Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 454
Коментарі: 2
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Зимова казка ЗАКОПАНЕ
Польща : від 265євро

автобусгрупові туриЗимова казка  ЗАКОПАНЕ 

(груповий гірсько-лижний тур)

Виїзд: 11.02.23, 18.02.23, 26.02.23***  *** *** ***  ***  *** *** *** *** 

1-й день

Прибуття до Львова. Вільний час.

Вечірній виїзд зі Львова автобусом в Закопане. Нічний переїзд. 

2-й день

Прибуття в Закопане. Знайомство із Закопане. (Поселення, згідно правил готелю)

Організоване отримання лижного спорядження (факультативно від 25-30€ за весь період і дорожче залежно від класу лиж).

Вільний час. Пропонуємо самостійно:

Катання на лижах, санках, скутерах на горі Поляна Шимашкова (www.szymoszkowa.pl)

Прогулянка центральною вулицею Закопане - Крупувки. Тут Ви зможете відвідати магазини, посидіти в гуральських колибах біля палаючого багаття, послухати гуральську музику та покуштувати оригінальні гуральські страви. А поціновувачів солодкого чекають цукерні.

Факультативно відвідати:

- сауну, пограти теніс чи більярд або ж покататися на ковзанах;
Аквапарк (
www.aquapark.zakopane.pl)

Обідо-вечеря. Ночівля.

3-й день

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс в Мале Ціхе www.maleciche.com (5€).. Туристи можуть скористатися сучасним 4-х крісельним витягом довжиною 1250м та бугельними витягами різної довжини. Тут Ви зможете попрацювати над технікою їзди на лижах та посидіти в затишних барах, любуючись із вершини гори  чудовими краєвидами Татр, саме в цій тихій місцині відчувається душевний спокій та краса природи.

Обідо-вечеря.
Вільний час.  Розбійницький кулік - катання на санях, гуляння біля Розбійничого вогнища (Пікнік). В затишному місці Ви зможете самі посмажити на вогнищі ковбаски, випити гарячого вина та в хорошому настрої  в оточенні друзів провести дозвілля (факультативно 30€, при групі не менше 15 чол.).

Для тих, хто залишився і не приймає участь в куліку, пропонуємо факультативно відвідати термальні басейни « Termy Szaflary» (5€ - автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 15 чол., вх..квитки за дод. платуhttp://www.termyszaflary.com/

Ночівля.

4-й день

Сніданок.  Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська (10€). Катання на лижах. Траси від 150м до 1500м, 6 крісельних і 8 бугельних витягів. Це цілий комплекс різноманітних зимових атракцій www.bialkatatrzanska.pl. Катання на скутерах, собаках, розважальний куточок для дітей, магазини, бари...

Хто втомився кататися, може відвідати  термальний комплекс «Terma Bania», який працює  з 2011 р, рекреаційні басейни для дорослих та дітей, водні гірки, тиха зона, саунаріум, який складається із 5 видів саун, в т.ч. відкриті сауни «Лазні», SPA-центр - 8 процедурних кабінетів, VIP-зона та ін. www.bialkatatrzanska.pl/baseny-termalne.html.

А для тих, хто не катається, пропонується факультативна екскурсія в замок Недзіце на кордоні з Словаччиною (5€+вх.кв., при групі не менше 15 чол.). Замок оборонний, побудований в стилі ренесанс, знаходиться на скелястому обриві (висотою 566 м), який врізається в води затоки р.Дунаєць.     Обідо-вечеря. Ночівля.

5-й день

Сніданок. Пропонуємо 2 варіанти на вибір або вільний час:

ВАРІАНТ 1. Факультативний виїзд на Буковину Татранську (Бялку Татранську) (10€)  та  замок Недзіце (5€) на кордоні з Словаччиною. Замок оборонний, побудований в стилі ренесанс, знаходиться на скелястому обриві (висотою 566 м), який врізається в води затоки  р.Дунаєць (вх. квитки за дод. плату).

Поверненя на Бялку Татрвнську. Лижі, санки, зимові розваги.

Пропонуємо факультативно відвідати Термальний комплекс «Terma Bania» (вх..квитки за додаткову плату), який відкритий в 2011 р, Рекреаційні басейнидля дорослих та дітей, водні гірки, тиха зона, саунаріум, який складається із 5 видів саун в т.ч. відкриті сауни «Лазні», SPA-центр - 8 процедурних кабінетів, VIP-зона та ін. (www.termabania.pl)

або

ВАРІАНТ»2. Факультативна поїздка у Словаччину в Бахледову Долину (15€+ вх..квитки за дод.плату). Саме тут Ви зможете пройтися унікальною деревяною Стежкою над кронами дерев, яка в кінці піднімається у формі спіралі на 32 метки, а на  самій вершині башні можна знайти  360° оглядовий майданчик, де перед Вами відкриються надзвичайно гарні краєвиди Белянських Татр, Пенін та Замагуріє.

Лижі, санки, зимові розваги.

При поверненні  пропонуємо факультативно відвідати водний комплекс «Терма Буковинська» (вх..квитки за додаткову плату): (www.termabukowina.pl)

Обідо-вечеря. Ночівля.

6-й день

Сніданок. Виселення. Виїзд до Кракова. Оглядова екскурсія по КраковуЕкскурсія на Вавельський пагорб (10€+ вх..квиткипід час екскурсії відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном  «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанованіших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні памятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

Пішохідна екскурсія по Кракову: Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (3€), в якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

Вільний час. Пропонується самостійно:

    1. Пішохідну факультативну екскурсію «Єврейський квартал Казімеж і Подгуже» (15€).  Казімеж - це історичний єврейський район Кракова.  Малесенькі вулички, затишні дворики та площі цієї частини міста наповнені унікальною єврейською архітектурою. Назва «Казімеж» походить від короля Казімежа Великого, який заснував його. А пізніше це місце стало частиною Кракова.

Подгуже до Другої світової війни було звичайним робітничим районом на околиці. А у війну фашисти зробили із нього закрите єврейське гетто - головне місце збору євреїв для відправки в табори. Його центром була площа Згоди (сьогодні Площа героїв гетто). Саме тут відбирали «на роботи», про що нагадує меморіал в центрі площі - 70 пустих крісел, частина яких підсвічується.

Вхідні квитки в екскурсійні обєкти:  музей «Фабрика Шиндлера», синагоги та єврейське кладовище Ремус за дод.плату.

    2.  Екскурсія  по Краківському підземеллі(10€). В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк. Це варто побачити!

    3.  Для шанувальників пива відвідати пивоварню (факультативно)

    4. Для любителів шопінгу відвідати торгово-розважальний центр «Плаза» (Краківська Галерея). 
В другій половині дня - факультативний виїзд у Велічку (10€ + вх. кв. ). Відвідування Королівських Соляних Копалень (
www.kopalnia.pl) - одного із найпопулярніших в Польщі туристичних обєктів. Це найстаріша у Європі соледобувна шахта із підземними озерами, галереями та чудовими скульптурами з камяної солі на глибині 125 метрів.

Туристи, які залишилися у Кракові,  самостійно доїжджають до Велічки.
Повернення в Україну.

7-й день

Прибуття до Львова.Вартість на 1 особу:

З А К О П А Н Е

 

 

1-но місн

(вигоди в номері)

2-х місн

(вигоди в номері)

3-х місн

(вигоди в номері)

4-х місн

(вигоди в номері)

5-6-ти місн

(вигоди в номері)

CHD

(3-10)
1дор.+1дит.

CHD

(3-10) 2дор.
+1дит.

CHD

(до 3-х р. на одному ліжку із батьками

Вілла

«Стахонь», «Стахонь2» 4НВ

12.02.23-16.02.23

19.02.23-23.02.23

330

280€

275

275€

275

265

265€

160

Вілла

 «Зося 1»   4НВ

26.02.23-02.03.23

330

280

275

275

275

265

265

160€

                   

 

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

1. Проживання - 4 ночей;

2. Харчування – 4 НВ

3. Проїзд Львів-Закопане-Львів;

4. Автобусне  обслуговування згідно програми;

5. Супровід керівника;

6. Курортний збір. 

1. Факультативні програми, екскурсії та вхідні квитки в музеї, замки,  термальні басейни, Аквапарк, Розбійничий Кулік та ін;

2. Оплата витягів та абонементів при катанні;

3. Прокат лижного спорядження;

4. Проїзд в громадському транспорті.

5. Мед.страхівка (гірськолижна та  від ковіду) ОБОВЯЗКОВО.

 

При замовленні  туру вартість та програма належать  уточненню.

Груповий підвіз до витягів можливий за дод.плату на такі гірськолижні комплекси: Поляна Шимашкова (www.szymoszkowa.com.pl), «Kotelica» в Бялці Татранській (https://bialkatatrzanska.pl/), Носаль(www.nosal.pl), Мале Ціхе (www.maleciche.com),   відповідно до  міжнародних правил на перевезення.

При узгодженні із керівником та при згоді усієї групи, можливе взамін денного катання вечірнє катання.

Для лижників, які катаються професійно, пропонуємо відвідати такі витяги: Носаль(www.nosal.pl), Харенда (http://www.harendazakopane.pl/) , Каспровий Верх (www.pkl.pl)

 

ПРИМІТКИ:

Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю! 

Туроператор не несе відповідальність за ті чи інші заборони у військовий час.

Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму, обєднати схожі програми чи змінити дату виїзду/приїзду, а також заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

Туроператор залишає за собою право заміни виїзду на той чи інший витяг.

У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.

Туроператор не несе відповідальність за погодні умови та проходження кордонів в РП  в умовах COVID -19  (достовірність тестів, сертифікатів вакцинації та ін.), а також прямих заборон  від МОЗ в умовах COVID -19, які можуть вплинути на виконання програми туру .

Туроператор не має впливу на комендантську годину чи заборони у військовий час.

Туалети в країнах Євросоюзу можуть  бути платними, середня вартість  від 0,50 до 1 євро. 

При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ. 

Мінімальна кількість для проведення факультативних програм та виїзних екскурсій  15 чоловік.

Оплата туру здійснюється в гривнях по  курсу на день оплати!!!

 !!! При групових замовленнях передбаченні знижки!!!

Skype: gryntour

моб. +38 050 132 40 28 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Анна Володимирівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Додатково по даній категорії01.08.2022 - Різдво 2023 в ЗАКОПАНЕ 03.01.23-11.01.23 (груповий тур, підвіз до витягів)
18.02.2022 - Весняна казка в ЗАКОПАНЕ (гірсько-лижний груповий тур)
30.01.2022 - ЗИМОВА КАЗКА в ЗАКОПАНЕ (07.02.22-13.02.22, 18.02.22 -24.02.22))
17.09.2021 - Різдвяна казка в ЗАКОПАНЕ 03.01.22-10.01.22
23.09.2020 - ЗАКОПАНЕ 2018 (НР+Різдво) для індивідуалів
21.01.2020 - ЗИМОВА КАЗКА в ЗАКОПАНЕ(бліц). Виїзди: 21.02.20, 03.03.20
04.10.2019 - ЗИМОВІ КАНІКУЛИ в ЗАКОПАНЕ (03.01.2020-10.01.2020; 03.01.2020-11.01.2020)
03.10.2019 - Новий Рік/Новый Год 2020 в Закопане (груповий тур)-28.12.19-03.01.20
20.09.2019 - Різдвяна казка в Закопане 03.01.20-11.01.20
18.09.2019 - Гірськолижний тур в Закопане (03.01.20-10.01.20)

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam