Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 90
Коментарі: 0
Головна  Кращі    Популярні   Список  
VIP- тур: «КВІТИ ЗАКАРПАТТЯ»!!!
Екскурсійні тури. : від 4450 грн.

VIP- тур: «Квіти Закарпаття»!!!

Дати виїзду: 21.03.21, 03.05.2021 ….VIP- тур: «Квіти Закарпаття»!!!  VIP- тур: «Квіти Закарпаття»!!! 888 VIP- тур: «Квіти Закарпаття»!!! VIP- тур: «Квіти Закарпаття»!!! VIP- тур: «Квіти Закарпаття»!!! VIP- тур: «Квіти Закарпаття»!!! VIP- тур: «Квіти Закарпаття»!!!

 

Ціна нетто

Вартість туру на 1 особу при групі не менше 7 чол:

Розміщення в номерах: 2-х, 3-х, 4-х місних

діти до 12р.

4850грн.

4650 грн.

Добплата за одномісне розміщення: 900 грн.

 

       

1-й день

Сер.

06.30-Виїзд зі Львова. Зупинка на сніданок – (100-120 грн.)

Переїзд у с.Пилипець – високогірне село, яке розташоване на висоті 700-750 м  над рівнем моря. Через село течуть річка Плошанка, потоки Пилипчик та Студений. Пилипець вперше згадується в письмових джерелах в 1463 році, але тоді він мав назву Верпелепець. За легендою, назва походить від засновника Пилипця, вівчаря Пилипа з наголосом на першому складі. Пилипець входить в трійку найбільших сіл Міжгір`я.

Водоспад Ши́піт (10 грн./чол.., діти до 7р. безкоштовно)чудо природи в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, при підніжжі гори Гемби. Розташований у глибокій ущелині річки Пилипець (притока Репинки, басейн Тиси), у межах Міжгірського району Закарпатської  області.  Вода спадає численними живописними каскадами, чаруючи погляди туристів. Свій початок струмок бере на високих Боржавських полонинах, звідки по глибокій ущелині несе нам свіжість і прохолоду.

Відвідування оздоровчих чанів на травах на березі річки. (малий чан до 6 чол. - 1200грн./до 2-х год.). .  ЗАМОВЛЯЄТЬСЯ та ОПЛАЧУЄТЬСЯ разом з туром!!!

Переїзд до о.Синевир. Обід в колибі (150 грн./ос.).

Піший похід до озера Синевир (вхід на територію парку за дод.плату: дор. - 30 грн., діти - 15грн.) - є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів,  середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 22-24 м. Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1—2 метри озера.

Озеро утворилося в результаті потужного зсуву, спричиненого землетрусом близько 10 тисяч років тому. На висоті 989 м гірські камянисті породи стали на шляху швидкого струмка, утворивши греблю і повністю перегородивши вузьку долину. Улоговина, що при цьому виникла, заповнилася водою трьох гірських струмків.

Переїзд до готелю. Поселення.

Відвідування вечорниць (за дод.плату: дор.- 550 грн.) -  Зустрічає Вас газдиня біля воріт із частуванням. Вам розкажуть оповідь про опришків – закарпатських  «Робін Гудів», Мукачівський замок,  про пушку, яку змайстрував опришок Питня та про саму колибу, яка збудована  так само як сотні років  тому із дерева, заліза та каменю. Вас запросять в колибу до столу навколо ватри, яка горить посередині колиби, подадуть смачну вечерю та розпочнуться веселі вечорниці, де Ви станете учасниками цих вечорниць. На Вас чекають жарти, пісні, танці, музики, ворон та багато незабутніх вражень.  ЗАМОВЛЯЄТЬСЯ та ОПЛАЧУЄТЬСЯ разом з туром!!!

Поселення. Ночівля.

2-й день

Четв..

Переїзд в «Долину нарцисів» (за дод.плату: дор.-20 грн., студенти (при наявності студентського квитка) -15 грн., діти –10грн.) - це заповідник, який розташовується в урочищі Кіреші в 4 км від міста Хуст, що знаходиться центрі Закарпатської області. З 1992 р. у складі Карпатського біосферного заповідника входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО.

Поява Долини нарцисів пов`язана з льодовиковим періодом на Землі. В цілому в «Долині нарцисів» представлено 498 видів різних рослин, зокрема 15 видів квітів, які занесені в Червону Книгу, 16 видів орхідей. З легкої руки відомого ужгородського ботаніка, професора Василя Комендаря, одне із семи нинішніх чудес природи було збережене до наших часів.

З Долиною повязано багато легенд. Одна з яких говорить, коли вороги захопили Хустський замок, мешканці міста буцімто в знак покори та пошани принесли ворогам подушки, наповнені нарцисами. Втішені вороги гостинністю мешканців, переспали ніч на нарцисових подушках і не повставали, адже нарцис – квітка із отруйним запахом.

Переїзд у м.Іза. Ізу вважають столицею лозоплетіння на Закарпатті. Зародився цей промисел в кінці XIX століття. Проїжджаючи центральною вулицею села майже біля кожної хати можна побачити справжні витвори мистецтва із лози: столи, стільці, крісла-гойдалки, етажерки, тумбочки, вази…

Дегустація сиру та огляд фермерського господарства ОСГ «Бараново» (дор.- 170 грн./ос.), саме тут ви зможете побачити, як живуть мешканці цього господарства (поголівя лише овець складає 500) та яким чином виготовляється сир за найкращими традиціями закарпатського сироваріння, зможете про дегустувати 7-10 видів сиру, напої на вибір: чай, кава, узвар, йогурт, кефір або вино а тож купити цю якісну продукцію до дому, зробити фотографії із маленькими ягнятами та кіньми.

Пропонуэмо выдвыдати на вибір:

1.Оленячої ферми (за дод.плату вх.квитки: дор.-30 грн./ос.), де вирощують плямистих оленів. Оленяча ферма є постачальником важливої медичної сировини - пантокрину, який добувають з рогів тварин

2.Буйволиної ферми (за дод.плату дегустація: молочної продукції (4 види сиру, буйволиного молока, буйволиного масла, сметани, бринзи, сиру домашнього) та мясної продукції (ковбаска солугуні, домашня буйволина ковбаска, мясо буйвола, бастурма, ковбаска з мангалу, сало та вино): дор.-170 грн./ос.). Окрім того . Тут Ви побачите: буйволів, африканських страусів, павичів, декоративних качок угрі, свійських курей, фазанів — золотистих, румунських і мисливських, куропаток, конів та косуль.

Відвідування термального комплексу «Жайворонок» (за дод.плату вх..квитки: 200грн./2 год. )

Відвідування винарні вибір:

-            у винному підвалі, ознайомлення із виробництвом кращих сортів вина та дегустація (факультативно – 100 грн./ос). Тут можна придбати хороше закарпатське вино від виробника.

-            У винарні «Шато Чизар»: 6-8 видів вина – 145 грн./ос.; елітна дегустація – 240 грн./ос. (елітні вина). 

Ночівля

3-й день

Пятн.

 

Виселення. Переїзд в Мукачево. Мукачево - місто, яке виникло на перехресті історично сформованих торгових шляхів, поєднує в собі різновид культур, традицій. Назва міста походить від угорського слова «munkás», що означає «працьовитий» або «працівник». Понад 1100 років минуло з часу першої  письмової згадки про місто. В літописі Аноніма «Діяння угорців» зазначено про перехід 896 року угорського вождя Алмоша (Арпада) через Карпати й захоплення Мукачева, де він 40 днів святкував перемогу. Тут залишився Австро-Угорський архітектурний спадок. Міська ратуша із сторічним годинником, каплиця святого Йосипа ХІVст., білий палац князів Ракоці та гордість міста Замок «Паланок», який височить на Замковій горі на вершині 68-ми метрового згаслого вулкану на західній околиці міста (визначна історична памятка ХIV - ХVIII ст.). Ще в давнину замок вважали неприступною фортецею. За володіння ним сперечалися королі і князі. Сьогодні це архітектурно-історична пам`ятка - музей, який милує око багатьом туристам.

Відвідування найромантичнішого замку на Закарпатті - замку  «Паланок» (екскурсія 200 грн., вх.квитки за дод. плату:  дор.-50 грн.,пенсіонери, студенти-40 грн., діти до 14р.- 30 грн.).

 Переїзд до м.Ужгород. Місто Ужгород - одне із найстаріших міст України. Ще до IX ст. тут існував замок, який згодом перетворився на місто. Місто має багату історію, оповиту  легендами. Існує кілька версій походження назви міста, але найбільш прийнята - назва  міста Ужгород походить від назви  річки Уж (Уг), яка протікає через  місто.

За всю історію Ужгорода  місто входило до складу вісімнадцятьох держав. Очевидним є вплив різних культур на розвиток міста. До наших часів збереглося чимало храмів, будинків, парків, закладених італійцями, чехами, бельгійцями і греками.

Сьогодні Ужгород - обласний  центр Закарпатської області, найважливіший економічний, культурний, туристичний центр Закарпаття. Тут ростуть унікальні рослини  з усіх-усюд, навіть японські вишні  сакура. Архітектура старого  міста теж незвичайна  різні  стилі багатьох епох. Ви ознайомитеся із історичною частиною міста - площа Народна, губернська садиба XVIIст., пішохідна торгівельна частина, набережна річки Уж, дивовижна Театральна площа, та ін.

Відвідування ресторану – кафе «Деца від Нотаря» (5 грн./чол. за вхід). Це український екзотичний ресторан відкритий у будинку,  в  якому колись жив раніше нотаріус. Будинок викупив місцевий історик, гуморист, сатирик – Павло Чучка і в 19995р відкрив ресторан. Тут Ви не тільки скуштуєте смачну закарпатську кухню, але і отримаєте задоволення від декорацій даного ресторану. http://www.deca.uz.ua/

Якщо дозволить час, переїзд до с. Чинадієво. Огляд замку Сент-Міклош (благочинний внесок). 12 км від Мукачева, там де гори ближче підходять до річки Латориця, розташоване селище Чинадієво. Перша згадка сягає 1214р., як Сент-Міклош (угорська назва до 1944р.), в перекладі з угорського Святий Миколай. У 1264р король Угорщини Іштван дарує село Сент-Міклош магістру Аладару, королівському уповноваженому у справах до галицького князя. В кінці ХІVст. селище переходить у володіння магната Перени. А у ХVст. будується замок, створений на кшталт древніх романських феодальних твердинь, який зберігся до нашого часу.

Повернення до Львова.

Прибуття до Львова. Прощання.

         

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

1. Зустріч.

2. Автобусне обслуговування за програмою;

3. Проживання в  готелі в 2*, 3*– 2ночі;

4. Супровід.

 

1. Харчування;

2. Відвідування: чанів, ферм, дегустацій, термалів.

3. Факультативні програми;

4. Вечорниці;

5. Екскурсії замками та вхідні квитки.

6. Страхування. Обоязково!!!

 

УВАГА!!!

·         Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

·         Фірма залишає за собою право вносити зміни в програму, обєднати схожі програми чи змінити дату виїзду/приїзду, а також заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

·         У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.

·         Туроператор не несе відповідальності за затримки на дорогах та черги, повязані з заторами на дорозі, поганою дорогою, непогодою!  

·         Туроператор не несе відповідальність за погодні умови та на дозволи на подорожі від МОЗ в умовах COVID -19, які можуть вплинути на виконання програми туру .

·         Вартість  вхідних квитків та екскурсій може змінюватися, залежно від політики керівництва екскурсійних об’єктів!

 

 

Туроператор «ГРИН-ТУР»

 

 

 


Додатково по даній категорії10.03.2023 - Квіти Закарпаття-Бліц
08.02.2023 - Будапешт - мій найкращий вікенд! (на 2023р.)
25.04.2022 - МАЛОПОЛЬСЬКІ МОТИВИ (3 дн./2ночі))
02.04.2022 - ШОП ТУРИ В ПОЛЬЩУ: до Перемишля та до Жешува
11.02.2022 - У пошуках дива -МАКЕДОНІЯ! (на 2022р.)
07.02.2022 - SPA - вихідні в ХАЙДУСОБОСЛО
08.10.2021 - Вихідні у Кракові+ШОПІНГ
20.07.2021 - ВИХІДНІ у ПОЛЬЩІ (3дні/1ніч)
06.04.2021 - Дрогобич - місто солі та наскельна фортеця- Тустань
09.02.2021 - ТРИМІСТО: БОРИСЛАВ, ТРУСКАВЕЦЬ, ДРОГОБИЧ

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam