Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1155
Коментарі: 6
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Весняна казка в ЗАКОПАНЕ (гірсько-лижний груповий тур)
Польща : від 270євро

  Польщаавтобусгрупові тури ВЕСНЯНЯ  КАЗКА В ЗАКОПАНЕ

(груповий гісько-лижний  тур)

06.03.22-11.03.22

18.03.22-23.03.22****** *** ***

УВАГА!!! Чому саме з нами: у вартості туру проїзд Львів-Закопане-Львів, підвіз до витягів на різні гірськолижні комплекси, проживання 5 ночей, харчування (сніданки або сніданки+обідо-вечері, залежно від вибраного готелю)

                     а також у програмі туругірськолижна столиця Польщі -Закопане (катання на лижах, санках, ковзанах та неповторні термальні басейни), культурна столиця Польщі -  королівський Краків, соляна перлина Польщі - Велічка.

1-й день

 Ранковий виїзд зі Львова автобусом в Закопане.

Приїзд в Закопане. Поселення. Обідо-вечеря. Ночівля.

2-й день

Сніданок.  Знайомство із Закопане.

Організоване отримання лижного спорядження (факультативно від 30€ за весь період і дорожче залежно від класу лиж).

Катання на лижах, санках, скутерах на горі Поляна Шимашкова (www.szymoszkowa.pl)

Обідо-вечеря.

Прогулянка центральною вулицею Закопане - Крупувки. Тут Ви зможете відвідати магазини, посидіти в гуральських колибах біля палаючого багаття, послухати гуральську музику та зїсти оригінальні гуральські страви. А поціновувачів солодкого чекають цукерні.

Самостійно відвідати:

- сауну, пограти теніс чи більярд або ж покататися на ковзанах;

Аквапарк (www.aquapark.zakopane.pl)

Ночівля.

3-й день

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс в Мале Ціхе www.maleciche.com. Туристи можуть скористатися сучасним 4-х крісельним витягом довжиною 1250м та бугельними витягами різної довжини. Тут Ви зможете попрацювати над технікою їзди на лижах та посидіти в затишних барах, любуючись із вершини гори  чудовими краєвидами Татр, саме в цій тихій місцині відчувається душевний спокій та краса природи.

Обідо-вечеря. Вільний час. 

Розбійницький куліг - катання на санях, гуляння біля Розбійничого вогнища (Пікнік). В затишному місці Ви зможете самі посмажити на вогнищі ковбаски, випити гарячого вина та в хорошому настрої  в оточенні друзів провести дозвілля (факультативно 35€).

Для тих, хто залишився і не приймає участь в куліку, пропонуємо факультативно відвідати термальні басейни « Termy Szaflary» (автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 15 чол.) http://www.termyszaflary.com/                     

Ночівля.

4-й день

Сніданок.  Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська (25 км від Закопане). Катання на лижах. Тут розташовані траси від 150м до 1500м, 6 крісельних і 8 бугельних витягів. Це цілий комплекс різноманітних зимових атракцій www.bialkatatrzanska.pl. Катання на скутерах, собаках, цілий розважальний куточок для дітей, магазини, бари...

Хто втомився кататися, може самостійно відвідати  термальний комплекс «Terma Bania» (факультативно) , який відкритий в 2011 р, рекреаційні басейни для дорослих та дітей, водні гірки, тиха зона, саунаріум, який складається із 5 видів саун, в т.ч. відкриті сауни «Лазні», SPA-центр - 8 процедурних кабінетів, VIP-зона та ін. www.bialkatatrzanska.pl/baseny-termalne.html 

А для тих, хто не катається, пропонується факультативна екскурсія в замок Недзіце на кордоні з Словаччиною (10€+вх.кв.). Замок оборонний, побудований в стилі ренесанс, знаходиться на скелястому обриві (висотою 566 м), який врізається в води затоки р.Дунаєць.

Обідо-вечеря. Вільний час.

Бажаючі залишитися на вечірне  катання (якщо таке проводиться на гірськолижному комплексі) повертаються в Закопане самостійно.                                                                        

Обідо-вечеря. Ночівля.

5-й день

Сніданок. ФАКУЛЬТАТИВНА ПОЇЗДКА ДО КРАКОВА (25€). Туристи, які їдуть до Кракова, отримують ланч-бокси замість обідо-вечері.

Оглядова пішохідна екскурсія по Кракову

1.     Екскурсія по Кракову: Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (5€), у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

2.     Екскурсія на Вавельський пагорб (10€) під час екскурсії відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном  «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанованіших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні памятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

 Вільний час. Пропонується факультативно:

1. Пішохідна факультативну екскурсію «Єврейський квартал Казімеж і Подгуже» (15€).  Казімеж - це історичний єврейський район Кракова.  Малесенькі вулички, затишні дворики та площі цієї частини міста наповнені унікальною єврейською архітектурою. Назва «Казімеж» походить від короля Казімежа Великого, який заснував його. А пізніше це місце стало частиною Кракова. Подгуже до Другої світової війни було звичайним робітничим районом на околиці. А у війну фашисти зробили із нього закрите єврейське гетто - головне місце збору євреїв для відправки в табори. Його центром була площа Згоди (сьогодні Площа героїв гетто). Саме тут відбирали «на роботи», про що нагадує меморіал в центрі площі - 70 пустих крісел, частина яких підсвічується.

Вхідні квитки в екскурсійні обєкти:  музей «Фабрика Шиндлера», синагоги та єврейське кладовище Ремус за дод.плату.

2. Екскурсія  по Краківському підземеллі (10€). В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк.

3.  Для шанувальників пива відвідати пивоварню.

4.  Для любителів шопінгу відвідати торгово-розважальний центр «Плаза» (Краківська Галерея).
 Пропонуємо в другій половині дня - виїзд у Велічку (10€ + вх. кв.). Відвідування Королівських Соляних Копалень (
www.kopalnia.pl) - одного із найпопулярніших в Польщі туристичних обєктів. Це найстаріша у Європі соледобувна шахта із підземними озерами, галереями та чудовими скульптурами з камяної солі на глибині 125 метрів.

Туристи, що залишилися в Кракові, самостійно доїжджають до Велічки. Повернення в Закопане. Ночівля.

 ДЛЯ ТУРИСТІВ, ЯКІ ЗАЛИШИЛИСЯ В ЗАКОПАНЕ - вільний час. Обідо-вечеря  Ночівля.

6-й день

Сніданок.  Виселення.  Повернення лижного спорядження.

Автобус стоїть перед нічним переїздом. Вільний час. Пропонуємо самостійно:

  1. При умові сприятливої погоди підйом підвісним вагончиком на гору Каспровий Верх ( 25/ос. при групі не менше 7 чол.+ вх..кв. на витяг). Саме на цій горі себе можуть проявити лижники, які вже впевнені в своїй вправності та вмінні кататися на трасах складнішого рівня. А для початківців пропонуємо  прогулятися вершиною гори, посидіти в ресторанчику та оглянути панораму Закопаного з висоти пташиного польоту( 2000 м над рівнем моря).

  2. Гірськолижний комплекс Поляна Шимашкова або Носаль. Для лижників - катання на лижах. Для любителів милуватися природою, пропонуємо самостійно прогулятися  Папською дорогою (вершиною хребта між горами Поляна Шимашкова та Губаловка), посидіти в затишних барах, випити гарячого вина та скуштувати гуральські страви (ощипек, бігос, голонки, ковбаски та ін..) .

Прощання із Закопане. Купівля сувенірів, подарунків. 

Збір групи. Повернення на Україну.

7-й день

Прибуття до Львова.

 

Вартість на 1 особу:

З А К О П А Н Е

06.03.22-11.03.22

18.03.22-23.03.22

 

Апарт.

1-но місн

(вигоди в номері)

2-х місн
(вигоди в номері)

3-х місн
(вигоди в номері)

4-х місн

(вигоди в номері)

5-6-ти місн
(вигоди в номері)

CHD
(3-12)
1дор.+1дит.

CHD
(3-12) 2дор.
+1дит.

CHD

(до 3-х р. на одному ліжку із батьками

Вілла

«Стахонь», «Стахонь2» 5НВ

----

-----

340

335

335

355

290

270

150€

Вілла

«Маленька хата» 3*, 5ВВ

Студіо

460

 

---

435

 

425

 

425

 

---

365

345

160

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

1. Проживання - 5 ночей;

2. Харчування залежно від обраного: ВВ або НВ;

3. Проїзд Львів-Закопане-Львів;

4. Автобусне  обслуговування групи по Закопане (груповий підвіз до витягів!!!);

5. Супровід керівника.

 

1. Факультативні програми, екскурсії та вхідні квитки в музеї, замки, термальні басейни, Аквапарк, Розбійничий Кулік;

2. Оплата витягів та абонементів при катанні;

3. Прокат лижного інвентаря - від 40€ на весь період;

4. Проїзд в громадському транспорті;

5. Мед.страхівка (гірськолижна та від КОВІД-19ОБОВЯЗКОВО.

 

 

При замовленні  туру ціна належать  уточненню.

Груповий підвіз до витягів організовується на такі гірськолижні комплекси: Поляна Шимашкова (www.szymoszkowa.com.pl), «Kotelica» в Бялці Татранській (https://bialkatatrzanska.pl/), Носаль(www.nosal.pl), Мале Ціхе(www.maleciche.com),  «Hawran» в Jurgowie (http://www.jurgowski.pl/) відповідно до  міжнародних правил на перевезення.

При узгодженні із керівником та при згоді усієї групи, можливе взамін денного катання вечірнє катання.

Для лижників, які катаються професійно, пропонуємо відвідати такі витяги: Носаль(www.nosal.pl), Харенда (http://www.harendazakopane.pl/) , Каспровий Верх (www.pkl.pl)

 

ПРИМІТКИ:

Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю! 

Фірма залишає за собою право вносити зміни в програму, обєднати схожі програми чи змінити дату виїзду/приїзду, а також заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

Туроператор залишає за собою право заміни виїзду на той чи інший витяг.

У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.

   Туроператор не несе відповідальність за погодні умови та проходження кордонів в РП  в умовах COVID -19  (достовірність тестів, сертифікатів вакцинації та ін.), а також прямих заборон  від МОЗ в умовах COVID -19, які можуть вплинути на виконання програми туру .

Туалети в країнах Євросоюзу можуть  бути платними, середня вартість  від 0,50 до 1 євро. 

При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ. 

Мінімальна кількість для проведення факультативних програм та виїзних екскурсій  25 чоловік.

Детальніше, щодо прийнятих вакцин див. тут: http://www.gryntour.lviv.ua/news/view/219.html

https://www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-podrozujacych

 

Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю! 

Фірма залишає за собою право вносити зміни в програму, обєднати схожі програми чи змінити дату виїзду/приїзду, а також заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

Туроператор залишає за собою право заміни виїзду на той чи інший витяг.

У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.

Туалети в країнах Євросоюзу можуть  бути платними, середня вартість  від 0,50 до 1 євро. 

При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ. 

Мінімальна кількість для проведення факультативних програм та виїзних екскурсій  25 чоловік.

Оплата туру здійснюється в гривнях по  курсу на день оплати!!!

 

 !!! При групових замовленнях передбаченні знижки!!!

Skype: gryntour

 

 


Додатково по даній категорії26.02.2023 - Зимова казка ЗАКОПАНЕ
01.08.2022 - Різдво 2023 в ЗАКОПАНЕ 03.01.23-11.01.23 (груповий тур, підвіз до витягів)
30.01.2022 - ЗИМОВА КАЗКА в ЗАКОПАНЕ (07.02.22-13.02.22, 18.02.22 -24.02.22))
17.09.2021 - Різдвяна казка в ЗАКОПАНЕ 03.01.22-10.01.22
23.09.2020 - ЗАКОПАНЕ 2018 (НР+Різдво) для індивідуалів
21.01.2020 - ЗИМОВА КАЗКА в ЗАКОПАНЕ(бліц). Виїзди: 21.02.20, 03.03.20
04.10.2019 - ЗИМОВІ КАНІКУЛИ в ЗАКОПАНЕ (03.01.2020-10.01.2020; 03.01.2020-11.01.2020)
03.10.2019 - Новий Рік/Новый Год 2020 в Закопане (груповий тур)-28.12.19-03.01.20
20.09.2019 - Різдвяна казка в Закопане 03.01.20-11.01.20
18.09.2019 - Гірськолижний тур в Закопане (03.01.20-10.01.20)

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam