Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 450
Коментарі: 2
Головна  Кращі    Популярні   Список  
ТРИМІСТО: БОРИСЛАВ, ТРУСКАВЕЦЬ, ДРОГОБИЧ
Екскурсійні тури. : - 550 грн./ос

ТРИМІСТО: БОРИСЛАВ, ТРУСКАВЕЦЬ, ДРОГОБИЧ

Заміська одноденна автобусна екскурсія.

Дата виїзду: 27.02.,06.03., 20.03.,…Тримісто Тримісто Тримісто Тримісто Тримісто

Вартість на особу при групі не менше 6 - 7 чол.: - 550 грн.

У вартість входить:

  1. Проїзд по маршруту автобусом
  2. Супровід

                        У вартість не входить:

1.       Проїзд по маршруту автобусом

2.       Супровід - екскурсійний

3.       Факультативи

4.       Страхування

 БОРИСЛАВ  – місто нафти та озокериту. Ще на початку 19 ст. тут виникли перші нафтові копальні. Уже на початку ХХ століття місто добувало 1/20 всієї світової нафти!

Радимо відвідати:

·         Музей нафтової і газової промисловості України – тут ви можете послухати захоплюючу історію виникнення української Каліфорнії і дізнатися місцеві легенди про нафту. (за дод плату вх..кв.). !ДО ЗАВЕРШЕННЯ КАРАНТИНУ МУЗЕЙ НЕ ПРАЦЮЄ!

  • Нафтова свердловина №298, відома у всьому світі, як «Оіл Сіті».

·         Особливої уваги у м. Борислав заслуговує церква св. Анни. Саме тут зберігаються понад тисячі мощів різних святих, звезених з цілого світу. Вони допомагають віруючим в їхніх проханнях і потребах.

 

ТРУСКАВЕЦЬ -  Українська здравниця, неповторна перлина Прикарпаття стоїть на родовищі природних джерел мінеральних вод, цілющі властивості яких застосовуються для лікування та профілактики багатьох захворювань. Саме завдяки родовищам мінеральних вод курорт Трускавець здобув славу як в Україні, так і за кордоном, як місце здоровя і унікальний бальнеологічний курорт, подібного якому немає у всьому світі. У місті діють 25 джерел, проте найбільше використовують води із 14-ти, зокрема «Нафтусю»«Юзю», «Броніславу», «Марію», «Софію», «Анну», «Барбару».

      Пропонуємо:

·         Прогулятися чудовим містом-парком, навідати джерело, яке в народі називають, джерелом  «молодості та краси» із унікальною омоджуючою  водою «Юзя»» та в центральному бюветі мінеральних вод продегустувати  лікувальну мінеральну воду “Нафтуся” і не тільки.

·         Відвідати дельфінарій «Оскар» (за дод.плату вх..кв. - 220-270 грн./чол.)

·         Відвідати  музей митця світової слави Михайла Біласа (за дод.плату: екскурсія – 60 грн., вх. кв.: дор.- 30 грн., діти – 15 грн.).  Його руками ткалися килими, верети, гобелени, ліжники, а також вишивані серветки, доріжки, подушки. Він — майстер текстильної пластики, образно виразних іграшок та декоративних квітів, автор неперевершених сюжетних панно та аплікацій. Водночас він і тонкий кольорист, "композитор кольору". Розмістився музей в одному з найгарніших будинків Трускавця, збудованому в кінці ХІХ ст. — старовинній віллі "Гопляна".

ДРОГОБИЧ. Дрогобич – вважається столицею «Галицької Каліфорнії» (нафтової Галичини), місто юності Івана Франка - світового генія, саме це місто надихало Бруно Шульца на створення всесвітньо відомих шедеврів, місто Юрія Дрогобича. Ви побачете: родинний будинку Бруно Шульца, ратушу, «вулицю крокодилів», віллу Бянки та інші будівлі.

Пропонуємо:

·         Огляд старовинної церкви Святого Юра (екскурсія - 60 грн., вх.кв.:дор.- 30 грн., діти – 10грн.), яка знаходиться під охороною Юнеско — памятка галицької деревяної архітектури кінця XV ст.— початку XVI ст., одна з найкраще збережених і відноситься до числа найкращих памяток давньої української сакральної архітектури. Збудована у XV ст., кілька разів перебудовувалася і остаточних архітектурних форм їй надав талановитий український будівничий Григорій Тесля з Дрогобича.

·         Екскурсія на солеварний завод (250 грн./група)найстаріше діюче підприємство України та одне із найстаріших у Європі. Перша згадка про солеварню датується 1250р. З цього часу вона працює безперервно біля озер соляної ропи, з яких сіль добувають випарюванням, старим дідівським способом. Саме біля цього підприємства розвинулося м. Дрогобич. ПОПЕРЕДНЬО БРОНЮЄТЬСЯ та ОПЛАЧУЄТЬСЯ при замовленні туру.

·         Театралізована екскурсія - «Таємниці підземель Дрогобицької ратуші» ( за дод. плату - 100 грн./ос., при групі не менше 20 чол.). У вартість входить:театралізована вечірня екскурсія у дворику ратуші з історії Дрогобицького магістрату; вхідний квиток на вежу ратуші; вхід у підземелля ратуші;

Повернення до Львова.

    БАНАНОВа ФЕРМА та  дегустування продукцію (замовляється та оплачується заздалегіть).

 Тут Ви побачете понад 30 видів екзотичних рослин. Найбільшою популярністю на оглядинах цього унікального саду користуються: банани, кавові дерева, лимони, лайми, кумкват та гранати. І вже близько 3 років його Бананова Ферма доводить, що така екзотика може рости і плодоносити навіть в Україні. Найбільше на Банановій фермі вирощують, звичайно, бананові дерева на Вас чекає знайомство з самим процесом догляду за таким екзотичним садом.

Вартість такої еко-прогулянки: 150 грн./ос. Утвартість входить: екскурся фермою та  дегустація продукції на 50 грн. (Для дітей – банан, печиво та лимонад, для дорослих – лікери (банановий лікер та лімончело). За бажанням можна придбати продукцію.

Прибуття до Львова.Прощання.

 

 

Харчування:

Сніданок – радимо поснідати в дома або  із собою взяти канапки.

Обід – за дод. плату (130 – 150 грн./ос.)

·         Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

·         У вільний час автобусне обслуговування не передбачено.

·         Вартість вхідних квитків може змінюватися, залежно від політики керівництва екскурсійних закладів і не залежить від туроператора.

·         Розпивання алкогольних напоїв та вживання їжі в автобусі заборонено. Для цього є відповідні локації.

·         Туроператор не несе відповідальність за погодні умови та на дозволи на подорожі від МОЗ в умовах COVID -19, які можуть вплинути на виконання програми туру .

·          

 

 


Додатково по даній категорії24.02.2021 - Велика Прогулянка - Італія + Швейцарія (10 днів/9ночей)
05.02.2021 - Легенди гуцульського краю (3 дні/2ночі)
06.10.2020 - ЯВОРІВСЬКЕ РОЗТОЧЧЯ+Ведмежа столиця Львівщини
01.10.2020 - Гавареччина та Підлисся
24.09.2020 - У пошуках дива-Македонія
23.09.2020 - НА ГОСТИНУ ДО БІЛИХ ХОРВАТІВ (Придністерська Хобітанія)
22.09.2020 - Сербські мотиви
11.09.2020 - Сиро-Винний тур Закарпаттям
11.09.2020 - Карпатський трамвай і скелі Довбуша
10.09.2020 - Оксамитовий відпочинок у Болгарії (сімейний відпочинок)

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam