Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 89
Коментарі: 0
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Вихідні у Кракові+ШОПІНГ
Екскурсійні тури. : віж 65євро

                    автобусВИХІДНІ у КРАКОВІ+ШОПІНГ

У  програмі туру: столиця Польщікоролівський Краків, соляна перлина Польщі Велічка, незабутнє Закопане та термальні басейни, ШОПІНГ.

 Краків Краків Краків коні Сукениці вечір Ощипек Бонарка Бонарка Галерія Краковська галерія Краковська

жовтень

листопад

грудень

 22, 29

5*, 19

3*, 17

 

ВАРТІСТЬ туру

 при оплаті:

Дорослі

Діти до 12 р

БІЛЬШЕ 4 ТИЖНІВ

70

65

МЕНШЕ 4 ТИЖНІВ

75

70

 

1-й день

22:30- збір групи. 23.10 - виїзд  до Польщі. Нічний переїзд по території Польщі.

2-й день

 

Велічка+Краків

Факультативна екскурсія в соляну шахту Велічки** (10€ + вх.кв. ), яка занесена до Світової спадщини  ЮНЕСКО (www.kopalnia.pl). Скульптури, храми, гроти зроблені із солі. Унікальне підземне солене озеро – все це у Велічці.

Кілька мільйонів років тому на цій території під Краковом було величезне море. Через зміну клімату воно висохло й залишило по собі гори солі. Нині на цьому місці ціле підземне місто, що складається з девяти рівнів. Соляні шахти Велічки – одні із найвідоміших у всій Європі і можуть похвалитися віком у 700 років. Усередині на вас чекають цілі камерні кімнати, величні зали, підземні довгі переходи та загадкові коридори. І все це прикрашене скульптурами, архітектурними виробами та барельєфами із солі. Тут є підземні озера та красиві каплиці. Цікаво, що шахти Велички – єдиний гірничо-видобувний об’єкт у світі, що від самого початку й до тепер не припиняв своєї роботи. А минуло вже сотні років. За підземними покладами довжиною в 300 кілометрів можна простежити історію видобування солі. Поляки дуже пишаються цим природним об’єктом. В один голос кажуть, що не припустимо бути в Кракові й не відвідати соляні копальні Велічки.

Екскурсія на Вавельський пагорб (дор.-15, діти до 12р. - 10) - відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербець і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшановніших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні пам`ятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

 Пішохідна екскурсія по Кракову. Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс–Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел – базиліка (4), у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

Поселення.

Після екскурсії любителів шопінгу запрошуємо відвідати самостійно:

1.    Галерею Краківську. До Ваших послуг більше як 200 магазинів, супермаркет, кафе, бари.  www.galeria-krakowska.pl

2.    Найбільший в Кракові торгівельно-розважальний комплекс BONARKA CITY CENTER www.bonarkacitycenter.pl. Тут ви зможете не тільки купити брендові речі, але і гарно провести час, скуштувати смачну кухню у  затишних ресторанчиках.

3.     

Ночівля.

3-й день

 

Закопане

Сніданок. Виселення. Пропонуємо на вибір:

1. Факультативна поїздка в Закопане (15)

Закопане – зимова столиця Польщі, а також екологічно чиста відпочинкова зона, яка приймає туристів круглий рік. Тут Ви зможете побачити мальовничі краєвиди польських Татр, відчути неповторний колорит місцевих жителів (гуралів), побачити дерев`яну архітектуру та зробити ШОПІНГ на Гуральському базарі. 

Огляд панорами Татр із вершини гірського хребта між горами Поляна Шимашкова та Губаловка (Папська дорога). Тут Ви зможете факультативно покататися на возах запряжених кіньми, скутерах, посидіти в колибах, милуючись краєвидом Татр, купити сувеніри. На г. Поляна Шимашкова ми піднімаємося крісельним витягом, а з г. Губаловка спускаємося фунікулером (вх..кв на витяги за дод.плату).

Вільний час. Пропонуємо провести на гуральському базарі під г. Губаловка. Тут Ви зможете придбати сувеніри, купити гуральський сир (ощипек) і побачити багато цікавинок, а також прогулятися центральною вулицею Закопане – Крупувки. Тут Ви зможете відвідати магазини, посидіти в гуральських колибах біля палаючого багаття, послухати гуральську музику та зїсти оригінальні гуральські страви. А на любителів солодощів чекають цукерні.

13.30 - Переїзд на Буковину Татранську/Бялку Татранську (5). Пропонуємо відвідати на вибір (право вибору за керівником):

1. Термальний комплекс «Terma Bania» (вх.кв. за дод. плату), який відкритий в 2011 р. Рекреаційні басейни для дорослих та дітей, водні гірки, тиха зона, саунаріум, який складається із 5 видів саун в т.ч. відкриті сауни «Лазні», SPA–центр – 8 процедурних кабінетів, VIP-зона та ін. (www.termabania.pl)

      2. Водний комплекс «Терма Буковинька» (вх.кв. за дод. плату): 12 басейнів – шість критих і шість відкритих, наповнених водою з термальних джерел із глибини 2500 м , температура -28-36° С. (www.termabukowina.pl)

~ 17.30 - Повернення до Львова.

2. Залишитися в Кракові.  Вільний час.

     Пішохідна факультативна екскурсія «Єврейський квартал Казімеж і Подгуже» (15€).  Казімеж – це історичний єврейський район Кракова.  Малесенькі вулички, затишні дворики та площі цієї частини міста наповнені унікальною єврейською архітектурою. Назва «Казімеж» походить від короля Казімежа Великого, який заснував його. А пізніше це місце стало частиною Кракова.

Подгуже до Другої світової війни було звичайним робітничим районом на околиці. А у війну фашисти зробили із нього закрите єврейське гетто – головне місце збору євреїв для відправки в табори. Його центром була площа Згоди (сьогодні Площа героїв гетто). Саме тут відбирали «на роботи», про що нагадує меморіал в центрі площі - 70 пустих крісел, частина яких підсвічується.

УВАГА!!! Туристи, які залишилися в Кракові, можуть приєднатися до групи (при поверненні) в Мишленіцах. Час прибуття автобуса в Мишленіце туристи уточнюють, подзвонивши супроводжуючому.

Поверненя до Львова вночі після 24.00.

 

* - підвищення вартості у святкові дні на 10 євро.

 

** - ДАНА ЕКСКУРСІЯ БРОНЮЄТЬСЯ ТА ОПЛАЧУЄТЬСЯ РАЗОМ ІЗ БРОНЮВАННЯМ ТУРУ!!!

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

1. Проживання: 1 ніч в готелі. 2*, 3* 

2. Харчування – сніданок.

3. Транспортне обслуговування згідно програми.

4. Послуги гіда.

5. Супровід керівника.

 

 1. Вхідні квитки та екскурсії в музеях та  замках, Аквапарки та термальні басейни, оплата витягів та фунікулерів.

 2. Факультативні програми та екскурсії.

 3. Проїзд в громадському транспорті.

 4. Візова підтримка

5. Медичне страхування -5€.

ПРИМІТКИ!!!

·         Фірма залишає за собою право змінювати графік поїздок у міру комплектації групи.

·         Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

·         Фірма залишає за собою право заміни порядку  подачі і  часу  екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

·         У вільний час автобусне обслуговування не передбачено.

·         Мінімальна кількість для проведення факультативних екскурсій  15 чоловік.

·         Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

·         Туристи, які подорожують одні, можуть бути розселені в 2-х чи в 3-х місних номерах.

·          Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю!

 

·        Туроператор не несе відповідальність за погодні умови та проходження кордонів в РП  в умовах COVID -19  (достовірність тестів, сертифікатів вакцинації та ін.), а також прямих заборон  від МОЗ в умовах COVID -19, які можуть вплинути на виконання програми туру .

Детальніше, щодо прийнятих вакцин та хто може іхати в Польщц див. тут: http://www.gryntour.lviv.ua/news/view/219.html

https://www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-podrozujacych

 

 

При замовленні туру ціна та програма підлягають уточненню.

Оплата здійснюється в національній валюті по комерційному курсу на день оплати.

 

Skype: gryntour -   Анна Володимирів

 


Додатково по даній категорії25.04.2022 - МАЛОПОЛЬСЬКІ МОТИВИ (3 дн./2ночі))
02.04.2022 - ШОП ТУРИ В ПОЛЬЩУ: до Перемишля та до Жешува
11.02.2022 - У пошуках дива -МАКЕДОНІЯ! (на 2022р.)
08.02.2022 - Будапешт - мій найкращий вікенд! (на 2022р.)
07.02.2022 - SPA - вихідні в ХАЙДУСОБОСЛО
20.07.2021 - ВИХІДНІ у ПОЛЬЩІ (3дні/1ніч)
06.04.2021 - Дрогобич - місто солі та наскельна фортеця- Тустань
19.03.2021 - VIP- тур: «КВІТИ ЗАКАРПАТТЯ»!!!
09.02.2021 - ТРИМІСТО: БОРИСЛАВ, ТРУСКАВЕЦЬ, ДРОГОБИЧ
05.02.2021 - Легенди гуцульського краю (3 дні/2ночі)

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam