Екскурсійні тури. | : від 1850 грн. |
Квіти Закарпаття-Бліц!
(Збірний екскурсійно-пізнавальний тур)
Дата виїзду: 25.03.23, 08.04.23, 22.04.23, 06.05.23,…
Туристи в турі проживають в комфортабельному готелі а не в оселях!!!
Вартість за особу у номері :
|
стандарт
|
на дод. місці
|
|
2-х
|
3-х та 4-х
|
дорослий
|
дитина
|
2150 грн.
|
2050 грн.
|
1950 грн.
|
1850 грн.
|
|
1-й день
|
Прибуття до Львова. 7.00 - Виїзд зі Львова.
Переїзд у Пилипець – високогірне село, яке розташоване на висоті 700-750 м над рівнем моря. Через село течуть річка Плошанка, потоки Пилипчик та Студений. Пилипець вперше згадується в письмових джерелах в 1463 році, але тоді він мав назву Верпелепець. За легендою, назва походить від засновника Пилипця, вівчаря Пилипа з наголосом на першому складі. Пилипець входить в трійку найбільших сіл Міжгіря.
Реабілітаційний центр бурого ведмедя. На території Національного природного парку “Синевир” розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв’язку із діяльністю людини, цей найбільший хижак України опинився на межі винищення та потребує особливого ставлення. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження в неволі та потерпілих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції у природньому середовищі існування. реабілітаційний центр бурого ведмедя (за дод.плату вх.кв.: дор. - 60грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 30грн.)
Водоспад Ши́піт (Ши́пот) (за дод.плату вх.кв.: дор.-20 грн./чол..,діти 7-16р.-10грн, діти до 7р. безкоштовно)— — чудо природи в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, при підніжжі гори Гемби. Розташований у глибокій ущелині річки Пилипець (притока Репинки, басейн Тиси), у межах Міжгірського району Закарпатської області. Вода спадає численними живописними каскадами, чаруючи погляди туристів. Свій початок струмок бере на високих Боржавських полонинах, звідки по глибокій ущелині несе нам свіжість і прохолоду.
Переїзд до о.Синевир. Піший похід до озера Синевир (за дод.плату вх.кв.: дор. - 60грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 30грн.,підвіз- 450 грн.) - є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 м над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 22-24 м. Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1—2 метри озера.
Озеро утворилося в результаті потужного зсуву, спричиненого землетрусом близько 10 тисяч років тому. На висоті 989 м гірські камянисті породи стали на шляху швидкого струмка, утворивши греблю і повністю перегородивши вузьку долину. Улоговина, що при цьому виникла, заповнилася водою трьох гірських струмків.
Переїзд в «Долину нарцисів»(за дод.плату вх.кв.: дор.-35 грн.,студенти (при наявності студентського квитка) -25 грн., діти до 7р. –20грн.) - це заповідник, який розташовується в урочищі Кіреші в 4 км від міста Хуст, що знаходиться центрі Закарпатської області. З 1992 р. у складі Карпатського біосферного заповідника входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО.
Поява Долини нарцисів пов`язана з льодовиковим періодом на Землі. В цілому в «Долині нарцисів» представлено 498 видів різних рослин, зокрема 15 видів квітів, які занесені в Червону Книгу, 16 видів орхідей. З легкої руки відомого ужгородського ботаніка, професора Василя Комендаря, одне із семи нинішніх чудес природи було збережене до наших часів.
З Долиною пов`язано багато легенд. Одна з яких говорить, коли вороги захопили Хустський замок, мешканці міста буцімто в знак покори та пошани принесли ворогам подушки, наповнені нарцисами. Втішені вороги гостинністю мешканців, переспали ніч на нарцисових подушках і не повставали, адже нарцис – квітка із отруйним запахом.
Переїзд до готелю. Поселення. Хто не їде на вечорниці, вечеряє самостійно.
Відвідування вечорниць (Вечорниці відбцваються при групі не менше15 дорослих за дод.плату: дор.- 700грн., діти - 550грн) - Зустрічає Вас газдиня біля воріт із частуванням. Вам розкажуть оповідь про опришків – закарпатських «Робін Гудів», Мукачівський замок, про пушку, яку змайстрував опришок Питня та про саму колибу, яка збудована так само як сотні років тому із дерева, заліза та каменю. Вас запросять в колибу до столу навколо ватри, яка горить посередині колиби, подадуть смачну вечерю та розпочнуться веселі вечорниці, де Ви станете учасниками цих вечорниць. На Вас чекають жарти, пісні, танці, музики, ворон та багато незабутніх вражень.
Ночівля.
|
2-й
|
Виселення. Переїзд в Мукачево. Мукачево - місто, яке виникло на перехресті історично сформованих торгових шляхів, поєднує в собі різновид культур, традицій. Назва міста походить від угорського слова «munkás», що означає «працьовитий» або «працівник». Понад 1100 років минуло з часу першої письмової згадки про місто. В літописі Аноніма «Діяння угорців» зазначено про перехід 896 року угорського вождя Алмоша (Арпада) через Карпати й захоплення Мукачева, де він 40 днів святкував перемогу. Тут залишився Австро-Угорський архітектурний спадок. Міська ратуша із сторічним годинником, каплиця святого Йосипа ХІVст., білий палац князів Ракоці та гордість міста Замок «Паланок», який височить на Замковій горі на вершині 68-ми метрового згаслого вулкану на західній околиці міста (визначна історична пам`ятка ХIV - ХVIII ст.). Ще в давнину замок вважали неприступною фортецею. За володіння ним сперечалися королі і князі. Сьогодні це архітектурно-історична пам`ятка - музей, який милує око багатьом туристам.
Відвідування найромантичнішого замку на Закарпатті - замку «Паланок» (за дод. плату вх.кв.: дор.- 100 грн., пенсіонери, студенти (при наявності студентського квитка чи посвідчиня) -70 грн., діти до 14р.- 50 грн.) Санаторії «Карпати». Саме тут знаходиться перлина Закарпаття, спадок німецьких графів Шенборнів (за дод. плату вх.кв.: дор., пенсійний, студенський (при наявності студентського квитка чи посвідчиня)- 30 грн., діти – 20 грн.) - замок для полювання із вражаючою архітектурою, в якій гармонійно переплелися неоготика та ренесанс. Оригінальність його ще в тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 кімнати (кількість тижнів у році) і 12 входів (кількість місяців у році). Прогулянка ландшафтним парком.
Повернення до Львова.
|
У вартість входить:
|
У вартість не входить:
|
1. Зустрічі;
2. Проживання: 1 ніч в готелі 2*, 3*.
3. Транспортне обслуговування згідно програми;
4. Супровід керівника;
5. Медичне страхування;
6. Екскурсія в замок Паланок.
|
1. Вхідні квитки та екскурсії в музеях та замках.
2. Відвідування: водоспаду Шипіт, озера Синевир, Долини нарцисів, та екскурсійних об`єктів.
3. Харчування
4. Проїзд в громадському транспорті та особисті витрати.
|
Туроператор «ГРИН-ТУР» пропонує факультативне харчування
(бронюється та оплачується при замовленні туру):
1-й день
Сніданок – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок або скористатися кафе.
Обід – 200-250 грн./чол.
Вечеря – у вартості ВЕЧОРНИЦЬ. Хто не йде на вечорниці, вечеряє самостійно.
2-й день
Сніданок в готелі: порційний – 180 грн./чол., шведський стіл – 250 грн.
Обід - 200-250 грн./чол.
Вечеря – в кафе по дорозі до Львова під час стоянок, або в дома .
ПРИМІТКИ!!!
· Фірма залишає за собою право змінювати графік поїздок у міру комплектації групи.
· Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.
· Туристи, які подорожують самостійно можуть бути поселені в 3-4 місних номерах.
· У вільний час автобусне обслуговування не передбачено.
· Вартість вхідних квитків може змінюватися, залежно від політики керівництва екскурсійних закладів.
· Вартість харчування подана орієнтовно.
· Мінімальна кількість для проведення факультативних екскурсій 15 чоловік.
· Туристи, які подорожують самостійно, можуть бути поселені в 3-х, 4-х місні номери.
Ціни подані на 07.03.2023.
При замовленні МАРШРУТ І ВАРТІСТЬ належать уточненню.
Дата розміщення: 10.03.2023 |  | |
|