіти Закарпаття

1-й

05.01

 

Вівт.

6.00 -  виїзд зі Львова.

По дорозі зупинка на сніданок (факультативно).

При бажанні, в с.Плавє, можна піднятися на гору крісельним витягом в гірськолижному комплексі «Плай» (вх..кв.на витях за дод.плату).

Переїзд у с.Пилипець – високогірне село, яке розташоване на висоті 700-750 м  над рівнем моря. Через село течуть річка Плошанка, потоки Пилипчик та Студений. Пилипець вперше згадується в письмових джерелах в 1463 році, але тоді він мав назву Верпелепець. За легендою, назва походить від засновника Пилипця, вівчаря Пилипа з наголосом на першому складі. Пилипець входить в трійку найбільших сіл Міжгір`я.

Водоспад Ши́піт (30 грн./чол.., діти до 10р. безкоштовно) чудо природи в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, при підніжжі гори Гемби. Розташований у глибокій ущелині річки Пилипець (притока Репинки, басейн Тиси), у межах Міжгірського району Закарпатської  області.  Вода спадає численними живописними каскадами, чаруючи погляди туристів. Свій початок струмок бере на високих Боржавських полонинах, звідки по глибокій ущелині несе нам свіжість і прохолоду.

Відвідування оздоровчих чанів на травах на березі річки. (малий чан до 6 чол. - 650грн./год., великий чан до 9 чол. - 850грн./год.). – Бронюється та оплачується разом з туром!!!

Обід (факультативно – 130 грн.)

При бажанні можна піднятися на гору Маковицю (вх..кв.на витях за дод.плату-100грн./ос.)

При умові сприятливої погоди та якщо дозволить час, піший похід до озера Синевир (вхід на територію парку за дод.плату: дор. - 30грн., діти - 15грн.) - є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів,  середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 22-24 м. Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1—2 метри озера.

Озеро утворилося в результаті потужного зсуву, спричиненого землетрусом близько 10 тисяч років тому. На висоті 989 м гірські кам`янисті породи стали на шляху швидкого струмка, утворивши греблю і повністю перегородивши вузьку долину. Улоговина, що при цьому виникла, заповнилася водою трьох гірських струмків.

Переїзд до готелю. Поселення.

Ночівля.

2-й

06.01

Сер.

Сніданок. Відвідування термального комплексу «Жайворонок» в Берегово (новий термальний басейн "Жайворонок" у Берегові, вх..квитки за дод.плату: загальний, студенти - 220 грн, пенсіонери за віком - 170 грн, діти від 120 до 150 см - 110 грн, діти до 120 см - безкоштовно, оренда шафки - 20 грн.).

Переїзд у м.Іза. Ізу вважають столицею лозоплетіння  на Закарпатті. Зародився цей промисел в кінці XIX століття. Проїжджаючи центральною вулицею села майже біля кожної хати можна побачити справжні витвори мистецтва із лози: столи, стільці, крісла-гойдалки, етажерки, тумбочки, вази...

Огляд фермерського господарства ОСГ «Бараново». Дегустація сиру

(дор.- 70 грн., діти –40грн.) 3 видів сиру, напої на вибір: вино, чай, кава, узвар, йогурт, кефір. Ознайомлення із виробництвом сиру

Вільний час.                  

18.00 - Відвідування СВЯТВЕЧОРА (за дод.плату: дор.- 850 грн.,  діти - 650 грн.) -  Зустрічає Вас газдиня біля воріт із частуванням. Вам розкажуть оповідь про опришків – закарпатських  «Робін Гудів», Мукачівський замок,  про пушку, яку змайстрував опришок Питня та про саму колибу, яка збудована  так само як сотні років  тому із дерева, заліза та каменю. Вас запросять в колибу до столу навколо ватри, яка горить посередині колиби, подадуть смачну СВЯТУ ВЕЧЕРЮ (12 страв). Ви станете учасником даного дійства та ознайомитеся із звичаями цього краю. На Вас чекають ворон та багато незабутніх вражень. Бронюється та оплачується разом з туром!!!

Повернення до готелю.  Ночівля.

3-й

07.01

Четв.

Христос народився!!!

Ранній сніданок. Виселення. Переїзд в Мукачево. Мукачево - місто, яке виникло на перехресті історично сформованих торгових шляхів, поєднує в собі різновид культур, традицій. Назва міста походить від угорського слова «munkás», що означає «працьовитий» або «працівник». Понад 1100 років минуло з часу першої  письмової згадки про місто. В літописі Аноніма «Діяння угорців» зазначено про перехід 896 року угорського вождя Алмоша (Арпада) через Карпати й захоплення Мукачева, де він 40 днів святкував перемогу. Тут залишився Австро-Угорський архітектурний спадок. Міська ратуша із сторічним годинником, каплиця святого Йосипа ХІVст., білий палац князів Ракоці та гордість міста Замок «Паланок», який височить на Замковій горі на вершині 68-ми метрового згаслого вулкану на західній околиці міста (визначна історична памятка ХIV - ХVIII ст.). Ще в давнину замок вважали неприступною фортецею. За володіння ним сперечалися королі і князі. Сьогодні це архітектурно-історична пам`ятка ХIV - ХVIII ст - музей, який милує око багатьом туристам, знаходиться на вершині 68-ти метрового згаслого вулкану на західній околиці міста 

Відвідування найромантичнішого замку на Закарпатті - замку  «Паланок» (екскурсія-300грн./група, вх.кв.дор.- 50 грн., студенти та пенсіонери -40грн. діти до 14р.- 30 грн).

Обід (факультативно – 150 грн.).

Якщо дозволить світловий день!!! В 12 км від Мукачево в долині р.Латориця розташоване містечко міського типу Чинадієво, до ХХст. назва якого була  Сент-Міклош (Святий Миколай). Саме тут на території санаторію «Карпати», знаходиться перлина Закарпаття, спадок німецьких графів Шенборнів - замок для полювання із вражаючою архітектурою, в якій гармонійно переплелися неоготика та  ренесанс. Оригінальність його ще в тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 кімнати (кількість тижнів у році) і 12 входів (кількість місяців у році)... (вх.кв.дор.- 20 грн.,діти - 15 грн).

 

Прибуття до Львова. Прощання.

 

Вартість на особу: 2850 грн

Доплата за одномісний номер – 850 грн.

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

1. Зустріч на вокзалі;

2. Проживання 2 ночі в готелі (2*,3*) в номерах із усіма зручностями;

3. Харчування – 2 сніданки;

4. Транспортне обслуговування згідно програми;

4. Екскурсійний супровід;

1. Вхідні квитки та екскурсії в музеях та  замках.

2. Харчування ( об., веч.)

3. Вечорниці, дегустації, чани, термали  та витяги

4. Медичне страхування.

Знижки для дітей:
- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні – безкоштовно (на одному ліжку з батьками) – 750 грн.;

- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, з окремим місцем в автобусі, без окремого місця при проживанні, знижка від загальної вартості туру - 550 грн;

- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі, з окремим місцем при проживанні, знижка від загальної вартості туру - 750 грн;

- Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 200 грн.

 

УВАГА!!!

·         Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

·         Фірма залишає за собою право вносити зміни в програму, обєднати схожі програми чи змінити дату виїзду/приїзду, а також заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

·         У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.

·         Мінімальна кількість для проведення факультативних програм та виїзних екскурсій  25 чоловік.

·         Туроператор не несе відповідальності за затримки на дорогах та черги, повязані з заторами на дорозі, поганою дорогою, непогодою!  

·         Туроператор не несе відповідальність за погодні умови та на дозволи на подорожі від МОЗ в умовах COVID -19, які можуть вплинути на виконання програми туру .

·         Вартість  вхідних квитків та екскурсій може змінюватися, залежно від політики керівництва екскурсійних об’єктів!

 

  !!! При групових замовленнях передбаченні знижки!!!

                       Skype: gryntour,                                                        gryntour1

                        

Ціни подані на 30.11.2020.

При замовленні МАРШРУТ І ВАРТІСТЬ належать уточненню

 


 


Додатково по даній категорії

14.12.2019 - РІЗДВО в КАРПАТАХ та ЛИЖІ (6 дн./5ноч.)
22.09.2019 - Закарпатське Різдво
20.09.2019 - РІЗДВО 2020 у ЛЬВОВІ для індивідуалів (3дні/2ночі)
05.11.2018 - РІЗДВО у ЛЬВОВІ для груп (4дні/3ночі)

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam